8 czerwca 2012 roku (piątek) – Mecz Rosja – Czechy o godzinie 20:45

Mecz Rosja – Czechy o godzinie 20:45

 

  F1 (autobusowa linia specjalna)

    • Port Lotniczy – Graniczna – Strzegomska – Muchoborska – Traktatowa – Klecińska – Estakada Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Rynek

    • Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Graniczna – Port Lotniczy

    • Linia F1 będzie kursowała z częstotliwością: – co 15 minut w godzinach 5:00-14:00;

      – co 6 minut w godzinach 14:00-17:00.

      S1 (autobusowa linia specjalna)

      • Port Lotniczy – Graniczna – Węzeł Wrocław Lotnisko – Autostradowa Obwodnica Wrocławia – Węzeł Stadion Wrocław – Szczecińska – Kosmonautów – al. Śląska – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

      • Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – al. Śląska – Kosmonautów – Szczecińska – Węzeł Stadion Wrocław – Autostradowa Obwodnica Wrocławia – Węzeł Wrocław Lotnisko – Graniczna – Port Lotniczy

      • Linia S1 będzie kursowała z częstotliwością:

        – co 30 minut w godzinach 5:00-12:00; – co 10 minut w godzinach 12:00-17:45; – co 4 minuty w godzinach 17:45-20:45 (ostatni kurs o godz. 20:25 z Portu Lotniczego).

        – co 4 minuty w godzinach 22:30–0:30 (odwóz kibiców po zakończeniu meczu).

         

        S2 (autobusowa linia specjalna)

        • Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Rynek

        • Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Górnicza – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)         

        • Linia S2 będzie kursowała z częstotliwością:

          – co 4 minuty w godzinach 17:45-20:45 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej o godz. 20:00 – linia wspólnie z autobusami „Continental” będzie kursowała z ww. częstotliwością);

          -co 4 minuty w godzinach 22:45–0:45 (odwóz kibiców po zakończeniu meczu).

          103 (autobusowa linia stała)

        • pl. Solidarności –  Legnicka – pl. Jana Pawła II – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Maślicka – Główna – Stabłowicka – Pracze Odrzańskie

        • Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności

        • Trasa linii 103 zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.

         

        403 (autobusowa linia stała)

        • Kozanów Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Królewiecka – Brodzka – Stabłowicka – Jeleniogórska – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
        • Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Jeleniogórska – Stabłowicka – Brodzka – Królewiecka – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanowska – Kozanów
        • Trasa linii 403 zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.

         

         

        T1 (tramwajowa linia specjalna)

        • Przed meczem:

          Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

          Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Świdnicka

        • Po meczu:

          Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – Nowy Świat – Rynek

          Rynek – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)

        • Linia T1 będzie kursowała z częstotliwością:

          – co 12 minut w godzinach od 17:45 do 20:45 (ostatni kurs o godz. 20:15 z przystanku „Świdnicka”) i

          – co 12 minut w godzinach od 22:30 do 00:30.

           

        T2 (tramwajowa linia specjalna)

         

        • Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
        • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska
        • Linia T2 będzie kursowała z częstotliwością: co 12 minut w godzinach od 17:45 do 20:45 (ostatni kurs o godz. 20:15 z przystanku „Galeria Dominikańska”) i

          co 12 minut w godzinach od 22:30 do 00:30.

         

         

        3, 10 i 20 (tramwajowe linie stałe)

        • Tramwaje linii 3, 10 i 20 będą kursowały na niezmienionej trasie ze zwiększoną częstotliwością:

          -  co 12 minut od 17:45 do 20:45 i

          -  co 12 minut od 22:30 do 00:30;

           

          23 (tramwajowa linia stała)

          • Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema –Drobnera – Most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Rynek

           

          • Rynek – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa  – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera
          • Trasa linii 23 zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.

           

          31Plus (tramwajowa linia stała)

           

          • Tramwaje linii 31Plus będą kursowały na niezmienionej trasie ze zwiększoną częstotliwością:

            – co 12 minut od 17:45 do 20:45 i

            – co 12 minut od 22:30 do 00:30;

             

            32Plus (tramwajowa linia stała)

            • Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
            • Stadion Wrocław (Królewiecka) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska -  Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj
            • Trasa linii 32Plus zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.

             

            33Plus (tramwajowa linia stała)

             

            • Stadion Olimpijski – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Stadion Wrocław (Lotnicza)
            • Stadion Wrocław (Lotnicza) – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Stadion Olimpijski
            • Trasa linii 33Plus zostanie zmieniona na czas kursowania tramwajowej linii specjalnej T1.
            • Tramwaje linii 33Plus będą kursowały w szczycie ze zmniejszoną częstotliwością – co 12 minut (wozy typu Skoda 19T zdjęte z tej linii obsługiwać będą linię T1).

             

            241 (autobus nocny)

            • Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki –
              pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Krzywoustego – Jana III Sobieskiego – Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
            • Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Komorowskiego – Jana III Sobieskiego – Krzywoustego – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) –
              pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska –
              pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy
            • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Kowal, Psiego Pola i Osiedla Sobieskiego o godzinie 0:10, 1:10, 2:10.

             

            243 (autobus nocny)

            • Pilczyce – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
            • Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –  Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska –  Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Swobodna – Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
              św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Pilczyce
            • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Pilczyc
              i Osiedla Kosmonautów o godzinie 0:15 i 1:15.
            •   Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Księża Wielkiego o godzinie 0:30 i 1:30.

             

            246 (autobus nocny)

            • Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Zajezdnia Obornicka
            • Zajezdnia Obornicka – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy

             

            • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Kromera, Karłowic i Różanki o godzinie 0:15 i 1:15.

             

            253 (autobus nocny)

            • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
            • Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica

             

            • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Osiedla Kosmonautów, Pilczyc i Leśnicy o godzinie 23:45, 0:45 i 1:45.

             

            • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Biskupina
              i Bartoszowic o godzinie 0:10 i 1:10.

             

            255 (autobus nocny)

            • Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Spółdzielcza – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla
            • Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi –
              pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Spółdzielcza – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
            • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Osiedla Gaj o godzinie 0:20, 0:50 i 1:10.
            • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Sępolna
              o godzinie 23:45, 0:20, 0:45 i 1:20.
            • Autobusy nocne (z wyjątkiem linii 240 i 250) będą obsługiwane przez autobusy przegubowe.

            Gajli

            blog comments powered by Disqus