Do czterech, do pięciu razy sztuka – powrót tramwajów na Gaj i Tarnogaj
Po nieustannej zmianie terminów oddania do użytku torowiska tramwajowego na skrzyżowaniu ulicy Glinianej i Hubskiej, (jest szansa, że) tramwaje wreszcie powrócą na Gaj i Tarnogaj.
Na czas demontażu krańcówki tramwajowej na ulicy Glinianej, dziś (czwartek 11 października) i jutro (piątek 12 października) tramwaje linii 8, 31 i 32 kursują zmienionymi trasami.
Linia 8 została skierowana do Parku Południowego a linie 31 i 32 zostały skierowane od Dworca Głównego PKP w obu kierunkach przez ulicę Małachowskiego i Pułaskiego do placu Wróblewskiego.
Do czasu powrotu tramwajów na Gaj i Tarnogaj, linie zastępcze 708 i 732 kursują na trasach:
708 na trasie Dw. Główny – Tarnogaj w obu kierunkach przez ulicę Glinianą, Gajową, Kamienną, Bardzką, Armii Krajowej i Tarnogajską;
732 na trasie Dw. Główny – Gaj w obu kierunkach przez ulicę Glinianą, Gajową, Kamienną i Bardzką.
Zmiany od 13 października:
Po demontażu rozjazdu, umożliwiającego zmianę kierunku jazdy tramwaju, od soboty 13 paździenika tramwaje linii 8, 31 i 32, powrócą na swoje stałe trasy przejazdu:
8
TARNOGAJ – Tarnogajska – Armii Krajowej – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Jadwigi – pl. Bema – Jedności Narodowej – Słowiańska – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Żmigrodzka – KARŁOWICE
KARŁOWICE – Żmigrodzka – Trzebnicka – Pl. Powstańców Wlkp. – Słowiańska – Jedności Narodowej – pl. Bema – św. Jadwigi – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Armii Krajowej – Tarnogajska – TARNOGAJ
31
STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA) – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – GAJ
GAJ – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – STADION WROCŁAW (KRÓLEWIECKA)
32
KOZANÓW (DOKERSKA) – Dokerska – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – GAJ
GAJ – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – KOZANÓW (DOKERSKA)
Autobusy linii zastępczych 708 i 732 zostaną zlikwidowane.
You must be logged in to post a comment.