Komunikacja miejska w Boże Ciało 2015
Znamy już szczegóły zmian w funkcjonowaniu linii komunikacji miejskiej we Wrocławiu w okresie Bożego Ciała.
Czwartek 4 czerwca 2015r. – Boże Ciało:
Linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów niedzielnych
Uruchomiona zostanie specjalna linia tramwajowa T2:
ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Opera
Opera – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – ZOO
Linia będzie kursowała z częstotliwością co 20 minut w godzinach od 12:00 do 22:15 (ostatni kurs z ZOO).
Piątek 5 czerwca 2015r.:
Linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów obowiązujących w dni robocze.
Zawieszone zostaną kursy szkolne do Iwin na linii 133.
Sobota 6 czerwca 2015r.
Linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów obowiązujących w soboty.
Uruchomiona zostanie specjalna linia tramwajowa T2:
ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Opera
Opera – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – ZOO
Linia będzie kursowała z częstotliwością co 20 minut w godzinach od 12:00 do 22:15 (ostatni kurs z ZOO).
Niedziela 7 czerwca 2015r.
Wszystkie linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów obowiązujących w niedziele.
Uruchomiona zostanie specjalna linia tramwajowa T2:
ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Opera
Opera – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – ZOO
Linia będzie kursowała z częstotliwością co 20 minut w godzinach od 12:00 do 22:15 (ostatni kurs z ZOO).
You must be logged in to post a comment.