Komunikacja miejska w Boże Ciało 2018
Na weekend czerwcowy i na Boże Ciało planowane są zmiany w funkcjonowaniu linii komunikacji miejskiej we Wrocławiu.
Czwartek 31 maja 2018r. – Boże Ciało:
Linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów niedzielnych.
Uruchomiona zostanie dodatkowa linia tramwajowa T9 o trasie:
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Linia będzie kursować od ok. godziny 11 do ok. godziny 19 z częstotliwością co 20 minut.
Piątek 1 czerwca 2018r.
Linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów obowiązujących w soboty. Wyjątkiem od tej reguły będą linie 602 i 607, które będą kursować wg rozkładów obowiązujących w dni robocze, z następującymi zmianami:
- zawieszone zostaną kursy linii 602 z Dworca Głównego do koncernu LG o godzinie 6:00 i 7:00;
- zawieszony zostanie kurs linii 607 z przystanku „Kwiska” do koncernu LG o godzinie 6:05 i 15:19;
- zawieszone zostaną kursy linii 602 z koncernu LG do Wrocławia o godzinie 7:00, 7:50 i 15:30;
- zawieszony zostanie kurs linii 607 z koncernu LG do Wrocławia o godzinie 7:15 i 16:20.
Uruchomiona zostanie dodatkowa linia tramwajowa T9 o trasie:
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Linia będzie kursować od ok. godziny 11 do ok. godziny 19 z częstotliwością co 20 minut.
Sobota 2 czerwca 2018r.
Linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów obowiązujących w soboty.
Uruchomiona zostanie dodatkowa linia tramwajowa T9 o trasie:
Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj
Linia będzie kursować od ok. godziny 11 do ok. godziny 19 z częstotliwością co 20 minut.
Niedziela 3 czerwca 2018r.
Wszystkie linie tramwajowe, oraz autobusowe będą kursować wg rozkładów obowiązujących w niedziele.
❗ Uwaga: Na linii T9 obowiązuje taryfa jak na zwykłe linie tramwajowe.
You must be logged in to post a comment.