Komunikaty

Komunikacja w okresie świąteczno-noworocznym 2015/2016

24.01.2012, Wrocław, ul. Konduktorska. Mercedes na linii 133. fot. Wojciech DembskiUwaga! Między 24 grudnia 2015 roku, a 6 stycznia 2016 roku będą wprowadzone zmiany w kursowaniu wrocławskich tramwajów i autobusów. Zapoznaj się ze zmianami jakie Wydział Transportu zaplanował w tym okresie, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Komunikacja tramwajowa

24 grudnia 2015 roku (czwartek)
  • Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg sobotnich rozkładów jazdy.
  • Linie: 0L, 0P, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14/24, 20, 31 i 32 po godzinie 15.00 będą kursowały co 30 minut.
  • Linia 11 po godzinie 15.00 zostanie przedłużona do Kowal.
  • Linia 11 po godzinie 15.00 zostanie przedłużona do Oporowa.
  • Linia 7 po godzinie 15.00 zostanie przedłużona do Kleciny.
  • Linia 20 po godzinie 15.00 będzie kursowała w skróconej relacji Leśnica – Grabiszynek – Leśnica.
  • Linia 14 po godzinie 15.00 będzie kursowała w skróconej relacji Osobowice – Grabiszynek (w kierunku powrotnym jako linia 24).
  • Linia 24 po godzinie 15.00 będzie kursowała w skróconej relacji Grabiszynek – Osobowice (w kierunku powrotnym jako linia 14).
  • Linie: 1, 3, 4, 6, 15, 17, 23 i 33 będą kursowały tylko do około godziny 15.00.
25-26 grudnia 2015 roku (piątek-sobota)

Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg świątecznych rozkładów jazdy z częstotliwością co 30 minut.

27 grudnia 2015 roku (niedziela)

Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg niedzielnych rozkładów jazdy.

28-30 grudnia 2015 roku (poniedziałek-środa)

Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg roboczych rozkładów jazdy.

31 grudnia 2015 roku (czwartek)
  • Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg sobotnich rozkładów jazdy.
  • Linie: 0L, 0P, 2, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 14/24, 20, 31 i 32 po godzinie 20.00 będą kursowały co 30 minut.
  • Linia 11 po godzinie 20.00 zostanie przedłużona do Kowal.
  • Linia 11 po godzinie 20.00 zostanie przedłużona do Oporowa.
  • Linia 7 po godzinie 20.00 zostanie przedłużona do Kleciny.
  • Linia 20 po godzinie 20.00 będzie kursowała w skróconej relacji Leśnica – Grabiszynek – Leśnica.
  • Linia 14 po godzinie 20.00 będzie kursowała w skróconej relacji Osobowice – Grabiszynek (w kierunku powrotnym jako linia 24).
  • Linia 24 po godzinie 20.00 będzie kursowała w skróconej relacji Grabiszynek – Osobowice (w kierunku powrotnym jako linia 14).
  • Linie: 1, 3, 4, 6, 15, 17, 23 i 33 będą kursowały tylko do około godziny 20.00.
1 stycznia 2016 roku (piątek)

Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg świątecznych rozkładów jazdy z częstotliwością co 30 minut.

2 stycznia 2016 roku (sobota)

Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg sobotnich rozkładów jazdy.

3 stycznia 2016 roku (niedziela)

Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg niedzielnych rozkładów jazdy.

4-5 stycznia 2016 roku (poniedziałek-wtorek)

Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg roboczych rozkładów jazdy.

6 stycznia 2016 roku (środa)

Wszystkie linie tramwajowe będą kursowały wg niedzielnych rozkładów jazdy.

Komunikacja autobusowa

23 grudnia 2015 roku (środa)
  • Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg roboczych rozkładów jazdy.
  • Zawieszone zostaną kursy szkolne linii 133 realizowane pomiędzy Brochowem a Iwinami.
  • Linie autobusowe 900L, 900P, 901, 910 i 923 będą kursowały wg specjalnych feryjnych rozkładów jazdy.
24 grudnia 2015 roku (czwartek)
  • Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg sobotnich rozkładów jazdy z wyjątkiem linii 900L, 900P, 901 i 910, które będą kursowały wg specjalnych wigilijnych rozkładów jazdy.
  • Linie: A, D, K, N, 100, 102, 103, 105, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 118, 119, 122, 128, 130, 132, 133, 134, 140, 146, 149, 325, 406, 409, 609 i 612 będą kursowały normalnie do końca dnia.
  • Linie: C, 101, 116, 125, 126, 127, 129, 131, 141, 142, 144, 145 i 319 będą kursowały tylko do około godziny 15.00.
  • Linie: 104, 120, 136 i 147 będą kursowały tylko do około godziny 19.00.
  • Linia 113 będzie kursowała tylko do około godziny 20.00.
  • Zawieszone zostaną dodatkowe kursy uruchamiane w weekendy na liniach nocnych 245, 249, 251 i 259.
  • Zawieszone zostanie kursowanie linii 150.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 602 o godzinie 21.50 z Dworca Głównego PKP do koncernu LG oraz kurs o godzinie 23:20 z koncernu LG do Dworca Głównego PKP.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 911 o godzinie 22.00 i 23.00 z placu Grunwaldzkiego do Kiełczowa.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 911 o godzinie 22.25 i 23.25 z Kiełczowa do placu Grunwaldzkiego.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 914 o godzinie 21.30 i 22.30 z Galerii Dominikańskiej do Domaszczyna.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 914 o godzinie 20.37 z Domaszczyna do Galerii Dominikańskiej.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 934 o godzinie 20.04 i 22.04 z Psiego Pola do Jaksonowic.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 934 o godzinie 20.55 i 22.50 z Jaksonowic do Psiego Pola.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 117 o godzinie 19.45, 20.45 i 23.15 z Leśnicy do Ratynia.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 117 o godzinie 20.04 i 21.04 z Ratynia do Leśnicy.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 123 o godzinie 21.00 z Leśnicy do Pracz Odrzańskich.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 123 o godzinie 21.20 z Pracz Odrzańskich do Leśnicy.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 137 o godzinie 21.35 i 23.15 z Leśnicy do Lasu Mokrzańskiego.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 137 o godzinie 22.00 z Lasu Mokrzańskiego do Leśnicy.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 138 o godzinie 21.15 i 22.45 z Leśnicy do Żaru.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 138 o godzinie 21.30 i 23.00 z Żaru do Leśnicy.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 917 o godzinie 22.15 z Leśnicy do Gałowa.
  • Zawieszony zostanie kurs linii 917 o godzinie 22.31 z Gałowa do Leśnicy.
25-26 grudnia 2015 roku (piątek-sobota)
  • Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg niedzielnych rozkładów jazdy.
  • Zawieszone zostanie kursowanie linii: C, 116, 129, 131, 141, 142, 145, 602, 901 i 910.
  • Linie: 105, 122, 127, 134, 144, 900L i 900P będą kursowały wg świątecznych rozkładów jazdy.
27 grudnia 2015 roku (niedziela)

Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg niedzielnych rozkładów jazdy.

28-30 grudnia 2015 roku (poniedziałek-środa)
  • Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg roboczych rozkładów jazdy.
  • Zawieszone zostaną kursy szkolne linii 133 realizowane pomiędzy Brochowem a Iwinami.
  • Linie autobusowe 900L, 900P, 901, 910 i 923 będą kursowały wg specjalnych feryjnych rozkładów jazdy.
31 grudnia 2015 roku (czwartek)
  • Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg sobotnich rozkładów jazdy z wyjątkiem linii 602 i 607, które będą kursowały wg roboczych rozkładów jazdy ze zmianami:

– zawieszone zostaną kursy linii 602 z Dworca Głównego PKP do koncernu LG o godzinie 5.00, 6.00, 7.00, 13.00, 21.50;
– zawieszony zostanie kurs linii 607 z pl. Jana Pawła II do koncernu LG o godzinie 6.00;
– zawieszone zostaną kursy linii 602 z koncernu LG do Wrocławia o godzinie 5.55, 6.58, 7.49, 14.30, 22.30; 23.20;
– zawieszone zostaną kursy linii 607 z koncernu LG do Wrocławia o godzinie 7.20, 16.20.

  • Linie: A, D, K, N, 100, 102, 103, 105, 107, 109, 110, 112, 114, 115, 118, 119, 122, 128, 130, 132, 133, 134, 140, 146, 149, 325, 406, 409, 609 i 612 będą kursowały normalnie do końca dnia.
  • Linie: C, 101, 104, 113, 116, 120, 125, 126, 127, 129, 131, 136, 141, 142, 144, 145, 147 i 319 będą kursowały tylko do około godziny 20.00.
W nocy z 31 grudnia 2015 roku na 1 stycznia 2016 dodatkowe roku kursy

na linii 241 na następującej trasie:
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego (pętla)
Osiedle Sobieskiego (pętla) – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Kowal, Psiego Pola i Osiedla Sobieskiego o godzinie: 0.10; 0.45, 1.05, 1.15 i 1.45.

na linii 243 na następującej trasie:
Pilczyce – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska –  Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –  Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Pilczyce
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Pilczyc i Osiedla Kosmonautów o godzinie: 0.10; 0.40, 1.10 i 1.40.
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Księża Wielkiego o godzinie: 0.30; 0.45, 1.15 i 1.30.
na linii 245 na następującej trasie:
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Petrusewicza
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Popowic i Kozanowa o godzinie: 0.20; 0.45, 1.15 i 1.45.
na linii 246 na następującej trasie:
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Zajezdnia Obornicka
Zajezdnia Obornicka – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały Petrusewicza w kierunku Kromera, Karłowic i Różanki o godzinie: 0.15; 0.45, 1.15 i 1.45.

na linii 247 na następującej trasie:
Kamieńskiego pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Krzyki
Krzyki – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego pętla

  • Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku pętli Krzyki o godzinie: 0.45, 1.10 i 1.45.
  • Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Dworca Nadodrze i Karłowic o godzinie: 0.30, 1.10 i 1.40.

na linii 249 na następującej trasie:
Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha –  Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały Petrusewicza w kierunku Nowego Dworu o godzinie: 0.15, 0.45, 1.15 i 1.45.

na linii 251 na następującej trasie:
Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Poleska – Litewska – Gorlicka – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa –  Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów
Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – św. Katarzyny – Piaskowa – most Piaskowy – św. Jadwigi – mosty Młyńskie – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Gorlicka – Litewska – Poleska – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla)
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Kromera, Psiego Pola i pętli przy ulicy Litewskiej o godzinie: 0.20, 0.50 i 1.20.
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku FAT-u, Oporowa i Alei Piastów o godzinie: 0.45, 1.15, i 1.45.
na linii 253 na następującej trasie:
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Wielkopolska – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Wielkopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica

  • Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Osiedla Kosmonautów, Pilczyc i Leśnicy o godzinie: 0.20, 0.50 i 1.20.
  • Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Biskupina i Bartoszowic o godzinie: 0.10 i 0.40.

na linii 255 na następującej trasie:
Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Spółdzielcza – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla
Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Spółdzielcza – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Osiedla Gaj o godzinie: 0.15, 0.50 i 1.15.
Dodatkowe autobusy będą odjeżdżały z Petrusewicza w kierunku Sępolna o godzinie: 0.20, 0.50 i 1.05.

1 stycznia 2016 roku (piątek)
  • Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg niedzielnych rozkładów jazdy.
  • Zawieszone zostanie kursowanie linii: C, 116, 129, 131, 141, 142, 145, 602, 901 i 910.
  • Linie: 105, 122, 127, 134, 144, 900L i 900P będą kursowały wg świątecznych rozkładów jazdy.
2 stycznia 2016 roku (sobota)

Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg sobotnich rozkładów jazdy.

3 stycznia 2016 roku (niedziela)

Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg niedzielnych rozkładów jazdy.

4-5 stycznia 2016 roku (poniedziałek-wtorek)

Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg roboczych rozkładów jazdy.

6 stycznia 2016 roku (środa)
  • Wszystkie linie autobusowe będą kursowały wg niedzielnych rozkładów jazdy.
  • Zawieszone zostanie kursowanie linii: C i 116.
blog comments powered by Disqus