Nocny półmaraton – zmiany tras linii komunikacji miejskiej

22.06.2013, Wrocław ul. Skłodowskiej-Curie. Utrudnienia w związku z organizacją nocnego maratonu.W sobotę 20 czerwca odbędzie się III PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Po godzinie 19:30 wprowadzone zostaną zmiany tras linii komunikacji miejskiej. Utrudnienia będą trwać do północy.

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA

0L i 0P
Z uwagi na wyłączenie większej części trasy linii tramwajowej 0, po godzinie 19:30 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych 0L i 0P.

4
Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

6
Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian.

7
Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian.

8
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Zawalna
Zawalna – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

9
Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny
pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

11
Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny
pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

14
FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

W kierunku powrotnym bez zmian.

17
Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny
pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

23
Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny
pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy
Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

24
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa
pl. Legionów – Grabiszyńska – FAT

W kierunku powrotnym bez zmian.

31 i 32
Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów (Dokerska)

W kierunku powrotnym bez zmian.

33
Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – ZOO
ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

A
Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Aleja Piastów
Aleja Piastów – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya Żeleńskiego – Berenta –
pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

C
pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Wyszyńskiego – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej)

D
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Sienkiewicza – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa
Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – przystanek za Galerią Dominikańską – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

K
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

W kierunku powrotnym bez zmian

N
Dworzec Gł. PKP – Sucha – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – przystanek za Galerią Dominikańską – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)
Litewska (pętla) – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Sucha – Dworzec Gł. PKP

102
Wojanowska (pętla) – Wojanowska – Starogajowa – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – Zachodnia – Sikorskiego – Podwale – Pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10501)

W kierunku powrotnym bez zmian

103
Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Sikorskiego – Podwale – Pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10501)

W kierunku powrotnym bez zmian

104
Rędzińska – Rędzińska – Maślicka – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Sikorskiego – Podwale – Pl. Jana Pawła II (przystanek nr 10501)

W kierunku powrotnym bez zmian

110
Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)

W kierunku powrotnym bez zmian

112
Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

113
Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Zwycięska – Karkonoska – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

116
pl. Grunwaldzki (postój na przystanku na ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza –
pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice
Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki (przystanek na Piastowskiej)

120 (od godziny 20:00 do 23:00)
(Trestno) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – pętla tymczasowa przed Mostem Rakowieckim
pętla tymczasowa przed Mostem Rakowieckim – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (Trestno)

120 (ostatni kurs po godzinie 23:00)
Trestno – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Rakowiecka – Okólna – Na Grobli – Walońska – pl. Społeczny – Most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – Most Osobowicki – Bałtycka – Obornicka – Zajezdnia Obornicka

122
Dworzec Gł. PKP – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

W kierunku powrotnym bez zmian

126
Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

127
Park Południowy – Sudecka – Pułtuska – Ślężna – Kamienna – Komandorska – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

128
Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

W kierunku powrotnym bez zmian

131
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla)
Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku
od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej)

133
Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Komandorska – Wielka – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Auchan
Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów

134
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna – Bardzka – Armii Krajowej – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Armii Krajowej – Bardzka – Kamienna – Komandorska – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Grochowa – Stalowa – Grabiszyńska – Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

136
Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Borowska – Kamienna – Komandorska – Wielka – Powstańców Śląskich – Hallera – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

141
pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Brucknera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki (postój w zatoce na ulicy Piastowskiej)

144
Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wojszycka – Wojszycka
Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

145
Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego (przejazd po torowiska od ulicy Szczytnickiej do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

146
Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
Bartoszowice – Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego (przejazd po torowiska od ulicy Szczytnickiej do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska –
Gaj-pętla

149
pl. Grunwaldzki (przystanek na Rondzie Reagana na peronie 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego (przejazd po torowiska od ulicy Szczytnickiej do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki (przystanek na Rondzie Reagana – peron 1)

602
Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Biskupice Podgórne LG Electronics
Biskupice Podgórne LG Electronics – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Dworzec Gł. PKP

612
Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA – LINIE STREFOWE

900L (kurs o godzinie 22:10 z Galerii Dominikańskiej)
Dworzec Główny PKP – Sucha – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie – Smardzów – Święta Katarzyna – Siechnice Osiedle

900L (kurs o godzinie 19:52 i 20:51 z Siechnic Osiedla)
Siechnice Osiedle – Radwanice – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa

900P (kurs o godzinie 20:45 i 22:35 z Galerii Dominikańskiej)
Dworcowa – Kościuszki – Krakowska – Opolska – RADWANICE – SIECHNICE OSIEDLE

900P (kurs o godzinie 21:18 z Siechnic Osiedla)
Siechnice Osiedle – Święta Katarzyna – Smardzów – Żerniki Wrocławskie – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Sucha – Dw. Główny PKP

901 (kurs o godzinie 21:29 z Galerii Dominikańskiej)
Dworcowa – Kościuszki – Krakowska – Opolska – RADWANICE – SIECHNICE OSIEDLE

901 (kurs o godzinie 21:57 z Siechnic Osiedla)
Siechnice Osiedle – Radwanice – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa

904 i 914 (kurs o godzinie 20:30, 21:30, 22:30 z Galerii Dominikańskiej oraz o godzinie 19:33 i 21:35 z Łoziny i 20:37 z Domaszczyna)

Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Łozina/Domaszczyn
Łozina/Domaszczyn – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera

910 (kurs o godzinie 20:40 i 21:37 z Galerii Dominikańskiej)
Dworzec Główny PKP – Sucha – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie (Święta Katarzyna)

910 (kurs o godzinie 20:06 i 21:06 z Żernik Wrocławskich)
(Święta Katarzyna) Żerniki Wrocławskie – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Sucha – Dw. Główny PKP

911 (kurs o godzinie 19:40, 20:15, 21:10, 22:10, 23:10 z Kiełczowa oraz o godzinie 20:45, 21:45, 22:45 z pl. Grunwaldzkiego)
Kiełczów – Szewczenki – Gorlicka – Krzywoustego – Brucknera – Kochanowskiego – Kochanowskiego/Moniuszki
Kochanowskiego/Moniuszki (odjazd z przystanku w kierunku centrum
nr 24304) – Kochanowskiego – Brucknera – Krzywoustego – Kiełczowska – Poleska – Litewska – Szewczenki – Kiełczów
Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków.

Na wszystkich skrzyżowaniach przecinających trasę półmaratonu, służby policji będą w miarę możliwości umożliwiały przejazd komunikacji tramwajowej i autobusowej.

blog comments powered by Disqus