Komunikaty

Nocny półmaraton – zmiany tras linii komunikacji miejskiej

22.06.2013, Wrocław ul. Skłodowskiej-Curie. Utrudnienia w związku z organizacją nocnego maratonu.W sobotę 20 czerwca odbędzie się III PKO Nocny Wrocław Półmaraton. Po godzinie 21:00 wprowadzone zostaną zmiany tras linii komunikacji miejskiej. Utrudnienia będą trwać do północy.

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA

Linia 0L i 0P

Z uwagi na wyłączenie większej części trasy linii tramwajowej 0, po godzinie 21:00 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych 0L i 0P.

Linia 1

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego –  Olszewskiego – Biskupin

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka –  pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej   Słowiańska – Trzebnicka pl. Powstańców Wielkopolskich  Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Poświętne

Linia 2

Od godziny 22:00 

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego –  Olszewskiego – Biskupin 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Linia 3

Od godziny 22:00

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Kujawska –  pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki 

Linia 4

Od godziny 21:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego –  Olszewskiego – Biskupin 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Linia 5

Od godziny 22:00

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. pl. Wróblewskiego – Kujawska –  pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Linia 6

Od godziny 21:00

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. TeatralnyŚwidnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

Od godziny 22:00

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego –  pl. Legionów – PiłsudskiegoŚwidnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Linia 7

Od godziny 21:00

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego –
pl. Jana Pawła II –  – Ruska
– Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian 

Od godziny 22:00

Poświętne – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – –
pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego
Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich –  Krzyki

Linia 8

Od godziny 21:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa –  Kołłątaja – Teatralna – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Zawalna

Zawalna – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –  Gazowa – Tarnogaj

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Zawalna – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema

pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska –  Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Zawalna 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –  Gazowa – Tarnogaj

Po udrożnieniu ulicy Pułaskiego

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Kościuszki – Krakowska – Opolska – Księże Małe

Księże Małe – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Pułaskiego – Małachowskiego – PiłsudskiegoPeronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –  Gazowa – Tarnogaj

Linia 9

Od godziny 21:00

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny
pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego –  Olszewskiego – Biskupin

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –  Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Linia 10

Od godziny 21:00

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – Wyszyńskiego – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego –  Olszewskiego – Biskupin 

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego
pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia 11

Od godziny 21:00

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnerapl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera Toruńska – Kwidzyńska – Kowale 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Grabiszyńska (Cmentarz) – Grabiszyńska – pl. Legionów – PiłsudskiegoArkady Capitol

Arkady Capitol Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – Grabiszyńska (Cmentarz)

Linia 14

Od godziny 21:00

FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Od godziny 22:00

FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Arkady Capitol

Arkady Capitol – Powstańców Śląskich – Hallera – FAT 

Linia 15

Od godziny 21:00

Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Stawowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego –  pl. Legionów Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświętne

Od godziny 22:00

Tramwaje po północnej stronie Wrocławia

Poświętne – Żmigrodzka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica –  pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois

Dubois – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświętne

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska –  Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka

Świdnicka – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy

Linia 17

Od godziny 21:00

Sępolno – Mickiewicza – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny
pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – Sępolno

Od godziny 22:00

Tramwaje po wschodniej stronie Wrocławia

Sępolno – Mickiewicza – Wróblewskiego –  Olszewskiego – Biskupin

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – Mickiewicza – Sępolno

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego –  pl. Legionów

pl. Legionów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina

Linia 20

Od godziny 21:00

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich –  Hallera – Grabiszyńska – Oporów

Od godziny 22:00

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Oporów – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – pl. Legionów

pl. Legionów – GrabiszyńskaOporów 

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia 23

Od godziny 21:00

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego –  pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego –
pl. Jana Pawła II – Legnicka – Złotoryjska – Śrubowa – Robotnicza – Wrocławski Park Przemysłowy

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera –Kromera

Linia 24

Od godziny 22:00

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – Dubois

Dubois Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice

Linia 31 i 32

Od godziny 21:00

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów 

W kierunku powrotnym bez zmian 

Od godziny 22:00

Tramwaje po zachodniej stronie Wrocławia

Stadion Wrocław i Kozanów – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – Mosty Mieszczańskie

Mosty Mieszczańskie  – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław i Kozanów 

Tramwaje po południowej stronie Wrocławia

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Zajezdnia Gaj

Zajezdnia Gaj – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Po udrożnieniu ulicy Stawowej

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa –  Kołłątaja – Skargi – Teatralna – Park Staromiejski (nawrót na ulicy Wierzbowej)

Park Staromiejski – Teatralna – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Świeradowska – Gaj

Linia 33

Od godziny 21:00

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – ZOO

ZOO – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiegopl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

Linia A

Od godziny 21:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – KościuszkiŚwidnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego –  Aleja Piastów – Aleja Piastów

Aleja Piastów – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Od godziny 22:00

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Wielka – Rondo Vaclava Havla – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego –  Aleja Piastów – Aleja Piastów

Aleja Piastów – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa –
pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –
pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska
Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Koszarowa (Szpital)

Linia C

Od godziny 21:00

pl. Grunwaldzki (peron 1)  – Szczytnicka – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – pl. Grunwaldzki (peron 1) 

Linia D

Od godziny 21:00

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego –
pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki
Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska –  Brucknera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Od godziny 22:00

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego –
pl. Legionów – Piłsudskiego
– Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska Brucknera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia K

Od godziny 21:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla 

Od godziny 22:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa –
pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois
– Pomorska –
pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Linia N

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP – … – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiegopl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)

Litewska (pętla) – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale –  pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – Borowska – Peronowa Dworzec Gł. PKP

Od godziny 22:00

Litewska (pętla) – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale –  pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)

Linia 106

Od godziny 22:00

Port Lotniczy – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Graniczna – Rondo Skalskiego – Skarżyńskiego – Strachowice – Cichociemnych – Rondo Skalskiego – Graniczna – Port Lotniczy

Linia 110

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP (postój w zatoce na Peronowej) – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Lamowice – Buforowa – Bardzka – HubskaSucha – Borowska – Peronowa –  Dworzec Gł. PKP (postój w zatoce na Peronowej) 

Linia 112

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP –  Peronowa –  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – DyrekcyjnaGliniana –  Borowska –  Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna –  Kutrzeby – Wysoka – Ołtaszyńska – Rondo św. Ojca Pio – Ołtaszyńska – Wojszycka –  Wyścigowa –  Waligórskiego – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 113

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP –  Peronowa –  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – DyrekcyjnaGliniana –  Borowska – Grota-Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Zwycięska – Karkonoska – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian 

Linia 114

Od godziny 21:00

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Karwińska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)

Dworcowa (przystanek na Kościuszki) –  Kościuszki – Krakowska – Karwińska – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice

Linia 115

Od godziny 22:00

Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Wystawowa – Wróblewskiego – Hala Stulecia (przystanek na ulicy Wróblewskiego)

Hala Stulecia – Wróblewskiego – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)

Linia 116

Od godziny 21:00

Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego –  pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska

Piastowska Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Linia 120

Od godziny 21:00

(Trestno) Opatowice – Opatowicka – Międzyrzecka – Na Niskich Łąkach – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Wzgórze Partyzantów – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa (przystanek na Kościuszki)

Dworcowa (przystanek na Kościuszki) –  Kościuszki – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Opatowice (Trestno)

Linia 122

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka –  Koszalińska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)                   

W kierunku powrotnym bez zmian

Od godziny 22:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Rondo Szomańskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka –  Koszalińska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Linia 125

Od godziny 22:00

Brochów – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Rondo Woźniaka – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego –  Aleja Piastów –  Aleja Piastów

Aleja Piastów – Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Rondo Woźniaka – Inżynierska – Krucza – Rondo Vaclava Havla – Wielka – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Sucha – Hubska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Centralna – Chińska – Brochów

Linia 126

Od godziny 21:00

Krzyki – Krzycka – Sowia – Skarbowców – Racławicka – Gajowicka – Zaporoska – Grabiszyńska – Klecińska – Estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Bajana – Lotnicza – Milenijna – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 127

Od godziny 21:00

Park Południowy – Sudecka – Pułtuska – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Rybacka – Zachodnia –  Poznańska –  Długa –  Starogroblowa –  Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 128

Od godziny 21:00

Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 131

Od godziny 21:00

Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska

Piastowska  – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska Brucknera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla)

Linia 132

Od godziny 21:00

pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Robotnicza – Strzegomska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska – nawrót na rondzie przy ulicy Stanisławowskiej – Mińska – Muchobór Wielki (pętla)

Muchobór Wielki (pętla) – Mińska – Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego

Linia 133

Od godziny 21:00

Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Komandorska – Wielka – Powstańców Śląskich – Racławicka – Skarbowców – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Auchan

Auchan – Czekoladowa – Wałbrzyska – Krzycka – Sowia – Skarbowców –  Racławicka – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Konduktorska – Centralna – Chińska – Brochów

Linia 134

Od godziny 21:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska –  Stalowa – Grochowa – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Kamienna – Bardzka  – Armii Krajowej  –  Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie

Księże Wielkie –  Tyska –  Opolska –  Krakowska –  Armii Krajowej –  Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Krucza –  Grochowa –  Stalowa – Grabiszyńska –  Klecińska – estakada Gądowianka –  Strzegomska –  Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Linia 136

Od godziny 21:00

Tarnogaj – Tarnogajska – Morwowa – Świeradowska – Armii Krajowej – Ślężna – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Klecińska – estakada „Gądowianka” – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Rondo Szomańskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanów

W kierunku powrotnym bez zmian

Linia 141

Od godziny 21:00

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza –Piastowska

Piastowska  – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska Brucknera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Linia 142

Od godziny 21:00

Zawalna – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – pl. Strzegomski – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Żmigrodzka – Zawalna

Linia 144

Od godziny 21:00

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka –  Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Jaworowa – Powstańców Śląskich – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnickapl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera –  Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

Linia 145

Od godziny 21:00

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny –  Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino –  Mickiewicza – Sępolno

Linia 146

Od godziny 21:00

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice – Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny –  Traugutta – Podwale – Dworcowa – Małachowskiego – Pułaskiego – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

Linia 148

Od godziny 22:00

Leśnica – Płońskiego – Trzmielowicka – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Halicka – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów (zatoka przy ulicy Grabiszyńskiej)

pl. Legionów – Grabiszyńska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Halicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Leśnica

Linia 149

Od godziny 21:00

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka –
pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Piastowska

Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwalepl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Linia 602

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – SuchaSwobodna – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Biskupice Podgórne LG Display

Biskupice Podgórne LG Display – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Dworzec Gł. PKP

Linia 612

Od godziny 21:00

Dworzec Gł. PKP –  Peronowa –  Piłsudskiego – Małachowskiego – Pułaskiego – DyrekcyjnaGliniana –  Borowska – Ślężna –  Gliniana –  Borowska –  Grota Roweckiego – Rondo Bednarza – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ślęża – Bielany Wrocławskie – Karkonoska – Krzyki

W kierunku powrotnym bez zmian

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA – LINIE STREFOWE

  • Linia 900L (kurs o godzinie 22:10 z Galerii Dominikańskiej)

Dworzec Główny PKP – Sucha – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie – Smardzów – Święta Katarzyna – Siechnice Osiedle

  • Linia 900L (kurs o godzinie 20:51 i 22:51 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Radwanice – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa

  •  Linia 900P (kurs o godzinie 22:35 z Galerii Dominikańskiej)

Dworcowa – Kościuszki – Krakowska – Opolska – RADWANICE  – SIECHNICE OSIEDLE

  • Linia 900P (kurs o godzinie 20:18, 21:18 i 23:06 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Święta Katarzyna – Smardzów – Żerniki Wrocławskie – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Sucha – Dw. Główny PKP 

  • Linia 901 (kurs o godzinie 21:29 i 23:44  z Galerii Dominikańskiej)

Dworcowa – Kościuszki – Krakowska – Opolska – RADWANICE  – SIECHNICE OSIEDLE

  • Linia 901 (kurs o godzinie 21:57 z Siechnic Osiedla)

Siechnice Osiedle – Radwanice – Opolska – Krakowska – Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Dworcowa – Kościuszki – Dworcowa 

  • Linie 904 i 914 (kurs o godzinie 21:30, 22:30 z Galerii Dominikańskiej oraz o godzinie 21:35 z Łoziny i 20:37 z Domaszczyna)

KromeraKrzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bierutowska – Łozina/Domaszczyn

Łozina/Domaszczyn – Bierutowska – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego – Kromera 

  • Linia 910 (kurs o godzinie 21:37 i 22:53 z Galerii Dominikańskiej)

Dworzec Główny PKP– Sucha – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Żerniki Wrocławskie (Święta Katarzyna)

  • Linia 910 (kurs o godzinie  21:06 z Żernik Wrocławskich i 22:13 ze Św. Katarzyny)

(Święta Katarzyna) Żerniki Wrocławskie – Buforowa – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Sucha – Dw. Główny PKP 

  • Linia 911 (kurs o godzinie 22:25, 23:25 z Kiełczowa, o godzinie 21:19 z Brzeziej Łąki oraz o godzinie 22:00 i 23:00 z pl. Grunwaldzkiego)

(Brzezia Łąka) Kiełczów – Szewczenki – Gorlicka – Krzywoustego – Brucknera – Kochanowskiego – Kochanowskiego/Moniuszki

Kochanowskiego/Moniuszki (odjazd z przystanku w kierunku centrum nr 24304) – Kochanowskiego – Brucknera – Krzywoustego – Kiełczowska – Poleska – Litewska – Szewczenki – Kiełczów

NOCNA KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

Linia 240

Dw. Główny PKP   Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale Mostowa Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – Dworzec Nadodrze – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana (peron 3) – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Powstańców Warszawy – pl. Społeczny – pl. Wróblewskiego – Pułaskiego – Małachowskiego –  Piłsudskiego – Peronowa – Borowska – Sucha – Dw. Główny PKP

Linia 241

Osiedle Sobieskiego (pętla) Królewska – Irkucka Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Rondo Lotników Polskich – Krzywoustego Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – most Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławskapl. Dominikański Skargi Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha Swobodna Zielińskiego Szczęśliwa Rondo Żołnierzy Wyklętych – Gajowicka – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Wiejska – Avicenny – Stanisławowska – Mińska Rondo Rotmistrza Pileckiego – Strzegomska Gubińska Chociebuska Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska Chociebuska Gubińska Strzegomska Rondo Rotmistrza Pileckiego – Mińska Stanisławowska Avicenny – Wiejska – Solskiego – Grabiszyńska – Hallera – Aleja Pracy – Inżynierska – Krucza – Gajowicka – Rondo Żołnierzy Wyklętych – Szczęśliwa Zielińskiego Swobodna Sucha – Joannitów Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta –
pl. Wróblewskiego
– pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Toruńska – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego (pętla)

Linia 243

Księże Wielkie – Tyska Opolska Krakowska KościuszkiKomuny Paryskiej – PodwaleKołłątaja Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka Na Ostatnim Groszu Orlińskiego Horbaczewskiego Balonowa Bystrzycka Bajana Lotnicza Pilczyce

Pilczyce – Lotnicza Bajana Bystrzycka Balonowa Horbaczewskiego Orlińskiego Na Ostatnim Groszu Legnicka pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka Powstańców Śląskich – Swobodna Sucha Joannitów Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja Kościuszki – Krakowska Opolska Tyska – Księże Wielkie

Linia 245

Pracze Odrzańskie – Brodzka –  Maślicka –  Pilczycka –  Gwarecka –  Dokerska –  Kozanowska –  Pilczycka –  Popowicka – Starogroblowa –  Długa –  Poznańska –  Zachodnia –  Rybacka – pl. Jana Pawła II –  Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja –  Peronowa – Borowska – Sucha –  Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Gliniana – Hubska –  Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Mościckiego – Semaforowa – Chińska – Brochów – Mościckiego – Ziemniaczana – Bieńkowice

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Brochów – Chińska- Birmańska – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Łódzka – Wesoła – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Maślicka – Główna – Stabłowicka – Pracze Odrzańskie 

Linia 246

Świniary – Zajączkowska – Pełczyńska – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do pl. Powstańców Warszawy) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Klecińska – estakada Gądowianka – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – Kozanów

Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Koszalińska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Świniary

Linia 247

Polanowice – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Letnia – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Wiśniowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – Łokietka – Chrobrego – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Polanowice

Linia 250

Dw. Główny PKP Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa –  Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego –
pl. Społeczny – Most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 2)
– Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – Dworzec Nadodrze – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – Mostowa – Podwale pl. Jana Pawła II Podwale – Piłsudskiego pl. Legionów Piłsudskiego Kościuszki Świdnicka Powstańców Śląskich – Swobodna Sucha – Dw. Główny PKP

Linia 251

Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Poleska – Litewska – Gorlicka – Nowogorlicka – Rondo Lotników polskich – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów

Aleja Piastów – Solskiego – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Rondo Lotników Polskich – Nowogorlicka – Gorlicka – Poleska – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla)

Linia 253

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Kamiennogórska – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego –  Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice –  Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego Krupnicza – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Kamiennogórska – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica

Linia 255

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Spółdzielcza – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Świeradowska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo)

Iwiny (Rondo) – Buforowa – Bardzka – Świeradowska – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta – pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Spółdzielcza – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

Linia 257

(Rędzin) Osobowice – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Bałtycka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – FAT (nawrót na skrzyżowaniu Grabiszyńskiej i Fiołkowej)

FAT – Grabiszyńska – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Petrusewicza – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Bałtycka – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Osobowice (Rędzin)

Linia 259

Wojszycka –  Wojszycka – Wyścigowa – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – Traugutta –
pl. Wróblewskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki
Mickiewicza (Sępolno) – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)

Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza (Sępolno) – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Kamienna – Ślężna – Petrusewicza – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Wyścigowa – Wojszycka – Wojszycka

Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków.

blog comments powered by Disqus