Objazd Chociebuskiej i Kosmonautów po raz drugi
Po raz drugi z rzędu w weekend zmieni się trasa linii autobusowych na Nowym Dworze i na Złotnikach.
Od godziny 6:00 w dniu 23 lipca 2011 roku do godziny 6:00 w poniedziałek 25 lipca, autobusy znów będą kursować objazdami, tak jak tydzień temu.
Nie od 8 do 11 lipca, a dopiero w ten piątek 15 lipca rozpocznie się remont nawierzchni ulicy Chociebuskiej. Wtedy od godziny 22:00 autobusy na Nowym Dworze zaczną kursować objazdami. Zmiany związane są z częściową wymianą nawierzchni na ul. Kosmonautów i Chociebuskiej.
Autobusy linii 109, 126, 241, 246, 409 i 609 będą kursowały w obu kierunkach objazdem od ulicy Strzegomskiej przez ulicę Rogowską do ulicy Chociebuskiej i następnie z ulicy Chociebuskiej skręcą w ulicę Żernicką na swoją stałą trasę przejazdu. Natomiast autobusy linii 122 będą z ulicy Żernickiej bezpośrednio dojeżdżały do pętli na Nowy Dworze, a kursy linii nocnej 241 od ulicy Strzegomskiej pojadą przez ulicę Rogowską do pętli na Nowy Dworze z pominięciem ulicy Gubińskiej i Chociebuskiej.
Z kolei w okolicach ul. Kosmonautów: autobusy linii 409 w kierunku Leśnicy pojadą objazdem od ulicy Małopolskiej przez: Kamiennogórską, Starogajową i Jeleniogórską, a kursy linii nocnych 243 i 253 od ulicy Kosmonautów pojadą przez ulicę Starogajową i Jeleniogórską.
W kierunku przeciwnym trasy linii 243, 253 i 409 pozostaną bez zmian.
Zmiany potrwają do wyjazdów linii dziennych w poniedziałek 25 lipca br. Możliwe mogą być, tak jak ostatnio, niewielkie opóźnienia z powrotem na stałe trasy.
Szczegółowe zmiany:
109
DWORZEC ŚWIEBODZKI – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Chociebuska – Żernicka – Jerzmanowska
– Jarnołtowska – JARNOŁTÓWJARNOŁTÓW – Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Strzegomska –
Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – DWORZEC ŚWIEBODZKI
122
DWORCOWA – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Dominikański – Kazimierza
Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Na Ostatnim Groszu
– Orlińskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska
– NOWY DWÓR (PĘTLA)NOWY DWÓR (PĘTLA) – Rogowska – Zemska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka –
Balonowa – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Jana Pawła II –
Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Podwale – DWORCOWA
126
KOZANÓW – Kozanowska – Pilczycka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego –
Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kołobrzeska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska –
Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Powstańców Śląskich – Racławicka –
Skarbowców – Sowia – Krzycka – KRZYKIKRZYKI – Krzycka – Skarbowców – Gajowicka – Hallera – Powstańców Śląskich – Zaporoska –
Grabiszyńska – Klecińska – Strzegomska – Rogowska – Chociebuska – Żernicka – Kołobrzeska –
Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska –
Pilczycka – Kozanowska – KOZANÓW
409
DWORCOWA – Małachowskiego – Dąbrowskiego – Komuny Paryskiej – Podwale – pl. Orląt Lwowskich –
Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Chociebuska – Żernicka – Małopolska – Kamiennogórska –
Starogajowa – Jeleniogórska – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – LEŚNICAEŚNICA – Średzka – mosty Średzkie – Kosmonautów – Złotnicka – Małopolska – Żernicka –
Chociebuska – Rogowska – Strzegomska – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich
– Podwale – Świdnicka – Kościuszki – DWORCOWA
609
DWORZEC ŚWIEBODZKI – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Chociebuska – Żernicka – Jerzmanowska
– Jarnołtowska – SAMOTWÓRSAMOTWÓR – Jarnołtowska – Jerzmanowska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Strzegomska –
Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – DWORZEC ŚWIEBODZKI
241
OSIEDLE SOBIESKIEGO – … – DWORZEC AUTOBUSOWY – … Strzegomska – Rogowska – NOWY DWÓR (PĘTLA)
NOWY DWÓR (PĘTLA) – Rogowska – Strzegomska – … – DWORZEC AUTOBUSOWY – … –
OSIEDLE SOBIESKIEGO
246
ŚWINIARY – … – DWORZEC AUTOBUSOWY – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich –
Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Klecińska – estakada
Gądowianka – Strzegomska – Rogowska – Chociebuska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska –
Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Górnicza – Gwarecka – Dokerska – KOZANÓWKOZANÓW – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka –
Koszalińska – Kołobrzeska – Żernicka – Chociebuska – Rogowska – Strzegomska – Klecińska –
Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich –
Swobodna – Sucha – Joannitów – DWORZEC AUTOBUSOWY – … – ŚWINIARY
You must be logged in to post a comment.