Komunikaty

Półmaraton Wrocław – zmiany w komunikacji miejskiej

23.04.2008, Skład #2454+2453 rozpoczyna swój długi kurs wokół miasta na linii 0L. fot. Przemysław Kędzierski.W sobotę 14 czerwca w godzinach wieczornych odbędzie się 2. Nocny Wrocław Półmaraton. Na liniach komunikacji miejskiej będzie zmieniona organizacja ruchu.

Od godziny 20:30 zmieniona zostanie organizacja dla linii tramwajowych: 0L, 0P, 2, 6, 8, 10, 11, 14, 20, 23, 24, 31, 32, 33, 71, oraz autobusowych A, C, D, N, 103, 110, 113, 115, 116, 118, 122, 127, 128, 131, 141, 144, 145, 146, 149, 435, 602, 612, 701, 911.

Trasy przejazdu i organizacja linii komunikacji miejskiej ma zostać przywrócona po przebiegnięciu maratończyków.

Na skrzyżowaniach przecinających trasę półmaratonu, służby policji mają umożliwiać przejazd komunikacji tramwajowej i autobusowej.

KOMUNIKACJA TRAMWAJOWA

0L i 0P z uwagi na wyłączenie większej części trasy linii tramwajowej 0, po godzinie 20:30 zostanie zawieszone kursowanie linii tramwajowych 0L i 0P.

 

2 (tramwaje kursują w skróconej relacji od godziny 20:45 do 22:00)

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – Wyszyńskiego – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

Pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – Powstańców Śląskich – Krzyki

Tramwaje linii 2 powrócą na swoją trasę do pętli Biskupin od godziny 22:00.

6

Kowale – Kwidzyńska – Toruńska – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
W kierunku powrotnym bez zmian

8

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most
Trzebnicki – Zawalna

Zawalna – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

 

9 (tramwaje kursują w skróconej relacji od godziny 20:45 do 22:00)

Park Południowy – Ślężna – Dyrekcyjna – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Pl. Grunwaldzki

Pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Dyrekcyjna – Ślężna – Park Południowy
Tramwaje linii 9 powrócą na swoją trasę do pętli Sępolno od godziny 22:00.

 

10 (tramwaje kursują w skróconej relacji od godziny 20:45 do 22:00)

Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – Wyszyńskiego – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – pl. Grunwaldzki

Pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – Wyszyńskiego – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
Tramwaje linii 10 powrócą na swoją trasę do pętli Biskupin od godziny 22:00.

 

11

Cmentarz Grabiszyński – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Poniatowskiego – Bema – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Skargi – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Cmentarz Grabiszyński

 

 

14

FAT – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
W kierunku powrotnym bez zmian

17 (tramwaje kursują w skróconej relacji od godziny 20:45 do 22:00)

Klecina – Przyjaźni – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Teatralna – Skargi – pl. Dominikański – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Pl. Grunwaldzki

Pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Teatralna – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Przyjaźni – Klecina
Tramwaje linii 17 powrócą na swoją trasę do pętli Sępolno od godziny 22:00.

 

20

Grabiszynek – Hallera – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica
W kierunku powrotnym bez zmian

 

23

Wrocławski Park Przemysłowy – Robotnicza – Śrubowa – Złotoryjska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Szewska – Grodzka – most Uniwersytecki – Drobnera – pl. Bema – Poniatowskiego – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
W kierunku powrotnym bez zmian

 

24

Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska –most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – FAT
W kierunku powrotnym bez zmian

 

31 i 32

Gaj – Świeradowska – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Stadion Wrocław/Kozanów Dokerska
W kierunku powrotnym bez zmian

 

33 (tramwaje kursują w skróconej relacji od godziny 20:45)

Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce

 

 

71

Cmentarz Grabiszyński – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Marino

Marino – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich -Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Cmentarz Grabiszyński

 

KOMUNIKACJA AUTOBUSOWA

A

Koszarowa (Szpital) – Przybyszewskiego – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Krucza – Inżynierska – Aleja Pracy – Hallera – Grabiszyńska – Solskiego – Aleja Piastów – Aleja Piastów
W kierunku powrotnym bez zmian

C

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Rondo Reagana
W kierunku powrotnym bez zmian

D

Centrum Hurtu Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – Krzycka – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – przystanek za Galerią Dominikańską – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Szczytnicka – Rondo Reagana – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego –Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – Karmelkowa – Centrum Hurtu Giełdowa

N

Dworzec Gł. PKP – Sucha – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – bł. Czesława – przystanek za Galerią Dominikańską – Słowackiego – Podwale – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska (pętla)
Litewska (pętla) – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa – Małachowskiego – Sucha – Dworzec Gł. PKP

103

pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Maślicka – Główna – Stabłowicka – Pracze Odrzańskie
Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Maślicka – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Sikorskiego – Podwale – Pl. Jana Pawła II (postój na przystanku przy „Cuprum”)

110

Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego (przejazd po torowisku lub przez Rejtana) – Stawowa – Borowska – Sucha – Hubska – Bardzka – Buforowa – Lamowice – Iwiny (Rondo)
W kierunku powrotnym bez zmian

113

Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego (przejazd po torowisku lub przez Rejtana) – Stawowa – Borowska – ŚlęSna – Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Zwycięska – Karkonoska – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzyki
W kierunku powrotnym bez zmian

115 (zmiana trasy od godziny 20:30 do 21:10)

Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Parkowa – Kochanowskiego (nawrót) – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki (nawrót jak linia 131 na Reja)

pl. Grunwaldzki (odjazd z Ronda Reagana) – Skłodowskiej-Curie – Norwida – Wybrzeże Wyspiańskiego – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)

115 (zmiana trasy od godziny 21:10)

Wojnów (pętla) – Strachocińska – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Most Zwierzyniecki – Wybrzeże Wyspiańskiego – Smoluchowskiego – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki (nawrót jak linia 131 na Reja)

pl. Grunwaldzki (odjazd z Ronda Reagana) – Skłodowskiej-Curie – Norwida – Wybrzeże Wyspiańskiego – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Wojnów (pętla)

116

pl. Grunwaldzki (postój na przystanku na ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – Przybyszewskiego – Czajkowskiego – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice

Sołtysowice – Redycka – Sołtysowicka – Koszarowa – Przybyszewskiego – Kasprowicza – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki (przystanek na Piastowskiej)

118

Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Swojczycka – mosty Chrobrego – Mickiewicza – Sępolno

Sępolno – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Miłoszycka – Kowalska – Krzywoustego – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Wędkarzy – Rędzin

122

Dworzec Gł. PKP – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Borowska – Swobodna – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kołobrzeska – Żernicka – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)
W kierunku powrotnym bez zmian

127

Park Południowy – Sudecka – Pułtuska – Ślężna – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Zaporoska – Szpitalna – Tęczowa – pl. Orląt Lwowskich – Nabycińska (dodatkowy przystanek) – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka– Pilczycka – Kozanowska – Kozanów
W kierunku powrotnym bez zmian

128

Pilczyce – Lotnicza – Metalowców – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Dmowskiego – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Komorowskiego – Zakrzowska – Komorowskiego – Okulickiego – Zakrzów
W kierunku powrotnym bez zmian

131

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska (pętla)

Litewska (pętla) – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

141

pl. Grunwaldzki – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego

Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora-Komorowskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki

144

Kamieńskiego-pętla – Kamieńskiego – Żmigrodzka – most Trzebnicki – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Chrobrego – Łokietka – Drobnera – most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Sudecka – Wojszycka – Wojszycka

Wojszycka – Wojszycka – Sudecka – Wiśniowa – Hallera – Gajowicka – Szczęśliwa – Zielińskiego – Piłsudskiego – Świdnicka – Bożego Ciała – Widok – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – most Trzebnicki – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Kamieńskiego-pętla

145 (zmiana trasy od godziny 20:30 do 21:30)

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Mickiewicza – Parkowa – Kochanowskiego (nawrót) – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Stawowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – Norwida – Wybrzeże Wyspiańskiego – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

145 (zmiana trasy od godziny 21:10)

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Most Zwierzyniecki – Wybrzeże Wyspiańskiego – Smoluchowskiego – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Stawowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Tarnogajska – Gazowa – Tarnogaj
Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – Norwida – Wybrzeże Wyspiańskiego – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

146 (zmiana trasy od godziny 20:30 do 21:10)

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – Norwida – Wybrzeże Wyspiańskiego – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice – Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – Mickiewicza – Parkowa – Kochanowskiego (nawrót) – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Stawowa – Borowska – Świeradowska –
Gaj-pętla

146 (zmiana trasy od godziny 21:10)

Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana – Skłodowskiej-Curie – Norwida – Wybrzeże Wyspiańskiego – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Tramwajowa – Dembowskiego – Bacciarellego – Bartoszowice

Bartoszowice – Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Wybrzeże Wyspiańskiego – Smoluchowskiego – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Kołłątaja – Peronowa – Stawowa – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla

149

pl. Grunwaldzki (przystanek na Rondzie Reagana na peronie 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór (pętla)

Nowy Dwór (pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – Wagonowa – Fabryczna – Robotnicza – pl. Orląt Lwowskich – Podwale – Świdnicka – Kościuszki – Dąbrowskiego – Krasińskiego – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Piastowska – pl. Grunwaldzki (przystanek na Rondzie Reagana)

435

Rędzińska – Rędzińska – Maślicka – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II
W kierunku powrotnym bez zmian

602

Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego (przejazd po torowisku lub przez Rejtana) – Stawowa – Borowska – Swobodna – Powstańców Śląskich – Karkonoska – Biskupice Podgórne LG Electronics
W kierunku powrotnym bez zmian

612

Dworzec Gł. PKP – Peronowa – Piłsudskiego (przejazd po torowisku lub przez Rejtana) – Stawowa – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Grota Roweckiego – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Waligórskiego – Krzyki
W kierunku powrotnym bez zmian

701 (zmiana trasy od godziny 21:10)

Bartoszowice – Olszewskiego – Wróblewskiego – Most Zwierzyniecki – Wybrzeże Wyspiańskiego – Smoluchowskiego – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Skłodowskiej-Curie – Reja (nawrót na skrzyżowaniu ulicy Skłodowskiej-Curie i Polaka)
W kierunku powrotnym bez zmian

911

pl. Grunwaldzki (odjazd z przystanku przy ulicy Piastowskiej) – Piastowska – Nowowiejska – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Krzywoustego – Gorlicka – Szewczenki – Kiełczów

Kiełczów – Szewczenki – Gorlicka – Krzywoustego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego (przejazd po torowisku na odcinku od Sienkiewicza do Szczytnickiej) – Szczytnicka – pl. Grunwaldzki – przejazd przez perony Ronda Reagana (przystanek przy ulicy Piastowskiej)

Komunikacja tramwajowa i autobusowa wraca na swoje stałe trasy przejazdu natychmiast po przebiegnięciu maratończyków.

 

Opera w Hali Stulecia

 

Po zakończeniu Opery w Hali Stulecia zostanie uruchomiona specjalna komunikacja tramwajowa i autobusowa:

T3 (tramwajowa linia specjalna)

Zajezdnia „Dąbie” – Wróblewskiego – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – Galeria Dominikańska
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 22:30 do 23:00 oraz w godzinach od 0:00 do 0:20.

A1 (autobusowa linia specjalna)

Hala Stulecia – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Wybrzeże Wyspiańskiego – Smoluchowskiego – Norwida – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – Galeria Dominikańska
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 22:30 do 23:30.

blog comments powered by Disqus