22 czerwca 2012 roku (piątek)

 

KOMUNIKACJA NOCNA

 

W celu obsługi komunikacyjnej Strefy Kibica zostaną uruchomione dodatkowe kursy komunikacji nocnej:

 

241

  • Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Grunwaldzki –
    pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 2) – pl. Grunwaldzki – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Kwidzyńska – Działdowska – Kowalska – Krzywoustego – Jana III Sobieskiego – Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
  • Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Komorowskiego – Jana III Sobieskiego – Krzywoustego – Kowalska – Działdowska – Kwidzyńska – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana (peron 1) –
    pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska –
    pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy

 

  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Kowal, Psiego Pola i Osiedla Sobieskiego o godzinie 0:10, 1:10, 2:10.

 

243

  • Pilczyce – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Wróblewskiego – Traugutta – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie
  • Księże Wielkie – Tyska – Opolska – Krakowska – Traugutta – pl. Wróblewskiego –  Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska –  Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Swobodna – Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego –
    św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Bajana – Lotnicza – Pilczyce
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Pilczyc
    i Osiedla Kosmonautów o godzinie 0:15 i 1:15.
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Księża Wielkiego o godzinie 0:30 i 1:30.

 

246

  • Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – mosty Warszawskie – Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – pl. Daniłowskiego – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Zajezdnia Obornicka
  • Zajezdnia Obornicka – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – pl. Daniłowskiego – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Kromera, Karłowic i Różanki o godzinie 0:15 i 1:15.

 

253

  • Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Piłsudskiego – Kościuszki – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Swobodna – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Bacciarellego – Bartoszowice
  • Bartoszowice – Bacciarellego – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Swobodna – Powstańców Śląskich – Świdnicka – Kościuszki – Piłsudskiego – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Osiedla Kosmonautów, Pilczyc i Leśnicy o godzinie 23:45, 0:45 i 1:45.
  • Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Biskupina
    i Bartoszowic o godzinie 0:10 i 1:10.

 

255

  • Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Spółdzielcza – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana (peron 1) – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Dyrekcyjna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj-pętla
  • Gaj-pętla – Świeradowska – Borowska – Dyrekcyjna – Joannitów – Dworzec Autobusowy – Joannitów – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi –
    pl. Dominikański – Oławska – Traugutta – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Rondo Reagana (peron 4) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Spółdzielcza – Monte Cassino – Mickiewicza – Sępolno

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Osiedla Gaj
o godzinie 0:20, 0:50 i 1:10.

 

Autobusy dodatkowe będą odjeżdżały z Dworca Autobusowego w kierunku Sępolna
o godzinie 23:45, 0:20, 0:45 i 1:20.

 

Autobusy nocne (z wyjątkiem linii 240 i 250) będą obsługiwane przez autobusy przegubowe.

 

Dodatkowo autobusy linii 245, 249, 251 i 259 będą kursowały wg piątkowych rozkładów jazdy.

blog comments powered by Disqus