Linie autobusowe

Stan na dzień 29 lipca 2017r.

Linie pospieszne

Nr

Trasa

Obsługa

Robocze

Sobota

Niedziela

Uwagi

A

Koszarowa (szpital) – Koszarowa – (< Czajkowskiego – Przybyszewskiego / Przybyszewskiego >) – Berenta – Żeleńskiego – Kromera – Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – Podwale – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Wielka – Krucza – Inżynierska – al. Pracy – al. Hallera – Grabiszyńska – Most Oporowski – Solskiego – al. Piastów – Racławicka – Racławicka (Pętla) MPK 15/30 30 30

C

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Most Dmowskiego – Dmowskiego – Mieszczańska – Most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – Szczytnicka – Skłodowskiej-Curie – Rondo Reagana – (< Skłodowskiej-Curie – Norwida) – Plac Grunwaldzki MPK 15/30 30 30

D

Osiedle Sobieskiego (Pętla) – Królewska – Irkucka – Bora Komorowskiego – Krzywoustego – Most Krzywoustego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – pl. Grunwaldzki – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – (< Kołłątaja – Kościuszki – pl. Kościuszki – Świdnicka – Kołłątaja / Podwale – Świdnicka >) – Powstańców Śląskich – Krzycka – Wałbrzyska – (Kościelna – Wałbrzyska >) – Karmelkowa – Giełdowa – Giełdowa (Centrum Hurtu) MPK 10/15/30 30 30

K

Kamieńskiego (Pętla) – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Broniewskiego – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj (Pętla) MPK 15/30 30 30

N

Litewska (Pętla) – Litewska – Żmudzka – Kiełczowska – Krzywoustego – Most Krzywoustego – Krzywoustego – Kromera – Kromera – Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Most Pokoju – pl. Społeczny – Traugutta – Oławska – pl. Dominikański – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – (< Borowska / Ślężna >) – Petrusewicza MPK 10/15/30 30 30

Linie zwykłe

Nr

Trasa

Obsługa

Robocze

Sobota

Niedziela

Uwagi

100

Gaj (Pętla) – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Karwińska – Opolska – Świątnicka – Księska – Starodworska – Mokry Dwór Michalczewski (na zlecenie MPK) nieregularnie 60 60 Autobusy MIDI

101

Kwiska –  Legnicka – (< Wejherowska / Milenijna >) – Pilczycka – Królewiecka – Maślicka – Brodzka – Stabłowicka – Jeleniogórska – Mosty Średzkie – Średzka – (< Trzmielowicka) – Leśnica MPK 15/30 30 30 Autobusy solo

102

Plac Jana Pawła II – (< Sokolnicza / Sokolnicza – Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II >) – Legnicka – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Maślicka – Główna – Stabłowicka – Jeleniogórska – Wojanowska – Wojanowska (Pętla) MPK 15/30 30 30

103

Plac Jana Pawła II – (< Sokolnicza / Sokolnicza – Sikorskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II >) – Legnicka – pl. Solidarności – Rybacka – Zachodnia – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Pilczycka – Maślicka – Główna – Stabłowicka – Pracze Odrzańskie MPK 15/30 30 30 Niektóre kursy wydłużone do Janówka

104

Plac Jana Pawła II – Legnicka – pl. Solidarności – Poznańska – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Maślicka – Rędzińska – Rędzińska MPK 30 60 60 Autobusy solo

105

Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Broniewskiego – Obornicka – Pełczyńska – Zajączkowska – Świniary (Pętla) MPK 30 30 30 Kursy szkolne przez Pracze Widawskie

106

Dworcowa – Dworcowa – (< Kościuszki – pl. Kościuszki – Świdnicka / Małachowskiego – Dąbrowskiego – Komuny Paryskiej – Podwale >) – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – (< Fabryczna – Wagonowa – Strzegomska) – Mińska rondo – Graniczna – Skarżyńskiego – Graniczna – Port Lotniczy MPK 15/20 20 20

107

Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Most Strzegomski – Mińska – Stanisławowska – Krzemieniecka – Most Muchoborski – (> Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska / Ostrowskiego <) – Grabiszyńska – Most Oporowski – Solskiego – Karmelkowa – Giełdowa – Karmelkowa – Wałbrzyska – (Kobierzycka – Klecina stacja kolejowa – Kobierzycka -) Krzycka – Krzyki MPK 15/30 30 30 Kursy przez Klecinę (stację kolejową)

108

Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Mosty Trzebnickie – Żmigrodzka –  Obornicka – Pełczyńska – Kominiarska – Zduńska – Pracze Widawskie MPK 30/60 60 60

109

Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska – Jarnołtów MPK 15*/30* 30/60 30/60 takt nieregularny wskutek podziału linii na 109 i 609

110

Dworzec Główny (Stawowa) – Peronowa (- Piłsudskiego >) – Stawowa – Sucha – Hubska – Bardzka – Buforowa – Iwiny (Rondo) (- Iwiny (Kolejowa, Kościuszki) – Iwiny (Pętla)) Michalczewski (na zlecenie MPK) 15/30 60 60 Niektóre kursy wydłużone do pętli Iwiny (pętla)

112

Dworzec Główny – (> Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa / Peronowa <) – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka – Ołtaszyńska – Wojszycka – Wyścigowa – Waligórskiego – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Krzyki Michalczewski (na zlecenie MPK) 60/30 60 60

113

Dworzec Główny – (> Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa / Peronowa <) – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Kurpiów – Strachowskiego – Zwycięska – Karkonoska – Krzycka – Krzyki Michalczewski (na zlecenie MPK) 15/30 30 30

114

Bieńkowice – Ziemniaczana – Mościckiego – Chińska – Birmańska – Mościckiego – Karwińska – Krakowska – (> Kościuszki – Komuny Paryskiej – Podwale – Skargi – bł. Czesława – pl. Dominikański / Kościuszki – Dworcowa – Podwale <) – al. Słowackiego – Galeria Dominikańska MPK (dni robocze) Michalczewski (dni wolne, na zlecenie MPK) 15/30 30 30

115

(Reja < / Plac Grunwaldzki >) pl. Grunwaldzki – (Norwida >) – Skłodowskiej-Curie – most Zwierzyniecki – Mickiewicza – mosty Chrobrego – Swojczycka – Strachocińska – Łany – Wojnów (Pętla) MPK 10/12/15/30 20/30 30 Kursy przez: ul. Dembowskiego, Ceglaną i fabrykę Volvo

116

Plac Grunwaldzki – (< Norwida) – pl. Grunwaldzki – Most Szczytnicki – Kochanowskiego – Mosty Jagiellońskie – Toruńska – al. Kromera – Boya-Żeleńskiego – Kasprowicza – (< Przybyszewskiego – Koszarowa / Czajkowskiego >) – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice (Pętla) MPK 30 30 30

117

Leśnica – Płońskiego – Skoczylasa – Rubczaka – Trzmielowicka – Miodowa – Szkolna – Gromadzka – Ratyń ( – Kośnego – Jerzmanowska – Jerzmanowo – Jerzmanowska – Kośnego) – Gromadzka – Szkolna – Miodowa – Trzmielowicka – (Rubczaka – Skoczylasa – Płońskiego – Leśnica) – Średzka – Płońskiego – Leśnica Warbus nieregularnie 30/60/120 30/60/120 Niektóre kursy wydłużone do pętli Jerzmanowo-pętla Autobusy MIDI

118

Rędzin – Wędkarzy – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – Berenta – Żeleńskiego – Kromera – Toruńska – Brücknera – Krzywoustego – Kowalska – Miłoszycka – Swojczycka – Most Swojczycki – Mickiewicza – Sępolno MPK 30 60 60 W dni robocze połowa kursów do Wojnowa (Pętli) – omijających Sępolno kursy przez Mydlaną, Volvo

119

Blacharska – Lakiernicza – Ojca Beyzyma – al. Hallera – Grabiszyńska – Ostrowskiego – Most Muchoborski – Krzemieniecka – Stanisławowska – Mińska – Most Strzegomski – Strzegomska – Muchoborska – Traktatowa – Estakada Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – Most Milenijny – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Broniewskiego – Kasprowicza – (< Przybyszewskiego – Koszarowa / Czajkowskiego >) – Sołtysowicka – Redycka – Sołtysowice (Pętla) MPK 30 30 30 Niektóre kursy przez Pocztę Polską (ul. Avicenny)

120

Galeria Dominikańska – al. Słowackiego – (< bł. Czesława – pl. Dominikański – Skargi – Podwale – Komuny Paryskiej – Kościuszki / Podwale – Dworcowa – Kościuszki >) – Na Niskich Łąkach – Międzyrzecka – Opatowicka – Trestno – Trestno (Pętla) Michalczewski (na zlecenie MPK) 60/30 60 60 Wybrane kursy skrócone do pętli Opatowice kursy do Blizanowic

122

Nowy Dwór (Pętla) – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Hermanowska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Swobodna – (< Borowska – Joannitów ) – Sucha – Dworzec Autobusowy MPK 15/30 30/15 30/15

123

Leśnica – Średzka – Skoczylasa – Rubczaka –Trzmielowicka – Średzka- Wolska – Marszowicka – Główna – Stabłowicka – Pracze Odrzańskie – Stabłowicka – Główna – Marszowicka – Wolska – Średzka – (Leśnica) – Trzemielowicka – Rubczaka – Skoczylasa – Płońskiego – Leśnica Warbus 30/60 60 60 Autobusy MIDI

125

Brochów – Chińska – (< Centralna – Sygnałowa / Birmańska >) – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – al. Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Sucha – Swobodna – Komandorska – Wielka – Krucza – Inżynierska – al. Pracy – al. Hallera – Grabiszyńska – Most Oporowski – Solskiego – al. Piastów – Racławicka – Sowia – Krzycka – Powstańców Śląskich – Krzyki Michalczewski (na zlecenie MPK) 15/30 30 30

126

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Milenijna – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Koszalińska – Hermanowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Zaporoska – Powstańców Śląskich – (< al. Hallera – Zaporoska) – Racławicka – Racławicka (Pętla) MPK 15/30 30 30

127

Kozanów – Kozanowska – Pilczycka – Popowicka – Starogroblowa – Długa – Poznańska – Zachodnia – pl. Jana Pawła II – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Tęczowa – Szpitalna – Zaporoska – Gajowicka – Hallera – Wiśniowa – Ślężna – Sudecka – (< Pułtuska) – Park Południowy MPK 15/30 30/15 30/15

128

Zakrzów – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Kromera – Kromera – Mosty Warszawskie – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Drobnera – Dubois – Most Mieszczański – Dmowskiego – Most Dmowskiego – Długa – Starogroblowa – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Metalowców – Lotnicza – Pilczyce MPK (dni robocze) Michalczewski (dni wolne, na zlecenie MPK) 15/30 30 30 niektóre kursy skrócone od Pilczyc do pętli Kromera

129

Jerzmanowo (Cmentarz I) – Jerzmanowska – Żernicka – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – Milenijna – Most Milenijny – Osobowicka – Bałtycka – Żmigrodzka – Poświęcka – Poświęcka (Ośrodek Zdrowia) MPK 30 30 30

130

Polanowice – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera – Kromera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Przedwiośnie – Most Pawłowicki – Przedwiośnie – (< Azaliowa – Przedwiośnie / Starodębowa >) Pawłowicka – Pawłowice (Widawska) MPK 15/30 30 30

131

(Reja – pl. Grunwaldzki < / Plac Grunwaldzki >) – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – Most Szczytnicki – Kochanowskiego – Brucknera – Krzywoustego – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska (Pętla) MPK 10/15/30 30 30 Niektóre kursy wydłużone do cmentarza przy ul. Kiełczowskiej

132

Muchobór Wielki (Roślinna) – Mińska – Mińska rondo – Strzegomska – Robotnicza – (Wagonowa – Fabryczna >) – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Nowy Świat – Grodzka – Mosty Pomorskie – Pomorska – pl. Staszica – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Mosty Trzebnickie – Żmigrodzka – Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera Michalczewski (na zlecenie MPK) 15/30 30 30

133

Brochów – Chińska – Centralna – Konduktorska – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Kamienna – Powstańców Śląskich – pl. Powstańców Śląskich – Powstańców Śląskich – (< al. Hallera – Zaporoska) – Racławicka – Sowia – Krzycka – Wałbrzyska – Czekoladowa – Francuska – Auchan MPK 15/10/30 30 30 Kursy do miejscowości Zabrodzie (omija Park Handlowy Auchan) Kursy skrócone do Gaj (Pętli) i do Racławickiej (Pętli) kursy szkolne przez miejscowość Iwiny

134

Nowy Dwór (Pętla) – Rogowska – Strzegomska – Klecińska – Grabiszyńska – Grochowa – Krucza – Zaporoska – Kamienna – Bardzka – al. Armii Krajowej – Krakowska – Opolska – Tyska – Księże Wielkie MPK 15/30 30/15 30/15 wybrane kursy realizowane do pętli Tarnogaj

136

Kozanów – Dokerska – Gwarecka – (< Górnicza / Pilczycka – Hutnicza >) – Lotnicza – Bajana – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Hallera – Wiśniowa – Armii Krajowej – Borowska – Świeradowska – Morwowa – Gazowa – Tarnogaj MPK 15/30 30 30

137

Leśnica – Średzka – Skoczylasa – Rubczaka –Trzmielowicka – Dolnobrzeska – Wińska – Las Mokrzański – Wińska – Dolnobrzeska – Średzka -(Leśnica) – Trzmielowicka – Rubczaka – Skoczylasa – Płońskiego – Leśnica Warbus 30 60 60 60 Autobusy MIDI

138

Leśnica – Średzka – Skoczylasa – Rubczaka –Trzmielowicka – Dolnobrzeska-– Krępicka – Mokrzańska- Średzka – Lutyńska – Żar – Lutyńska – Średzka – Mokrzańska – Krępicka – Dolnobrzeska – Średzka – (Leśnica) – Trzemielowicka – Rubczaka – Skoczylasa – Płońskiego – Leśnica Warbus nieregularnie nieregularnie nieregularnie Autobusy MIDI

140

Ślazowa (Pętla) – Lipska – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna – (Popowicka – Wejherowska >) – Legnicka – Kwiska MPK (dni robocze) Michalczewski (dni wolne, na zlecenie MPK) 60 60 60

141

(Reja – pl. Grunwaldzki < / Plac Grunwaldzki >) – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – Most Szczytnicki – Kochanowskiego – Brucknera – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego (Pętla) MPK 15/10/30 30 30

142

Nowy Dwór (Pętla) – Rogowska – Strzegomska – Robotnicza – (Wagonowa – Fabryczna >) – Robotnicza – Śrubowa – Strzegomska – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Nowy Świat – Grodzka – Mosty Pomorskie – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – Most Osobowicki – Osobowicka – Łużycka – Bezpieczna – Obornicka – Żmigrodzka – Karłowice (Pętla) MPK 15/30 30 30

144

Kamieńskiego (Pętla) – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Mosty Trzebnickie – Trzebnicka – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Łokietka – Drobnera – Most Uniwersytecki – Grodzka – Nowy Świat – Św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Piłsudskiego – Zielińskiego – Szczęśliwa – Gajowicka – al. Hallera – al. Wiśniowa – Sudecka – Wojszycka – Wojszycka MPK 15/30  30/15 30/15

145

Sępolno – Mickiewicza – Monte Cassino – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – rondo Reagana – plac Grunwaldzki – most Grunwaldzki – plac Społeczny – (< Krasińskiego – Dąbrowskiego – Kościuszki – Kołłątaja / Oławska – Podwale – Dworcowa – Piłsudskiego >) – Peronowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armi Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj Michalczewski (na zlecenie MPK) 15/30 30 30

146

Bartoszowice (Pętla) – Bacciarellego – Dembowskiego – Tramwajowa – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej-Curie – rondo Reagana – plac Grunwaldzki – most Grunwaldzki – plac Społeczny – (< Krasińskiego – Dąbrowskiego – Kościuszki – Kołłątaja / Oławska – Podwale – Dworcowa – Piłsudskiego >) – Peronowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Świeradowska – Gaj (Pętla) Michalczewski (na zlecenie MPK) 15/30 30 60 30 60

147

Kłokoczyce (Pętla) – Kłokoczycka – Zakrzowska – Bora-Komorowskiego – (< Nowogorlicka / Krzywoustego – Gorlicka) – Mulicka Michalczewski (na zlecenie MPK) 15/30 30 30

148

Dworcowa – Dworcowa – (< Kościuszki – pl. Kościuszki – Świdnicka / Małachowskiego – Dąbrowskiego – Komuny Paryskiej – Podwale >) – Podwale – pl. Orląt Lwowskich – Robotnicza – Strzegomska – (< Fabryczna – Wagonowa – Strzegomska) – Gubińska – Chociebuska – Żernicka – Most Żernicki – Żernicka – Małopolska – Złotnicka – Kosmonautów – Mosty Średzkie – Średzka – (Trzmielowicka >) – Leśnica MPK (dni robocze) Michalczewski (dni wolne, na zlecenie MPK) 15/30 30 30 Autobusy przegubowe

149

Plac Grunwaldzki – pl. Grunwaldzki – (Norwida – Skłodowskiej-Curie >) – Rondo Reagana – Most Grunwaldzki – pl. Społeczny – Traugutta – Podwale – Robotnicza – Strzegomska – Rogowska – Żernicka – Kołobrzeska – Kuźniki MPK (dni robocze) Michalczewski (dni wolne, na zlecenie MPK) 15/30 30 30 Autobusy przegubowe

150

Osiedle Sobieskiego (Pętla) – Królewska – Wilanowska – al. Sobieskiego (- Dobroszycka >) – Bierutowska – (< Dobroszycka Ośrodek Zdrowia – Bierutowska) – Krzywoustego – Nowogorlicka – Gorlicka – Szewczenki – Litewska – Poleska – Kiełczowska – Żmudzka – Litewska – Litewska (Pętla) Michalczewski (na zlecenie MPK) nieregularnie nie kursuje nie kursuje Autobusy MIDI Kursy skrócone omijające ul. Żmudzką

Linie zwykłe kursujące nieregularnie (3xx)

Nr

Trasa

Obsługa

Robocze

Sobota

Niedziela

Uwagi

319

Bałtycka – (Żmigrodzka – Broniewskiego >) – Obornicka – Bezpieczna – Łużycka – Osobowicka – Most Milenijny – Milenijna – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Estakada Gądowianka – Traktatowa – Muchoborska – Strzegomska – Mińska – Mińska rondo – Mińska – Krzemieniecka – (< Ostrowskiego – Grabiszyńska – al. Hallera – al. Pracy / Ostrowskiego – Petuniowa – Klecińska >) – Grabiszyńska – FAT

FAT – Grabiszyńska – Solskiego – Wiejska – Morkonoska – Kwiatkowskiego – Tyniecka (Pętla)

MPK nieregularnie nieregularnie nieregularnie Wybrane kursy w dni robocze na trasie Bałtycka – FAT – Tyniecka (Pętla)

325

Brochów – Chińska – (< Centralna – Sygnałowa / Birmańska >) – Mościckiego – Gazowa – Tarnogajska – al. Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Sucha – Swobodna – Komandorska – Wielka – Krucza – Inżynierska – al. Pracy – al. Hallera – Grabiszyńska – Most Oporowski – Solskiego – Wiejska – Avicenny – Poczta Polska Michalczewski (na zlecenie MPK) Wybrane kursy Wybrane kursy Wybrane Linia stanowi wydzielone kursy z linii 125

331

(Reja – pl. Grunwaldzki < / Plac Grunwaldzki >) – Rondo Reagana – pl. Grunwaldzki – Most Szczytnicki – Kochanowskiego – Brucknera – Krzywoustego – Nowogorlicka – Gorlicka – Szewczenki – Litewska – Litewska (Pętla) MPK 15/30 Nie kursuje Nie kursuje

Linie podmiejskie

Nr

Trasa

Obsługa

Robocze

Sobota

Niedziela

Uwagi

602

(Biskupice Podgórne LG Electronics – pl. Grunwaldzki < / Biskupice Podgórne LG Display >) – Biskupice Podgórne – Autostrada A4 – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Kamienna – Ślężna – Borowska – (< Stawowa – Piłsudskiego -) Peronowa – Dworzec Główny MPK Wybrane kursy Wybrane kursy Wybrane kursy Linia zatrzymuje się tylko na wybranych przystankach

607

Plac Jana Pawła II – Legnicka – Pl. Strzegomski – Strzegomska – Śrubowa – Robotnicza – Strzegomska – Most Strzegomski – Mińska – Autostrada A4 – Biskupice Podgórne – Biskupice Podgórne (LG Display) MPK Wybrane kursy Wybrane kursy Wybrane kursy Linia zatrzymuje się tylko na wybranych przystankach

609

Dworzec Świebodzki – Robotnicza – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Żernicka – Jerzmanowska – Jarnołtowska – Samotworska – SAMOTWÓR MPK 30/60/120* 120/144* 120/144* takt nieregularny wskutek podziału linii na 109 i 609

612

Dworzec Główny – (> Peronowa – Piłsudskiego – Stawowa / Peronowa <) – Borowska – Ślężna – Gliniana – Borowska – Grota-Roweckiego – Parafialna – Kutrzeby – Wysoka (Chabrowa, Radosna) – Ślęza (Pszenna, Przystankowa) – Bielany Wrocławskie (Kolejowa, Wrocławska, (Klecińska, Tyniecka >)) – Karkonoska – Powstańców Śląskich – Krzyki Michalczewski (na zlecenie MPK) 60 60 60

Tytuł artykułu: