Linie strefowe
Wykaz linii strefowych we Wrocławiu.
Nr |
Trasa |
Obsługa |
Robocze |
Sobota |
Niedziela |
Uwagi |
904 |
Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – Wyszyńskiego – Kromera – Krzywoustego – Bierutowska – Mirków – Długołęka – Szczodre – Łosice – Dąbrowica – Dobroszów – Januszkowice – Michałowice – Kępa – Bierzyce – Łozina – Budziwojowice – Łosice – Szczodre – Długołęka – Mirków – Bierutowska – Krzywoustego – Kromera – Wyszyńskiego – Oławska – Galeria Dominikańska | Kłosok/A21 | nieregularnie | nierergularnie | nierergularnie |
|
908 |
Dworzec Nadodrze – pl. Powstańców Wielkopolskich – Trzebnicka – Mosty Trzebnickie – Żmigrodzka – Sułowska – Psary | Sevibus | 20/30 | 30 | 60/30 |
|
911 |
pl. Grunwaldzki – Kochanowskiego – Brucknera – Krzywoustego – Gorlicka – Szewczenki – Wilczyce – Kiełczów – Piecowice – Bielawa Bielawa – Piecowice – Kiełczów – Wilczyce – Szewczenki – Gorlicka – Krzywoustego – Brucknera – Kochanowskiego – pl. Grunwaldzki – Norwida – Curie-Skłodowskiej – pl. Grunwaldzki | Kłosok/A21 | nieregularnie | nierergularnie | nierergularnie |
|
914 |
Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – Wyszyńskiego – Kromera – Krzywoustego – Bierutowska – Mirków – Długołęka – Szczodre – Domaszczyn – Pruszowice
Pruszowice – Domaszczyn – Szczodre – Długołęka – Mirków – Bierutowska – Krzywoustego – Kromera – Wyszyńskiego – Oławska – Galeria Dominikańska |
Kłosok/A21 | nieregularnie | nierergularnie | nierergularnie |
|
917 |
Leśnica – Płońskiego – Skoczylasa – Rubczaka – Trzmielowicka – Miodowa – Szkolna – Gromadzka – Gałów – Gromadzka – Szkolna – Miodowa – Trzmielowicka – (Rubczaka – Skoczylasa – Płońskiego – Leśnica) – Średzka – Leśnica | DLA | nieregularnie | nierergularnie | nierergularnie | |
921 |
pl. Grunwaldzki – Kochanowskiego – Brucknera – Krzywoustego – Gorlicka – Szewczenki – Wilczyce – Kiełczów – Śliwice – Pietrzykowice – Brzezia Łąką – Kątna – Oleśniczka | Sevibus Dolnośląskie Linie Autobusowe | nieregularnie | nie kursuje | nie kursuje |
|
923 |
Leśnica – Średzka – Jeleniogórska – Stabłowicka – (Główna – Maślicka – Brodzka – Pracze Odrzańskie – Stabłowicka) – Główna – Wilkszyńska – Wilkszyn (Pisarzowice – Brzezinka Średzka – Brzezina – Brzezinka Średzka – Pisarzowice) – Wilkszyn – Wilkszyńska – Główna – Stabłowicka – (Pracze Odrzańskie – Brodzka – Maślicka – Główna – Stabłowicka) – Jeleniogórska – Średzka – (Leśnica) – Skoczylasa – Płońskiego – Leśnica | DLA | 30/60 | 60/120 | 60/120 |
|
924 |
Galeria Dominikańska – Słowackiego – Podwale – Oławska – Wyszyńskiego – Kromera – Krzywoustego – Bierutowska – Mirków – Długołęka – Kamień (– Piecowice – Raków – Borowa – Stępin – Kościół) | Kłosok/A21 | nieregularnie | nieregularnie | nieregularnie |
|
930 |
Kromera – Boya-Żeleńskiego – Berenta – Kasprowicza – Żmigrodzka – Kamieńskiego – Krzyżanowice
Krzyżanowice – Kamieńskiego – Żmigrodzka – Kasprowicza – Berenta – Boya-Żeleńskiego – Kromera |
Sevibus | 30/60 | 60/120/90 | 60/120/90 | |
931 |
Mulicka – Gorlicka – Krzywoustego – Kiełczowska – Kiełczów – Kiełczówek
Kiełczówek– Kiełczów – Kiełczowska – Krzywoustego – Gorlicka – Mulicka |
Kłosok/A21 | 60/nieregularnie | 60/nieregularnie | nie kursuje |
|
934 |
Mulicka – Gorlicka – Krzywoustego – Bora – Komorowskiego – Okulickiego – Pruszowice – Domaszczyn – Bukowina – Bąków – Łozina – Bierzyce – Zaprężyn – Krakowiany– Węgrów – Skała – Jaksonowice – skrzy.
Jaksonowice – skrzy. – Skała – Węgrów – Krakowiany – Zapręzyn – Bierzyce – Łozina – Bąków – Bukowina – Domaszczyn – Pruszowice – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Gorlicka – Mulicka |
Kłosok/A21 | nieregularnie | nieregularnie/120 | nie kursuje |
|
936 |
Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) – Krzywoustego – Bora-Komorowskiego – Okulickiego – Przedwiośnie – Starodębowa – Pawłowicka – Ramiszów – Pasikurowice – Bukowina – Bąków – Łozina – Tokary – Siedlec – Godzieszowa – Transformator
Godzieszowa – Transformator – Siedlec – Tokary – Łozina – Bąków – Bukowina – Pasikurowice – Ramiszów – Pawłowicka – Azaliowa – Przedwiośnie – Okulickiego – Bora-Komorowskiego – Krzywoustego – Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) |
Kłosok/A21 | nieregularnie | nie kursuje | nie kursuje | |
937 |
Leśnica – Średzka – Skoczylasa – Rubczaka –Trzmielowicka – Średzka – Dolnobrzeska – Wińska – Las Mokrzański – Brzezina – Las Mokrzański – Wińska – Dolnobrzeska – Średzka – (Leśnica) – Trzmielowicka – Rubczaka – Skoczylasa – Leśnica | DLA | nieregularnie | nie kursuje | nie kursuje | |
938 |
Leśnica – Średzka – Skoczylasa – Rubczaka –Trzmielowicka – Dolnobrzeska – Krępicka – Mokrzańska- Średzka – Wrocławska – Wodna (Osiedle Lutynia) – Wrocławska – Kościuszki – Kościelna – Lutynia – Kościuszki – Wrocławska – Wodna (Osiedle Lutynia) – Wrocławska – Średzka – Mokrzańska – Krępicka- Dolnobrzeska – Średzka – (Leśnica) – Trzmielowicka – Rubczaka – Skoczylasa – Leśnica | DLA | nieregularnie | nieregularnie | nieregularnie |
|