Linie cmentarne 2009

WYKAZ LINII CMENTARNYCH
(stan na rok 2009)

LINIA TRASA 1.11.2009
niedziela

E1

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Piłsudskiego – Podwale – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – most Mieszczański – Jagiełły – most Sikorskiego – pl. Jana Pawła II – Podwale – Piłsudskiego – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów
8:00-18:00 co 10’
18:00-20:00 co 20’

E2

Krzyki – Powstańców Śląskich – Świdnicka – pl. Teatralny – Widok – Szewska – Grodzka – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Krzyki
8:00-18:00 co 10’
18:00-20:00 co 20’

E3

Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Piastowska – Nowowiejska – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – Nowowiejska – Piastowska – Sienkiewicza – Grunwaldzka – mostSzczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
8:00-18:00 co 10’
18:00-20:00 co 20’

E4

Kromera – Kromera – mosty Warszawskie – Jedności Narodowej – Słowiańska – Trzebnicka – pl. Powstańców Wlkp. – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – pl. Powstańców Wlkp. – Trzebnicka – Słowiańska – Jedności Narodowej – mosty Warszawskie – Kromera – Kromera
8:00-18:00 co 10’
18:00-20:00 co 20’

E5

Biskupin – Olszewskiego – Wróblewskiego – most Zwierzyniecki – Skłodowskiej Curie – rondo Reagana – Szczytnicka – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Nowy Świat – most Pomorski – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Szczytnicka – rondo Reagana – Skłodowskiej Curie – mostZwierzyniecki – Wróblewskiego – Olszewskiego – Biskupin
8:00-18:00 co 10’
18:00-20:00 co 20’

E6

cm. Grabiszyński – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – pl. Dominikański – Oławska – pl. Społeczny – most Pokoju – Wyszyńskiego – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Różyckiego – Paderewskiego – Mickiewicza – Sępolno
Sępolno – Mickiewicza – Paderewskiego – Różyckiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – Wyszyńskiego – most Pokoju – pl. Społeczny – Oławska – pl. Dominikański – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński
8:00-18:00 co 10’
18:00-20:00 co 20’

E7

Oporów – Grabiszyńska – pl. Legionów – Sądowa – Krupnicza – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Pilczyce – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Krupnicza – Sądowa – pl. Legionów – Grabiszyńska – Oporów 8:00-18:00 co 10’
18:00-20:00 co 20’

E8

Tarnogaj – Tarnogajska – Armii Krajowej – Bardzka – Hubska – Gliniana – Borowska – Stawowa – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – pl. Dominikański – św. Katarzyny – Piaskowa – Grodzka – most Uniwersytecki – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – Osobowice
Osobowice – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – most Pomorski – Nowy Świat – Kazimierza Wielkiego – Widok – Teatralna – Kołłątaja – Peronowa – Stawowa – Borowska – Gliniana – Hubska – Bardzka – Armii Krajowej – Tarnogajska – Tarnogaj
8:00-18:00 co 10’
18:00-20:00 co 20’

E9

cm. Grabiszyński – Grabiszyńska – Hallera – Powstańców Śląskich – Piłsudskiego – Kołłątaja – Teatralna – pl. Teatralny – Opera – pl. Teatralny – Świdnicka – Powstańców Śląskich – Hallera – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński 8:00-18:00 co 10’
18:00-20:00 co 20’

301

pl. Solidarności – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Rybacka – Zachodnia – Legnicka – Niedźwiedzia – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica
pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Niedźwiedzia – Legnicka – Zachodnia – Rybacka – pl. Solidarności
8:00-18:00 co 15’
18:00-20:00 co 30’

322

cm. Grabiszyński II – Grabiszyńska – Klecińska – Gądowianka – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brücknera – Krzywoustego – Kiełczowska – Kiełczowska Cmentarz
Kiełczowska Cmentarz – Kiełczowska – Krzywoustego – Brücknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Gądowianka – Klecińska – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński II
8:00-18:00 co 15’
18:00-20:00 co 30’

323

Kozia – Maślicka – Pilczycka – Królewiecka – Maślicka – Główna – Marszowicka – Wolska – Średzka – Trzmielowicka – Płońskiego – Leśnica
Leśnica – Średzka – Wolska – Marszowicka – Główna – Maślicka – Królewiecka – Pilczycka – Maślicka – Kozia
8:00-20:00 co 30’

334

Buforowa pętla – Buforowa – Bardzka – Kamienna – pl. Powstańców Śląskich – Zaporoska – Krucza – Inżynierska – al. Pracy – Hallera – Grabiszyńska – cm. Grabiszyński II
cm. Grabiszyński II – Grabiszyńska – Hallera – al. Pracy – Inżynierska – Krucza – Zaporoska – pl. Powstańców Śląskich – Kamienna – Bardzka – Buforowa – Buforowa pętla
8:00-18:00 co 15’
18:00-20:00 co 30’

335

Kozanów – Dokerska – Gwarecka – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – most Milenijny – Osobowicka – most Osobowicki – Reymonta – pl. Staszica – Pomorska – Dubois – Drobnera – pl. Bema – Sienkiewicza – Grunwaldzka – most Szczytnicki – Kochanowskiego – mosty Jagiellońskie – Brucknera – Krzywoustego – Bora Komorowskiego – Irkucka – Królewska – Osiedle Sobieskiego
Osiedle Sobieskiego – Królewska – Irkucka – Bora Komorowskiego – Krzywoustego – Brucknera – mosty Jagiellońskie – Kochanowskiego – most Szczytnicki – Grunwaldzka – Sienkiewicza – pl. Bema – Drobnera – Dubois – Pomorska – pl. Staszica – Reymonta – most Osobowicki – Osobowicka – most Milenijny – Pilczycka – Kozanowska – Pilczycka – Gwarecka – Dokerska – Kozanów
8:00-18:00 co 15’
18:00-20:00 co 30’

342

Nowy Dwór – Rogowska – Strzegomska – Gubińska – Chociebuska – Rogowska – Zemska – Kołobrzeska – Koszalińska – Bystrzycka – Balonowa – Horbaczewskiego – Orlińskiego – Na Ostatnim Groszu – Legnicka – Wejherowska – Popowicka – most Milenijny – Osobowicka – Bałtycka (nawrót na wysokości skrzyżowania z ulicą Obornicką)
Bałtycka – Osobowicka – most Milenijny – Popowicka – Wejherowska – Legnicka – Na Ostatnim Groszu – Orlińskiego – Horbaczewskiego – Balonowa – Bystrzycka – Koszalińska – Kołobrzeska – Zemska – Rogowska – Chociebuska – Gubińska – Strzegomska – Rogowska – Nowy Dwór
8:00-18:00 co 15’
18:00-20:00 co 30’

345

Dworcowa – Piłsudskiego – Peronowa – Stawowa – Ślężna – Gliniana – Borowska – Armii Krajowej – Bardzka – Buforowa – Buforowa pętla
Buforowa pętla – Buforowa – Bardzka – Armii Krajowej – Borowska – Stawowa – Peronowa – Kołłątaja – Kościuszki – Dworcowa
8:00-20:00 co 30’
blog comments powered by Disqus