Budowa torowiska na ulicy Hubskiej [FOTO] [7]

Przedstawiamy fotorelację z budowy torowiska na ulicy Hubskiej. Od czasu ostatniej fotorelacji upłynęło dużo czasu, zerwana została umowa z Balzolą za opóźnienia prac. Wyłoniono nowego wykonawcę w przetargu, którym jest obecnie konsorcjum Pro-Tra Bouilding oraz Zakład Sieci i Zasilania.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia wykonane 7 i 9 marca br., przez Piotra Herbę „Neo[EZN]”, oraz użytkownika Licho z portalu fotopolska.eu.

Zobacz też części:
6 5 4 3 2 1

czwartek 7 marca, Licho / fotopolska.eu, CC-BY-SA 3.0

7.03.2019, Po kilku miesiącach zaczęły w końcu powstawać chodnik i ścieżka rowerowa obok otwartej jesienią części skrzyżowania. fot. Licho/fotopolska.eu CC/BY/SA. 7.03.2019, Łuk torowy między północną częścią Hubskiej i Glinianą ma już docelowy kształt i jest umocowany do podbudowy. fot. Licho/fotopolska.eu CC/BY/SA. 7.03.2019, Północny rozjazd na skrzyżowaniu Hubskiej i Glinianej jest już zmontowany, pospawany i przytwierdzony do podłoża. fot. Licho/fotopolska.eu CC/BY/SA.

sobota 9 marca, Neo[EZN] / fotopolska.eu, CC BY-SA 4.0

9.03.2019, Przy ulicy Dyrekcyjnej powstaje fundament torowiska tramwajowego. fot. NEO[EZN]/fotopolska.eu CC/BY/SA. 9.03.2019, Ulica Hubska w pobliżu skrzyżowania z ulicą Dyrekcyjną. fot. NEO[EZN]/fotopolska.eu CC/BY/SA. 9.03.2019, Ułożone na docelowym miejscu rozjazdy. Skręt w prawo będzie bardzo rzadko wykorzystywany. fot. NEO[EZN]/fotopolska.eu CC/BY/SA.
9.03.2019, Przy ulicy Bocznej betonowe płyty wróciły na swoje miejsce. fot. NEO[EZN]/fotopolska.eu CC/BY/SA. 9.03.2019, Betonowe płyty i podbudowa z komentarzem dotyczącym poprzedniego wykonawcy. fot. NEO[EZN]/fotopolska.eu CC/BY/SA. Po kilku miesiącach zaczęły w końcu powstawać chodnik i ścieżka rowerowa obok otwartej jesienią części skrzyżowania. fot. Licho/fotopolska.eu CC/BY/SA.

Zobacz wiadomości dotyczące budowy torowiska na ulicy Hubskiej

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter