Jedenaście lat z Wami

Dokładnie 11 lat temu 8 marca 2007 roku około godziny 12 w sieci pojawił się prekursor portalu Transportnews – serwis Busnews.

Dziękujemy wszystkim, którzy są z Nami! To już długi okres czasu, a ostatni rok był dla nas szczególny. W zeszłym, 2017 roku przeprowadziliśmy fuzję z km-forum.com.pl, dzięki czemu powstało nowe Forum Transportnews. Dzięki współpracy z Konradem Bekiem, uruchomiliśmy nową regionalną stronę Transportnews Rybnik, która dotyczy komunikacji miejskiej w tzw. Subregionie Zachodnim.

Rekordy odwiedzin

Niemal każdy miesiąc odnotowany został jako rekordowy w ilości odwiedzin – w 2017r. nasze strony odwiedzono ponad 128 tysięcy razy, najwięcej odwiedzin padło w grudniu 2017r. – 38 483 odwiedzin. 2018 rok zapowiada się jeszcze lepiej – rekord ten został już dwa razy z rzędu pobity – w styczniu i w lutym.

Wspieramy remont wrocławskich pojazdów zabytkowych

Zależy nam na zachowaniu dziedzictwa wrocławskiej komunikacji zbiorowej, dlatego wspieramy finansowo remonty zabytkowych autobusów i tramwajów. Na ratowanie zabytków przez Klub Sympatyków Transportu Miejskiego przekazaliśmy do tej pory ponad 1600 złotych. Zachęcamy również Was – odwiedzających do wpłacania darowizn:

Bank Zachodni WBK: 54 1090 2503 0000 0001 3098 7302
Tytułem: Darowizna

Obszerne materiały dotyczące wrocławskiego taboru

Na bieżąco dodajemy nowe artykuły dotyczące autobusów i tramwajów we Wrocławiu. Katalog autobusów liczy już 55 artykułów o wrocławskim taborze autobusowym. Artykuły te są co jakiś czas aktualizowane i podnoszona jest ich wartość merytoryczna.

Wrocławskie forum o komunikacji

Forum Transportnews to forum dyskusyjne o tematyce komunikacji miejskiej w Polsce, ze szczególnym zaznaczeniem Wrocławia. Naszą misją jest umożliwienie swobodnej dyskusji o wrocławskiej komunikacji miejskiej, walka z absurdami w transporcie miejskim i promowanie komunikacji miejskiej jako alternatywy dla ruchu samochodowego. http://forum.transportnews.eu/

Bez tekstów sponsorowanych

Nie piszemy o pożyczkach, ani o tunelach aerodynamicznych, czy wypożyczalniach aut. Ten portal nie będzie tablicą reklamową dla firm. Stawiamy na co raz wyższy poziom merytoryczny artykułów, a nie sprzedawanie się za pieniądze, w zamian za reklamową laurkę, nie mającą nic wspólnego z tematyką strony.

Jedyne reklamy jakie będą na Transportnews, to banery. Utrzymanie serwerów swoje kosztuje i może jakieś tam garstki zysku z klikania w banery, nie starczą w całości na jeden rok istnienia, to jednak przyczynią się do zmniejszenia wydatków. Dlatego prosimy o nie blokowanie reklam – dzięki nim portal nie musi prostytuować się za reklamowe laurki firm.

🌷🌹🥀👧 Z okazji Dnia Kobiet życzymy wszystkim Paniom Wszystkiego Dobrego!

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter