23 kwietnia – Wałbrzyska – zmiana trasy linii 133

Od soboty trudniej będzie dojechać autobusem na nowe osiedla w rejonie ulic: Zabrodzkiej i Czekoladowej na Klecinie. Robotnicy zaczną kolejny etap rozbudowy ulicy Wałbrzyskiej i w związku z tym, prace przeniosą się na skrzyżowanie z ul. Czekoladową, blokując tym samym możliwość wjazdu w tym kierunku.

Zmieni się więc trasa linii 133. Od ul. Sowiej, w kierunku Parku Handlowego Auchan, autobusy tej linii pojadą ul. Krzycką, następnie: Przyjaźni, Karkonoską i ul. Francuską.
W kierunku przeciwnym, autobusy pojadą bez zmian, czyli ul. Francuską, Czekoladową, Wałbrzyską, Kościelną i dalej w kierunku pętli Brochów.

Kursy do Zabrodzia będą wykonywane następująco: Od ul. Sowiej: Krzycką, następnie: Przyjaźni, Karkonoską, ul. Francuską przez przystanek Auchan, a następnie Francuską, Czekoladową, na rondzie skręcać będą w ul. Kwiatkowskiego i Zabrodzką do pętli w Zabrodziu.
W kierunku przeciwnym, autobusy pojadą bez zmian, czyli ul. Zabrodzką, Kwiatkowskiego, Czekoladową, Wałbrzyską, Kościelną i dalej w kierunku pętli Brochów. Kursy z Zabrodzia będą wykonywane z pominięciem przystanku pod Parkiem Handlowym Auchan.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter