5 marca – Pl. Grunwaldzki – zmiany związane z remontem nawierzchni

Od soboty, 5 marca czekają nas spore utrudnienia w komunikacji miejskiej. Zmiany związane są między innymi z powodu wymiany kostki na pl. Grunwaldzkim.
Linie:
0: będą kursować na zmienionej trasie – od pl. Wróblewskiego przez Pułaskiego, Piłsudskiego do Arkad, dalej Świdnicką do Renomy, skąd pojadą Podwalem do pl. Orląt Lwowskich, dalej stałą trasą do Dworca Nadodrze, następnie do Nowowiejskiej, Piastowską, pl. Grunwaldzki i dalej do obecnie nieużywanej pętli „ZOO”. Linia będzie omijać Rondo Reagana.
4 i 12: będą kursować objazdami przez Szczytnicką i most Pokoju.
Na Rondo Reagana nie będą także wjeżdżać autobusy. Dojeżdżający autobusami w kierunku Gaju, Gądowa, Kleciny, Kozanowa i Nowego Dworu będą musieli wybrać przystanek, z którego obecnie odjeżdża „jedynka”.
Linie 131, 141 i 331 nie będą wjeżdżać na wydzielony pas dla komunikacji miejskiej, przystanek będący do tej pory na Rondzie Reagana, zostaje przeniesiony znów na ul. Skłodowskiej-Curie. Przystanek początkowy znajdować się będzie w zatoce przy Grunwaldzki Center. Z tego miejsca będą również kursować autobusy na Wielką Wyspę.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter