Dalszy etap przebudowy ulicy Skłodowskiej-Curie

09.01.2014, Wrocław ul. Wróblewskiego. Jelcz na linii 701.Od niedzieli 8 czerwca wdrożony został kolejny etap przebudowy ulicy Skłodowskiej-Curie. Linie autobusowe kursujące przez Most Zwierzyniecki kursują objazdami.

Linie 145, 146, 253, 255 i 701 kursujące w kierunku Ronda Reagana kursują objazdem od ulicy Wróblewskiego przez ulicę Mickiewicza, Parkową (dodatkowy przystanek przed skrzyżowaniem z aleją Kochanowskiego), Most Szczytnicki do placu Grunwaldzkiego. W kierunku Biskupina i Sępolna obowiązuje objazd ul. Skłodowskiej-Curie przez ul. Norwida i Wybrzeże Wyspiańskiego.

Linia 115 kursująca w kierunku placu Grunwaldzkiego kursuje objazdem od ulicy Mickiewicza przez aleję Paderewskiego, Różyckiego, Most Szczytnicki.
W kierunku Wojnowa obowiązuje objazd ul. Skłodowskiej-Curie przez ul. Norwida i Wybrzeże Wyspiańskiego. Na dalszym odcinku trasa bez zmian.

Linia nocna 259 kursująca z Dworca Autobusowego w kierunku Sępolna i Wojnowa kursuje objazdem od alei Kochanowskiego przez ulicę Tadeusza Czackiego do ulicy Moniuszki z pominięciem przystankuŚniadeckich” przed skrzyżowaniem alei Kochanowskiego z ulicą Śniadeckich. W kierunku przeciwnym trasa bez zmian.

Schemat tras linii komunikacji miejskiej w rejonie ul. Skłodowskiej-Curie:

sklodowskiej-kolejny-etap-8-czerwca-2014

19-tego czerwca zmianie ulegnie trasa linii 115 – z powodu rozpoczęcia remontu torowiska na skrzyżowaniu ul. Wróblewskiego i Mickiewicza – od strony Mostu Zwierzynieckiego. Linia 115 jadąca w kierunku Wojnowa skierowana zostanie objazdem przez ulicę Wróblewskiego i Wystawową do ulicy Mickiewicza.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter