Kolejny etap przebudowy ulicy Okulickiego i sieci kanalizacyjnej na osiedlu Pawłowice

10.11.2013, Wrocław ul. Irkucka. 128 na zmienionej trasie.Od soboty 13 czerwca wdrożony zostanie kolejny etap przebudowy ul. Okulickiego oraz kolejny etap przebudowy kanalizacji na osiedlu Pawłowice. Zmienią się trasy linii 130, 241, 934, oraz 936.

Przebudowa ulicy Okulickiego

Prace obejmą odcinek skrzyżowania ul. Okulickiego z ul. Odolanowską, co wiąże się z całkowitym zamknięciem tego skrzyżowania. Wobec tego linia 934 w obu kierunkach zostanie skierowana od ul. Bora-Komorowskiego przez ul. Przedwiośnie, Azaliową, Pawłowicką i Widawską do ul. Okulickiego.

Linia 128 wciąż będzie kursować przez ul. Irkucką i Królewską do pętli Osiedle Sobieskiego.

Prace mają potrwać około 4-6 tygodni.

Przebudowa sieci kanalizacyjnej na osiedlu Pawłowice

Na ten dzień zaplanowano także wejście w życie kolejnego etapu przebudowy sieci kanalizacyjnej na osiedlu Pawłowice. Wobec tego linia 130 od ul. Przedwiośnie będzie kursować w obu kierunkach przez ul. Azaliową, Pawłowicką do pętli “Pawłowice Widawska” przy ul. Widawskiej z pominięciem przystanków Pawłowice i Starodębowa.

Linia 936 od ul. Przedwiośnie będzie kursować w obu kierunkach przez ul. Azaliową, Pawłowicką.

Kursy linii 241 przez Pawłowice, będą realizowane z pominięciem przystanków na ul. Przedwiośnie przy skrzyżowaniu z ul. Pawłowicką oraz na ul. Starodębowej.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter