Koniec remontu przy Galerii Dominikańskiej i kolejny etap na placu Jana Pawła II

W sobotę 15 stycznia kończy się remont torowiska na skrzyżowaniu ulic: Oławskiej, Skargi i Kazimierza Wielkiego. Jednocześnie remont obejmie kolejny odcinek torowiska na placu Jana Pawła II.

Komunikacja tramwajowa

Linie 3, 10 i 33

Ww. linie pojadą w obu kierunkach przez ulicę Legnicką, plac Jana Pawła II, ulicę Podwale, Świdnicką, Teatralną i ulicę Piotra Skargi do placu Dominikańskiego.

Linia 4

Ww. linia powróci na stałą trasę przejazdu w obu kierunkach przez ul. Kazimierza Wielkiego, Krupniczą i Sądową, w poniedziałek 17 stycznia.

Tramwaje linii 31

Ww. linia pojedzie w obu kierunkach przez ulicę Legnicką, plac Jana Pawła II i ulicę Podwale do placu Orląt Lwowskich.

Tramwaje linii 15 i 74

Ww. linie pojadą w obu kierunkach objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego i św. Mikołaja (Ruską) do placu Jana Pawła II.

Komunikacja autobusowa

Linie K i 245

Ww. linie w kierunku północnym i zachodnim (Kamieńskiego Pętla, Pracze Odrzańskie) powrócą na trasę przez ulicę Kołłątaja i Skargi do ul. Kazimierza Wielkiego.

Linie 106, 148 i 149

Ww. linie powrócą na swoją trasę przez ulicę Podwale i ul. Marchijską (trasa autobusowo-tramwajowa na Nowy Dwór), ale w w przeciwnym kierunku, będą kursowały objazdem od placu Orląt Lwowskich przez plac Legionów, ulicę Piłsudskiego i Świdnicką.

Linia 144

Ww. linia w kierunku południowym (Zwycięska) będzie kursować objazdem od ulicy Nowy Świat przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą i Sądową do placu Legionów.

W przeciwnym kierunku (Polanowice), trasa nie ulegnie zmianie.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter