II etap przebudowy ul. Krzywoustego – zmiany tras autobusów

W sobotę 7 lipca wdrożony zostanie II etap przebudowy ul. Krzywoustego. Zmienią się trasy linii kursujących przez Psie Pole. Jednokierunkowe staną się ulice: Krzywoustego na odcinku od Bora-Komorowskiego do Gorlickiej, oraz Kiełczowska od Mulickiej do Krzywoustego. W związku z tym wprowadzone zostaną następujące zmiany:

Autobusy linii N i 131 kursujące do pętli przy ulicy Litewskiej, od alei Jana III Sobieskiego będą kursowały objazdem przez ulicę Bora Komorowskiego, Krzywoustego, Gorlicką, Mulicką do ulicy Kiełczowskiej. W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Autobusy linii 147 kursujące do Kłokoczyc, od C.H. Korona będą kursowały objazdem przez aleję Jana III Sobieskiego, ulicę Bora Komorowskiego, Krzywoustego, Gorlicką, Mulicką, Kiełczowską i Bora Komorowskiego – w kierunku przeciwnym: od ulicy Bora Komorowskiego autobusy pojadą objazdem przez ulicę Krzywoustego, Gorlicką, Mulicką, Kiełczowską i Bora Komorowskiego.
W kierunku Kromera autobusy nie będą zatrzymywały się na przystanku „Zakrzowska” podczas realizacji kursu z Psiego Pola (ul. Kiełczowska) do Kromera.

Autobusy linii 251, 331, 911 i 921 kursujące w kierunku C. H. Korona, będą kursowały objazdem od ulicy Gorlickiej przez ulicę Mulicką, Kiełczowską, Krzywoustego i dalej obecną trasą przejazduw kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Autobusy linii 904 i 914 kursujące w kierunku Długołęki, od C.H. Korona będą kursowały objazdem aleją Jana III Sobieskiego i przez łącznik do ulicy Bierutowskiej.
W kierunku przeciwnym od ulicy Bierutowskiej pojadą objazdem przez ulicę Dobroszycką i aleją Jana III Sobieskiego (na wysokości stacji kolejowej „Wrocław Psie Pole” zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek).

Autobusy linii 931, 934 i 936 kursujące w kierunku Kiełczowa i Kiełczówka pojadą objazdem od ulicy Krzywoustego przez ulicę Gorlicką, Mulicką i Kiełczowską.

Autobusy linii 944 od Psiego Pola zostaną skierowane przez ulicę Gorlicką, Litewską, Poleską (powrót Kiełczowską), Kiełczowską i łącznikiem do ulicy Bierutowskiej.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter