Prace wodociągowe na ulicy Boya-Żeleńskiego – zmiany tras

Przez najbliższy weekend od nocy z piątku na sobotę 18/19 października do poniedziałku 21 października potrwają prace przy budowie przyłączy wodociągowych na ulicy Boya-Żeleńskiego. W związku z tym trasę zmienią autobusy linii A, 105, 116, 118, 130, 132, 930 i nocnej 246.

Linie autobusowe A i 116, jadące w kierunku ulicy Koszarowej i Sołtysowic, będą skierowane objazdem od alei Kromera przez ulicę Czajkowskiego do ulicy Sołtysowickiej. W przeciwnym kierunku trasa nie ulegnie zmianie.

Linie autobusowe 105, 118, 132, 930 i nocna 246, jadące w kierunku Świniar, Rędzina, Muchoboru Wielkiego i Krzyżanowic, oraz autobusy na kursach zjazdowych do zajezdni przy ulicy Obornickiej, będą skierowane objazdem od alei Kromera przez ulicę Czajkowskiego, Sołtysowicką, Koszarową i Przybyszewskiego do alei Kasprowicza.

W przeciwnym kierunku trasa ww. linii nie ulegnie zmianie.

Linia 130 jadąca w kierunku Polanowic, będzie skierowana objazdem od alei Kromera przez pętlę autobusową „Kromera”, aleję Kromera, ulicę Czajkowskiego, Sołtysowicką, Koszarową i Przybyszewskiego do alei Kasprowicza.

W przeciwnym kierunku trasa linii 130 nie ulegnie zmianie.

Na czas objazdu, przy skrzyżowaniu ul. Czajkowskiego z ul. Długosza, zostanie postawiony tymczasowy przystanek dla ww, linii autobusowych.

Autobusy powrócą na swoje dotychczasowe trasy w obu kierunkach przez ul. Boya-Żeleńskiego po zakończeniu prac wodociągowych, które planowane jest na poniedziałek 21 października o godzinie 4:00.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter