Przebudowa pl. Orląt Lwowskich – zmiany tras autobusów

Budowa torowiska tramwajowego na Nowy Dwór wchodzi w kolejny etap – przebudowę placu Orląt Lwowskich. Od soboty 30 listopada zmienią się trasy linii 106, 127, 148, 149 i nocnych 206, 249.

Linia 106 kursująca w kierunku Portu Lotniczego zostanie skierowana objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką i Nabycińską do ulicy Robotniczej.

W przeciwnym kierunku będzie skierowana od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów do ulicy Świdnickiej.

Linie 148 i 149 jadące w kierunku zachodnim (z centrum w kierunku Nowego Dworu) zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką, pl. Strzegomski, ulicę Strzegomską i Śrubową do ulicy Robotniczej.

W przeciwnym kierunku zostaną skierowane od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów do ulicy Świdnickiej.

Linie nocne 206 i 249 jadące w kierunku zachodnim zostaną skierowane objazdem od ulicy Podwale przez pl. Jana Pawła II, ulicę Legnicką i Nabycińską do ulicy Robotniczej.

W przeciwnym kierunku ww. linie zostaną skierowane od ulicy Robotniczej przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów, ulicę Kościuszki, Świdnicką i Swobodną do Dworca Autobusowego.

Linia 127 zostanie w obu kierunkach skierowana objazdem od placu Jana Pawła II przez ulicę Podwale, Piłsudskiego, pl. Legionów i ulicę Grabiszyńską do ulicy Zaporoskiej z pominięciem przystanków „Tęczowa”, przy skrzyżowaniu ulicy Tęczowej i Kolejowej.

Trasy linii tramwajowych oraz linii autobusowych 122, 144, 240 i 250 nie ulegną zmianie.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter