Przez weekend tramwaje ominą przejście podziemne przy ul. Kazimierza Wielkiego

1.06.2015, Wrocław ul. Kazimierza Wielkiego. Nowy tymczasowy przystanek "Zamkowa" .W piątek od godziny 19:00 zmienią się trasy linii tramwajowych 3, 4, 6, 10, 14, 23, 24 i 33 w rejonie ul. Kazimierza Wielkiego. Objazdy potrwają do 9 sierpnia włącznie.

Przebudowa przejścia podziemnego pod ul. Kazimierza Wielkiego wchodzi w kolejny etap – prace będą trwać przy mocowaniu torowiska nad stropem przejścia. W związku z tym w piątek 7 sierpnia br. od godziny 19:00 zmienią się trasy linii tramwajowych.

Linie tramwajowe 3, 10 i 33 w kierunku Pilczyc pojadą objazdem od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Szewską, Grodzką i Nowy Świat do ulicy Świętego Mikołaja.
W kierunku przeciwnym tramwaje linii 3 i 33 kursujące w kierunku Księża Małego i Stadionu Olimpijskiego będą kursowały objazdem od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Krupniczą, Sądową, pl. Legionów, ulicę Piłsudskiego, Kołłątaja i Skargi do pl. Dominikańskiego.

Linia tramwajowa 4 w obu kierunkach będzie kursowała przez ulicę Piłsudskiego, Kołłątaja i Skargi z pominięciem przystanku „Forum Muzyki” i „Zamkowa”.

Linia tramwajowa 6 w kierunku pętli Krzyki zostanie skierowana objazdem od placu Bema przez mosty Młyńskie, ulicę Piaskową, plac Dominikański i ulicę Teatralną.

Linie tramwajowe 10 w kierunku pętli Sępolno pojadą objazdem od pl. Jana Pawła II przez most Sikorskiego, ulicę Jagiełły, most Mieszczański, ulicę Dubois, Drobnera, pl. Bema i ulicę Sienkiewicza do ulicy Wyszyńskiego.

Linia 14 do FAT-u pojedzie od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Krupniczą, Sądową, pl. Legionów i ulicę Piłsudskiego, a tramwaje linii 24 analogicznie w kierunku przeciwnym, przez ulicę Piłsudskiego, pl. Legionów, ulicę Sądową i Krupniczą.

Linia tramwajowa 23 w kierunku pętli przy ulicy Robotniczej od placu Bema pojedzie ulicą Drobnera, most Uniwersytecki, ulicą Grodzką i Nowy Świat, a w kierunku przeciwnym do Kromera, od pl. Jana Pawła II przez most Sikorskiego, ulicę Dubois i Drobnera.

Powrót tramwajów na ul. Kazimierza Wielkiego planowany jest na poniedziałek 10 sierpnia 2015r.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter