Remont mostów Uniwersyteckich – zmiany na liniach 6, 7 i 247

27.02.2016, Wrocław, ul. Powstańców Śląskich. Moderus na linii 6.Od soboty 23 lipca rozpocznie się remont mostów Uniwersyteckich. Linie tramwajowe 6 i 7, oraz autobusowa nocna 247 zmienią swoje trasy przejazdu.

  • Linia 6 w kierunku pętli „Krzyki”  pojedzie objazdem od placu Bema przez mosty Młyńskie i Halę Targową do ulicy Grodzkiej, a w kierunku przeciwnym od placu Teatralnego przez ulicę Teatralną, Skargi, pl. Dominikański, Halę Targową i mosty Młyńskie do placu Bema.
  • Linia 7 w w obu kierunkach będą kursować przez most Pomorski, ulicę Pomorską i plac Staszica z pominięciem przystanków zlokalizowanych na ulicy Drobnera i Chrobrego.
  • Linia 247 zostanie skierowana w obu kierunkach od ulicy Drobnera przez ulicę Dubois, Pomorską i most Pomorskie do ulicy Nowy Świat. Przystanek dla linii nocnej 247 na ulicy Drobnera, pomiędzy ulicą Dubois, a ulicą Cybulskiego (na wysokości Baru „Mewa”), zostanie przeniesiony na ulicę Dubois za skrzyżowaniem z ulicę Drobnera (przystanek dla linii C, 128, 144 i 250).
  • most-uniwersytecki-remont
blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter