Remont przejazdu kolejowego na ulicy Stabłowickiej

W piątek 29 listopada od godziny 20:00 do poniedziałku 2 grudnia ok. 4:30 pojawią się utrudnienia w związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Stabłowickiej, przy stacji „Wrocław Pracze”. Zmienione w tym czasie będą trasy linii autobusowych 101, 103 i nocnej 245.

Linia 101 zostanie w obu kierunkach skierowana objazdem od ulicy Królewieckiej przez ulicę Maślicką i Główną do ulicy Stabłowickiej z pominięciem przystanków „Lubelska”, „Zbożowa”, „Pracze Odrzańskie”, „Pracze Odrzańskie (stacja kolejowa)”, „Stabłowicka” i „Stabłowicka (Ośrodek zdrowia)”.

Linia 103 zostanie w obu kierunkach skierowana objazdem od ulicy Maślickiej przez ulicę Brodzką do pętli Pracze Odrzańskie z pominięciem przystanków zlokalizowanych przy ulicy Głównej i Stabłowickiej.

Linia nocna 245 zostanie w obu kierunkach skierowana objazdem przez ulicę Stabłowicką, Jeleniogórską i Średzką do pętli Leśnica.

Wykonawca robót uruchomi specjalnego bezpłatnego busa, który zapewni obsługę komunikacyjną ulicy Stabłowickiej pomiędzy skrzyżowaniem z ulicą Główną a stacją kolejową Wrocław Pracze.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter