Remont torowiska na ulicy Glinianej

W weekend 19-20 lutego, linie tramwajowe 8 i 31 zmienią swoje trasy. W tym czasie planowany jest remont torowiska i regulacja płyt węgierskich na skrzyżowaniu ulicy Glinianej i Łódzkiej (tor od ulicy Hubskiej do ulicy Borowskiej).

Tramwaje linii 8

Tramwaje linii 8 jadące z Tarnogaju w kierunku pętli Karłowice pojadą objazdem od ulicy Hubskiej przez ulicę Pułaskiego, Małachowskiego, Piłsudskiego, Świdnicką i Teatralną do ulicy Piotra Skargi z pominięciem przystanków: „Gajowa”, „Joannitów”, „Dworzec Autobusowy” i „Wzgórze Partyzantów”.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 31

Tramwaje linii 31 jadące z Gaju do Pilczyc pojadą objazdem od ulicy Hubskiej przez ulicę Pułaskiego, Małachowskiego do ulicy Piłsudskiego z pominięciem przystanków: „Gajowa”, „Joannitów” i „Dworzec Autobusowy”.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Autobus linii zastępczej 708

Na odcinku Dworzec Główny – Gliniana – Dworzec Główny przez ulicę Suchą, Hubską, Glinianą i Borowską zostaną uruchomione kursy okresowej linii autobusowej nr 708, która będzie kursowała z częstotliwością co 10 minut.

Bilety jednorazowe i okresowe w dniach 19-20.02.2022r.

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 8 lub 31 mogą kontynuować podróż autobusem linii 708. Powyższa zasada również będzie obowiązywała w kierunku powrotnym. Skasowany bilet będzie zachowywał ważność nie dłużej niż przez 90 minut.

Pasażerowie posiadający bilet na daną linię okresową mogą podróżować:

  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
  • wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.
blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter