Remont torowiska na ulicy Piastowskiej będzie trwał dłużej

fot. Transportnews.Od poniedziałku do piątku 17-21 września będzie trwać remont torowiska na ul. Piastowskiej na odcinku od Ronda Reagana do skrzyżowania z ulicą Sienkiewicza.

Linie tramwajowe 0L i 0P zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od ulicy Piastowskiej przez ulicę Sienkiewicza, most Szczytnicki, Aleję Różyckiego, Paderewskiego, ulicę Mickiewicza, most Zwierzyniecki i ulicę Skłodowskiej-Curie do Ronda Reagana.

Linia tramwajowa 1 zostanie skierowana objazdem w obu kierunkach od ulicy Piastowskiej przez ulicę Sienkiewicza, most Szczytnicki, Aleję Różyckiego, Paderewskiego, ulicę Mickiewicza, do ulicy Andrzeja Wajdy.

Linie 0L/0P i 1 powrócą na stałe trasy w sobotę 22 września.

Pierwotnie prace miały odbywać się w nocy, kiedy tramwaje nie kursują. Jak informuje Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, okoliczni mieszkańcy nie tylko notorycznie dzwonią na policję, gdy tylko prowadzone są prace naprawcze przy torowiskach, lecz także rzucają doniczkami, lub słoikami w pracowników. Z uwagi na ich bezpieczeństwo, prace naprawcze będą prowadzone tylko w dzień, przez co będą one trwać dłużej, niż pierwotnie zakładano.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter