Remont ulicy Wilczyckiej w Kiełczowie – zmiany tras

W weekend 27-28 marca zmienią się trasy linii autobusowych 911, 921 i 931. Powodem będą prace remontowe na ulicy Wilczyckiej w Kiełczowie na odcinku Wrocławska – Rzeczna.

W sobotę 27 marca od 7:00 do 18:00, oraz w niedzielę 28 marca od 7:00 do 13:00 zmienią się następujące trasy linii strefowych w Gminie Długołęka:

Linie 911 i 921

Zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od ul. Gorlickiej przez ulicę Litewską, Żmudzką, Kiełczowską i ulicę Wrocławską w Kiełczowie z pominięciem ulicy Szewczenki (przystanki „Palacha”, „Zgorzelisko”, „Kurlandzka”, „Mroźna”) oraz podwrocławskiej miejscowości Wilczyce.

Linia 931

Zostaną skierowane objazdem w obu kierunkach od ulicy Kiełczowskiej przez ulicę Poleską, Litewską, Szewczenki i Wilczyce z pominięciem przystanków „Kiełczowska”, „Kiełczowska (Cmentarz)” oraz przystanków przy ulicy Wrocławskiej i Wilczyckiej w Kiełczowie.

Dodatkowo uruchomione zostaną dodatkowe kursy linii 931 na trasie Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) – Wilczyce – Kiełczów-Osiedle, które będą skomunikowane z kursami linii 911 i 921 na przystanku „Psie Pole (Rondo Lotników Polskich)”.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter