Specjalna komunikacja na koncert na Stadionie Miejskim
W czwartek 5 czerwca na Stadionie Miejskim odbędzie się koncert zespołu Linkin Park. Z tej okazji uruchomione zostaną dodatkowe linie specjalne.
DOJAZD NA KONCERT
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka) Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria Dominikańska.
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 18:30 do 19:30 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego – św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Lotnicza – Kosmonautów – Średzka – Leśnica Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska (nawrót na pl. Społecznym).
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 10 minut w godzinach od 17:45 do 19:25 (ostatni kurs z Galerii Dominikańskiej).
POWRÓT Z KONCERTU
T1 (tramwajowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka.
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 30 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:15.
T2 (tramwajowa linia specjalna)
Leśnica – Średzka – Kosmonautów – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska.
Linia będzie kursowała z częstotliwością co około 2 minuty przez około 30 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:10 (odjazdy z Leśnicy).
S2 (autobusowa linia specjalna)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Linia będzie kursowała co około 2 minuty przez około 30 minut po zakończeniu koncertu tj. od około godziny 23:15.
You must be logged in to post a comment.