Specjalna linia na Targi Książki
Od czwartku do niedzieli 5-8 grudnia, na Wrocławskie Targi Dobrej Książki w Hali Stulecia, dojedzie specjalna linia autobusowa „Targi Książki”.
Trasa
Dworzec Autobusowy – Sucha – Borowska – Peronowa – Kołłątaja – Skargi – Oławska – Traugutta – Plac Powstańców Warszawy – Plac Społeczny – Most Grunwaldzki – Plac Grunwaldzki – Rondo Reagana– Curie-Skłodowskiej – Most Zwierzyniecki – Wajdy – Mickiewicza – Wystawowa – Wajdy – Hala Stulecia
Hala Stulecia – Wajdy – Most Zwierzyniecki – Curie-Skłodowskiej –Rondo Reagana – Plac Grunwaldzki – Most Grunwaldzki – Plac Społeczny – Plac Powstańców Warszawy – Traugutta – Oławska – Skargi – Kołłątaja – Peronowa – Borowska – Sucha – Joannitów – Dyrekcyjna – Gajowa – Sucha – Dworzec Autobusowy
Przystanki
kierunek HALA STULECIA kierunek DWORZEC AUTOBUSOWY
- Dworzec Autobusowy (20352) Hala Stulecia (24502)
- Dworzec Autobusowy (21121) Kliniki (120818)
- Dworzec Główny (20364) Plac Grunwaldzki (120820)
- Wzgórze Partyzantów (110222) Most Grunwaldzki (120822)
- Galeria Dominikańska (10111) Poczta Główna (20302)
- Urząd Wojewódzki (20301) Galeria Dominikańska (10126)
- Most Grunwaldzki (120821) Dworzec Główny (120269)
- Plac Grunwaldzki (120815) Dworzec Autobusowy (21120)
- Kliniki (120817) Dworzec Autobusowy (20352)
- Mickiewicza (124421)
- Hala Stulecia (24502)
kierunek DWORZEC AUTOBUSOWY
- Hala Stulecia (24502)
- Kliniki (120818)
- Plac Grunwaldzki (120820)
- Most Grunwaldzki (120822)
- Poczta Główna (20302)
- Galeria Dominikańska (10126)
- Dworzec Główny (120269)
- Dworzec Autobusowy (21120)
- Dworzec Autobusowy (20352)
Linia autobusowa „Targi Książki” będzie kursowała z częstotliwością co 60 minut
- 5 grudnia w godzinach 12:00 – 19:00,
- 6, 7 grudnia w godzinach 10:00 – 19:00
- 8 grudnia w godzinach 10:00 – 17:00.