Weekendowy remont torowiska na ulicy Borowskiej

Przez weekend 12-13 lutego planowany jest remont torowiska na skrzyżowaniu ulicy Borowskiej, Suchej i Swobodnej (tor od ulicy Stawowej do ulicy Dyrekcyjnej). Zmienią się trasy linii tramwajowych 8, 9, 15 i 31.

Tramwaje linii 8 jadące z Karłowic w kierunku pętli Tarnogaj pojadą objazdem od ulicy Piotra Skargi przez ulicę Teatralną, Świdnicką, Piłsudskiego, Małachowskiego, Pułaskiego do ulicy Hubskiej z pominięciem przystanków: „Wzgórze Partyzantów”, „Dworzec Autobusowy”, „Joannitów” i „Gajowa”.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 9 jadące z Sępolna w kierunku Parku Południowego pojadą objazdem od ulicy Piotra Skargi przez ulicę Teatralną, Świdnicką, Piłsudskiego, Małachowskiego, Pułaskiego, Hubską i Glinianą do ulicy Dyrekcyjnej z pominięciem przystanków:

„Wzgórze Partyzantów” i „Dworzec Autobusowy”.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 15 jadące z pętli Poświętne w kierunku pętli Park Południowy pojadą objazdem od ulicy Piłsudskiego przez ulicę Małachowskiego, Pułaskiego, Hubską i Glinianą do ulicy Dyrekcyjnej z pominięciem przystanku „Dworzec Autobusowy”.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

Tramwaje linii 31 jadące z Pilczyc w kierunku Gaju pojadą objazdem od ulicy Piłsudskiego przez ulicę Małachowskiego, Pułaskiego do ulicy Hubskiej z pominięciem przystanków: „Dworzec Autobusowy”, „Joannitów” i „Gajowa”.

W kierunku przeciwnym trasa pozostanie bez zmian.

BILETY JEDNORAZOWE I OKRESOWE w dniach 12-13.02.2022 r.

Pasażerowie, którzy skasowali bilet jednorazowy w tramwaju linii 8 lub 31 będą mogli kontynuować podróż tramwaje linii 9 lub 15 na odcinku Dworzec Główny – Joannitów.

Pasażerowie posiadający bilet na daną linię okresową mogą podróżować:
– wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie przed remontem;
– wszystkimi liniami po trasie linii wskazanej na bilecie która kursuje objazdem podczas remontu.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter