Wymiana rozjazdu tramwajowego – zmiany na liniach 2,5,8,9,11 i 17

W sobotę 25 listopada od wyjazdów z zajezdni do niedzieli 26 listopada do godziny 9:00 będą trwać prace przy wymianie rozjazdu tramwajowego na skrzyżowaniu ulic Skargi i Teatralnej.

Wymieniana będzie zwrotnica od strony pl. Dominikańskiego, w związku z czym brak będzie możliwości przejazdu z ul. Skargi w ul. Kołłątaja. Zmienią się więc trasy linii 2, 5, 8, 9, 11 i 17.

Tramwaje jadące w kierunku Dworca Głównego:

  • linii 2 – zostaną skierowane objazdem przez pl. Społeczny, pl. Wróblewskiego, ul. Pułaskiego, Małachowskiego i Piłsudskiego a dalej stałą trasą do pętli Krzyki.
  • linii 5 i 11 – zostaną skierowane objazdem przez ul. Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Sądową i pl. Legionów a dalej stałą trasą do pętli Oporów i Grabiszyńska Cmentarz.
  • linii 8 i 9 – zostaną skierowane objazdem przez ul. Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Podwale, Świdnicką, pl. Teatralny, ul. Teatralną, Skargi a dalej stałymi trasami do pętli Tarnogaj i Park Południowy.
  • linii 17 – zostaną skierowane objazdem przez ul. Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Podwale i Świdnicką a dalej stałą trasą do pętli Klecina.

Kursy zjazdowe do zajezdni “Gaj”, przy ul. Ślężnej linii 3 i 5 z Księża Małego pojadą objazdem od placu Dominikańskiego przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Podwale, Świdnicką, pl. Teatralny i Teatralną do ulicy Kołłątaja.

Kursy zjazdowe do zajezdni „Borek” linii: 11 z Kromera i 33 z Sępolna pojadą objazdem od placu Dominikańskiego przez ulicę Kazimierza Wielkiego, Krupniczą, Podwale i Świdnicką do ulicy Powstańców Śląskich.

Tramwaje kursujące od Dworca Głównego w kierunku pl. Dominikańskiego będą kursowały bez zmian przez ul. Kołłątaja i Skargi.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter