Wymiana zwrotnicy na ulicy Piłsudskiego – zmiany tras

W sobotę 9 października rozpocznie się wymiana zwrotnicy na ul. Piłsudskiego. Trasy zmienią linie tramwajowe 0L, 2, 5, 11, 15, 31 i 32.

Wymieniana będzie zwrotnica na torze od ulicy Świdnickiej w kierunku Dworca Głównego.

Objazdy

Linia 0L zostanie skierowana objazdem od pl. Jana Pawła II przez ulicę Podwale, Świdnicką, Teatralną, Kołłątaja, Peronową, Borowską, Glinianą i Hubską do ulicy Pułaskiego.

Linia 2 w kierunku Biskupina zostanie skierowana objazdem od ulicy Powstańców Śląskich przez ulicę Świdnicką i Teatralną do ulicy Piotra Skargi.

W kierunku południowym (Krzyki) trasa nie ulegnie zmianie.

Linia 5 w kierunku Księża Małego zostanie skierowana objazdem od placu Legionów przez plac Orląt Lwowskich, ulicę Podwale, Świdnicką i Teatralną do ulicy Piotra Skargi.

W kierunku do Oporowa trasa nie ulegnie zmianie.

Linia 11 w kierunku Kromera zostanie skierowana objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową, Krupniczą i Kazimierza Wielkiego do placu Dominikańskiego.
W kierunku południowym (Grabiszyńska Cmentarz) trasa nie ulegnie zmianie.

Linia 15 w kierunku Parku Południowego zostanie skierowana objazdem od ulicy Kazimierza Wielkiego przez ulicę Widok, Teatralną, Kołłątaja i Peronową do ulicy Borowskiej.

W kierunku północnym (Poświętne) trasa nie ulegnie zmianie.

Linie 31 i 32 w kierunku Gaju zostaną skierowane objazdem od placu Jana Pawła II przez ulicę Podwale, Świdnicką, Teatralną, Kołłątaja i Peronową do ulicy Borowskiej.

W kierunku zachodnim (Stadion Wrocław, Kozanów Dokerska) trasa nie ulegnie zmianie.

Tramwaje mają powrócić na swoje stałe trasy w poniedziałek 11 listopada br.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter