Zawieszony ruch tramwajowy przez Most Sikorskiego

Zdjęcie ilustracyjne, fot. gofkond.Od poniedziałku 16 lipca, od godziny 12, tramwaje linii 0L, 24 będą kursować objazdami, omijając uszkodzony Most Sikorskiego. Zmiana trasy nie obejmie autobusów linii 144, oraz samochodów.

To pokłosie wypadku samochodowego, jaki miał miejsce blisko miesiąc temu. 23 czerwca ruch tramwajowy na Moście Sikorskiego został wstrzymany w kierunku Mostów Mieszczańskich.

W poniedziałek od godziny 12:00 linie tramwajowe 0L, oraz 24 jadące w kierunku południowym, zostaną skierowane objazdem od placu Staszica przez ulicę Pomorską, most Pomorski, ulicę Nowy Świat, Kazimierza Wielkiego, Krupniczą i Sądową do placu Legionów z pominięciem przystanków „Dmowskiego”, „pl. Jana Pawła II” i „pl. Orląt Lwowskich”.

Objazd dla linii 0P i 14 obowiązuje tak jak dotychczas. Linie jadące w kierunku pl. Staszica, będą kursować objazdem od placu Legionów przez ulicę Sądową, Krupniczą, Kazimierza Wielkiego, Nowy Świat i Most Pomorski do ulicy Pomorskiej z pominięciem przystanków: „pl. Orląt Lwowskich”, „pl. Jana Pawła II” i „Dmowskiego”.

Remont uszkodzonego elementu Mostu Sikorskiego ma się szacunkowo zakończyć dopiero pod koniec sierpnia br. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta będzie na dniach podpisywać umowę z wykonawcą prac.

blog comments powered by Disqus
wrocławskie forum komunikacyjne

twitter