Regulamin Forum
[Świdnica] Węzeł pr...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[Świdnica] Węzeł przesiadkowy

 pk
Administrator


Nie było jeszcze tematu dotyczącego tego węzła przesiadkowego. Dworzec oddany do użytku 1 września 2015r., powstał na terenie przyległym do dworca kolejowego, połączony przejściem podziemnym prowadzącym na perony, oraz do budynku dworca kolejowego.

Zatrzymują się tam głównie autobusy prywatnych przewoźników.

Aktualne rozkłady jazdy można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego Świdnicy: http://um.swidnica.pl/pages/pl/moje-miasto/swidnicki-niezbednik/komunikacja.php


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 28.05.2020 18:11
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon