Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Nie było jeszcze tematu dotyczącego tego węzła przesiadkowego. Dworzec oddany do użytku 1 września 2015r., powstał na terenie przyległym do dworca kolejowego, połączony przejściem podziemnym prowadzącym na perony, oraz do budynku dworca kolejowego.
Zatrzymują się tam głównie autobusy prywatnych przewoźników.
Aktualne rozkłady jazdy można znaleźć na stronie Urzędu Miejskiego Świdnicy: http://um.swidnica.pl/pages/pl/moje-miasto/swidnicki-niezbednik/komunikacja.php
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Rozpoczynający temat Opublikowano : 28.05.2020 18:11



