Regulamin Forum
Przetargi na dostaw...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Przetargi na dostawę nowych autobusów

Strona 3 / 3
 pk
Administrator

Wczoraj (2 marca) wyjechały nowe Conecto G.

Generalnie w środku jest podobnie do Citaro G C2/eCitaro G i też do ex Mobillisowych Conecto G. Pełna zamykana kabina. Zmniejszyła się liczba siedzeń przed środkowymi drzwiami - dwa rzędy po prawej stronie siedzeń pojedynczych. Rzeźnia przy środkowych drzwiach została podzielona na pół i są teraz 3 miejsca na wózki. Pojawiły się żółte piktogramy na drzwiach.


Ten wpis został zmodyfikowany 3 miesiące temu przez pk

Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 3.03.2026 22:13
 merc
Solaris Urbino 8.6

Nowe Conecta G już zostały skierowane do obsługi linii w południowej części miasta i głównie do zajezdni Tyskiej - brygady nr 6x i 7x.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 15.04.2026 18:16
Strona 3 / 3
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon