Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Strona 3 / 3
Poprzednie
Wczoraj (2 marca) wyjechały nowe Conecto G.

Generalnie w środku jest podobnie do Citaro G C2/eCitaro G i też do ex Mobillisowych Conecto G. Pełna zamykana kabina. Zmniejszyła się liczba siedzeń przed środkowymi drzwiami - dwa rzędy po prawej stronie siedzeń pojedynczych. Rzeźnia przy środkowych drzwiach została podzielona na pół i są teraz 3 miejsca na wózki. Pojawiły się żółte piktogramy na drzwiach.
Ten wpis został zmodyfikowany 3 miesiące temu przez pk
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Opublikowano : 3.03.2026 22:13
Nowe Conecta G już zostały skierowane do obsługi linii w południowej części miasta i głównie do zajezdni Tyskiej - brygady nr 6x i 7x.
Opublikowano : 15.04.2026 18:16
Strona 3 / 3
Poprzednie



