Regulamin Forum
Tabor BUS Marco Pol...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Tabor BUS Marco Polo Wratislavia 1992

 pk
Administrator

Pora na nowy temat dotyczący taboru tego dość kolorowego przewoźnika.
https://www.marcopolo.pl/home

Niedawno we flocie pojawił się ex. krakowski Jelcz M181MB/3. Uzyskał on nr #044. Został oklejony lub pomalowany w barwy gminy Kobierzyce i kursuje na linii 862B:
:strzałka: rozkład: https://forum.transportnews.eu/viewtopic.php?f=90&p=280624#p280624


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 29.09.2020 20:07
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon