Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko
Pora na nowy temat dotyczący taboru tego dość kolorowego przewoźnika.
https://www.marcopolo.pl/home
Niedawno we flocie pojawił się ex. krakowski Jelcz M181MB/3. Uzyskał on nr #044. Został oklejony lub pomalowany w barwy gminy Kobierzyce i kursuje na linii 862B:
:strzałka: rozkład: https://forum.transportnews.eu/viewtopic.php?f=90&p=280624#p280624
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Rozpoczynający temat Opublikowano : 29.09.2020 20:07



