Regulamin Forum
Autosan A0808MN / S...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Autosan A0808MN / Sancity 9LE

Strona 1 / 8

Witam. Pierwsze zdjęcia tego wozu:

http://www.phototrans.eu/15,184788,7048.html


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.10.2008 21:56

Jak dla mnie wygląda bardzo fajnie. Nie jest zbyt duży wygląda dość zgrabnie. Podoba mi się w szczególności przód. Ciekaw jestem co znajduje się we wnętrzu. Ma ktoś fotki wnętrza ❓ Ale on przypomina Jelcza Libero troszkę.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.10.2008 22:03
Skoda 16T
Isuzu Citiport

Ale on przypomina Jelcza Libero troszkę.

Bo to jest Jelcz Libero. Autosan przejął jego produkcję ( lina montażowa itp. ). Jak dla mnie mogliby zmienić trochę więcej, niż znaczek na masce ... 🙄


Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.10.2008 22:05
Amalio
Ikarus 280

Jak dla mnie mogliby zmienić trochę więcej, niż znaczek na masce ... 🙄

Przyjrzyj się dokładnie - jest inny boczny kierunkowskaz :retard:
A do czasu aż nie ujrzymy reszty rodziny nie ma po co rozmyślać o tym jak powinien wyglądać. Bo raz, że Libero wygląda dość dobrze, a dwa może się okazać, że cała rodzina otrzyma taki właśnie design.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.10.2008 22:10

No tak mi się zdawało, że coś mi ten autobus znajomo wygląda. Ciekawi mnie czy coś zostało zmienione względem "Jelcz Libero" poprzedniego (chodzi o jakieś przeróbki nie tyle techniczne, co powierzchnowe).... z wyjątkiem kierunkowskazu 😀 .


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.10.2008 22:12
Skoda 16T
Isuzu Citiport

chodzi o jakieś przeróbki nie tyle techniczne, co powierzchnowe

Pomiędzy 1-szymi, a 2-gimi drzwiami są 2 szyby, a nie 1:
:strzałka: http://www.phototrans.eu/14,270525,0.html :retard:

Hmm, chyba tylko to :retard:


Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.10.2008 22:15
Amalio
Ikarus 280

Pomiędzy 1-szymi, a 2-gimi drzwiami są 2 szyby, a nie 1:
:strzałka: http://www.phototrans.eu/14,270525,0.html :retard:

Hmm, chyba tylko to :retard:

Tyle, że ten autobus poszedł do Skandynawii, więc niekoniecznie to będzie standard.

A wnętrze ❓ Wygląd pulpitu i rozmieszczenie siedzień ❓

To już przecież zależy od zamawiającego...
A co do kompletnie podstawowej wersji to pewnie nic się nie zmieniło


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.10.2008 22:20

To już przecież zależy od zamawiającego...
A co do kompletnie podstawowej wersji to pewnie nic się nie zmieniło

Dzięki za info.
Cena pewnie nie ulegnie zbytnio zmianie również. Ciekawe czy niektóre wytwory z Jelcza znów ujrzymy w zmienionej nazwie pod szyldem Autosana.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.10.2008 22:24

Ten na targach był wyposażony w siedzenia turystyczne i firanki, więc to wersja podmiejska.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 28.10.2008 00:09
Coffee
Isuzu Citiport

A tak w ogóle, to PA wygrało przetarg na dostawę 5 A0808MN Sancity dla MPK Kraków


22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 28.10.2008 00:13

Pomiędzy 1-szymi, a 2-gimi drzwiami są 2 szyby, a nie 1:
:strzałka: http://www.phototrans.eu/14,270525,0.html :retard:

Hmm, chyba tylko to :retard:

Przecież w Libero też były dwie: 🙄
http://www.phototrans.eu/14,248407,0.html


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 28.10.2008 09:28
Amalio
Ikarus 280

Ten na targach był wyposażony w siedzenia turystyczne i firanki, więc to wersja podmiejska.

¯adna wersja podmiejska tylko skandynawska specyfikacja :]


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 28.10.2008 16:06

Dla ucięcia spekulacji na temat wnętrza :] :
http://gpa.mazowsze.pl/displayimage.php?album=119&pos=16
http://gpa.mazowsze.pl/displayimage.php?album=119&pos=18


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 28.10.2008 20:02
 S_S
Jelcz M101I Salus

Jak dla mnie to autobus jest ciekawy. Nie zachwyca designem, Libero było ładniejsze ale jest i tak ładniejszy od Mazów. Ciekawe jak będą wyglądały inne jego wersje.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 28.10.2008 20:53
Coffee
Isuzu Citiport

Jak dla mnie to autobus jest ciekawy. Nie zachwyca designem, Libero było ładniejsze ale jest i tak ładniejszy od Mazów. Ciekawe jak będą wyglądały inne jego wersje.

A czym się niby różni od Libera !?


22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 28.10.2008 20:59
Skoda 16T
Isuzu Citiport

A czym się niby różni od Libera !?

Jakoś wykonania jest o wiele wyższa ( zapewne ). Jeśli chodzi o wnętrze, to klient decyduje jak ma wyglądać 😉


Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 28.10.2008 21:01
J-31
 J-31
Administrator

http://gpa.mazowsze.pl/displayimage.php?album=119&pos=18

Zwróćcie uwagę na to zdjęcie. Przewoźnik zażyczył sobie podwójne rzędy foteli po obu stronach (w "Mobilisowskich" rząd po lewej stronie, patrząc na fotkę, składa się z półtoraków).

I mimo to, nie jest jakoś strasznie ciasno 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.10.2008 09:18
TLG
 TLG
Mercedes eCitaro

w "Mobilisowskich" rząd po lewej stronie, patrząc na fotkę, składa się z półtoraków

ZTM dokładnie opisał w Specyfikacji minimalną szerokość przejścia.


Jezus nadchodzi! Udawaj, że jesteś zajęty.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.10.2008 10:26
Marcin_558
Mercedes eCitaro

http://historia.autosan.pl/historia/historia16.html

Ktoś chyba dostał/dostanie Autosan Sancity 8 ❓


>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 25.01.2009 22:29

Malowanie pasuje do wielu przewoźników. Racibórz, Kielce? Albo jakaś demówka.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 25.01.2009 23:33
Amalio
Ikarus 280

Racibórz.

Racibórz ❓ Skąd w ogóle taki pomysł ❓ :]


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 25.01.2009 23:36
J-31
 J-31
Administrator

A Warszawa? Jakiś Libero się tam spalił/rozbił chyba niedawno.

Owszem, ale raczej w to wątpię. "Mobilis" nie należy do tych firm, które od tak dokupują autobusy fabrycznie nowe. Po za tym brakuje mu paska nad oknem i nie posiada klimy - to już jest nie zgodne z umową z ZTM-em 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.01.2009 09:48
 9507
MAN Lion's City

I przecież dostali tam jakiegoś testowca 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.01.2009 10:52
Amalio
Ikarus 280

I przecież dostali tam jakiegoś testowca 😉

Ale na pewno nie na stałe.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.01.2009 11:01
Isuzu Citiport

Jak udało mi się ustalić: pojazd z tych zdjęć przeznaczony dla ZKM Ciechanów. W sumie 2 szt. takich dostarczono. Informacja od autora tej strony.


Nieoficjalny profil o komunikacji autobusowej w rejonie Wrocławia na Facebooku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.01.2009 21:25
Strona 1 / 8
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon