Regulamin Forum
Jak dla mnie wygląda bardzo fajnie. Nie jest zbyt duży wygląda dość zgrabnie. Podoba mi się w szczególności przód. Ciekaw jestem co znajduje się we wnętrzu. Ma ktoś fotki wnętrza ❓ Ale on przypomina Jelcza Libero troszkę.
Ale on przypomina Jelcza Libero troszkę.
Bo to jest Jelcz Libero. Autosan przejął jego produkcję ( lina montażowa itp. ). Jak dla mnie mogliby zmienić trochę więcej, niż znaczek na masce ... 🙄
Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl
Jak dla mnie mogliby zmienić trochę więcej, niż znaczek na masce ... 🙄
Przyjrzyj się dokładnie - jest inny boczny kierunkowskaz :retard:
A do czasu aż nie ujrzymy reszty rodziny nie ma po co rozmyślać o tym jak powinien wyglądać. Bo raz, że Libero wygląda dość dobrze, a dwa może się okazać, że cała rodzina otrzyma taki właśnie design.
Tory na tiry!
No tak mi się zdawało, że coś mi ten autobus znajomo wygląda. Ciekawi mnie czy coś zostało zmienione względem "Jelcz Libero" poprzedniego (chodzi o jakieś przeróbki nie tyle techniczne, co powierzchnowe).... z wyjątkiem kierunkowskazu 😀 .
chodzi o jakieś przeróbki nie tyle techniczne, co powierzchnowe
Pomiędzy 1-szymi, a 2-gimi drzwiami są 2 szyby, a nie 1:
:strzałka: http://www.phototrans.eu/14,270525,0.html :retard:
Hmm, chyba tylko to :retard:
Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl
Pomiędzy 1-szymi, a 2-gimi drzwiami są 2 szyby, a nie 1:
:strzałka: http://www.phototrans.eu/14,270525,0.html :retard:Hmm, chyba tylko to :retard:
Tyle, że ten autobus poszedł do Skandynawii, więc niekoniecznie to będzie standard.
A wnętrze ❓ Wygląd pulpitu i rozmieszczenie siedzień ❓
To już przecież zależy od zamawiającego...
A co do kompletnie podstawowej wersji to pewnie nic się nie zmieniło
Tory na tiry!
To już przecież zależy od zamawiającego...
A co do kompletnie podstawowej wersji to pewnie nic się nie zmieniło
Dzięki za info.
Cena pewnie nie ulegnie zbytnio zmianie również. Ciekawe czy niektóre wytwory z Jelcza znów ujrzymy w zmienionej nazwie pod szyldem Autosana.
Ten na targach był wyposażony w siedzenia turystyczne i firanki, więc to wersja podmiejska.
A tak w ogóle, to PA wygrało przetarg na dostawę 5 A0808MN Sancity dla MPK Kraków
22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia
Pomiędzy 1-szymi, a 2-gimi drzwiami są 2 szyby, a nie 1:
:strzałka: http://www.phototrans.eu/14,270525,0.html :retard:Hmm, chyba tylko to :retard:
Przecież w Libero też były dwie: 🙄
http://www.phototrans.eu/14,248407,0.html
Ten na targach był wyposażony w siedzenia turystyczne i firanki, więc to wersja podmiejska.
¯adna wersja podmiejska tylko skandynawska specyfikacja :]
Tory na tiry!
Dla ucięcia spekulacji na temat wnętrza :] :
http://gpa.mazowsze.pl/displayimage.php?album=119&pos=16
http://gpa.mazowsze.pl/displayimage.php?album=119&pos=18
Jak dla mnie to autobus jest ciekawy. Nie zachwyca designem, Libero było ładniejsze ale jest i tak ładniejszy od Mazów. Ciekawe jak będą wyglądały inne jego wersje.
Jak dla mnie to autobus jest ciekawy. Nie zachwyca designem, Libero było ładniejsze ale jest i tak ładniejszy od Mazów. Ciekawe jak będą wyglądały inne jego wersje.
A czym się niby różni od Libera !?
22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia
A czym się niby różni od Libera !?
Jakoś wykonania jest o wiele wyższa ( zapewne ). Jeśli chodzi o wnętrze, to klient decyduje jak ma wyglądać 😉
Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl
Zwróćcie uwagę na to zdjęcie. Przewoźnik zażyczył sobie podwójne rzędy foteli po obu stronach (w "Mobilisowskich" rząd po lewej stronie, patrząc na fotkę, składa się z półtoraków).
I mimo to, nie jest jakoś strasznie ciasno 😉
w "Mobilisowskich" rząd po lewej stronie, patrząc na fotkę, składa się z półtoraków
ZTM dokładnie opisał w Specyfikacji minimalną szerokość przejścia.
Jezus nadchodzi! Udawaj, że jesteś zajęty.
http://historia.autosan.pl/historia/historia16.html
Ktoś chyba dostał/dostanie Autosan Sancity 8 ❓
>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA
Malowanie pasuje do wielu przewoźników. Racibórz, Kielce? Albo jakaś demówka.
Racibórz.
Racibórz ❓ Skąd w ogóle taki pomysł ❓ :]
Tory na tiry!
A Warszawa? Jakiś Libero się tam spalił/rozbił chyba niedawno.
Owszem, ale raczej w to wątpię. "Mobilis" nie należy do tych firm, które od tak dokupują autobusy fabrycznie nowe. Po za tym brakuje mu paska nad oknem i nie posiada klimy - to już jest nie zgodne z umową z ZTM-em 😉
I przecież dostali tam jakiegoś testowca 😉
I przecież dostali tam jakiegoś testowca 😉
Ale na pewno nie na stałe.
Tory na tiry!
Jak udało mi się ustalić: pojazd z tych zdjęć przeznaczony dla ZKM Ciechanów. W sumie 2 szt. takich dostarczono. Informacja od autora tej strony.



