Regulamin Forum
http://km.wroclaw.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=47&t=2628&start=30 Tym się sugerowałem
Może po prostu Autosan nie przedłużył lub zapomniał przedłużyć mu przegląd.
Jezus nadchodzi! Udawaj, że jesteś zajęty.
Autosan Sancity 18LF zawitał na testy do MPK Poznań:
vagatrotter :
Dzisiaj przyjechał na testy Autosan Sancity 18LF. Od jutra będzie jeździł na linii 51. Więcej info w piątek, bo aktualnie jestem na wyjeździe i mam ograniczony dostęp do internetu. Pozdrawiamhttp://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=87194464&postcount=6714
>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA
Jechałem dziś Sancity 12 testowanym w ITS, i jestem raczej pozytywnie nastawiony do tego pojazdu. Te górne szybki nie są aż tak rażące, dzięki temu wnętrze jest jasne i przestrzenne. Niestety jest trochę wad, które jak dla mnie są do wyeliminowania. Poręcze uniemożliwiają sensowny montaż kasowników (przy ostatnich drzwiach wyjęto wewnętrzną szybkę aby zamontować kasownik, natomiast kasownik od pierwszych drzwi jest zamontowany dopiero w rzeźni) i wnętrze rzeczywiście mogłoby być lepiej poskręcane 😛 Największą wadą jest duża ilość półtoraków, które powinny być zastąpione podwójnymi zwykłymi siedzeniami.
Naprawili go przed wyjazdem do bardziej prestiżowego miasta? Wow
Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej pozytywnych opinii pojawia się o tym autobusie. Oznacza to, że albo autobus nie jest taki zły jak o nim pisano ( czarny PR ekstremistów) albo producent zaczyna wprowadzać modyfikacje i poprawiać usterki.
Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej pozytywnych opinii pojawia się o tym autobusie. Oznacza to, że albo autobus nie jest taki zły jak o nim pisano ( czarny PR ekstremistów) albo producent zaczyna wprowadzać modyfikacje i poprawiać usterki.
Prędzej poprawia usterki 🙂
<img>
Autosan Sancity 18LF zawitał na testy do MPK Poznań:
http://www.galeriapgk.com/details.php?image_id=18902
Oznacza to, że albo autobus nie jest taki zły jak o nim pisano ( czarny PR ekstremistów)
Bo nie jest zły. Ale producent, który wypuszcza na testy niesprawny pojazd zdecydowanie jest zły (chyba że nie chcą widzieć swojego autobusu w Łodzi, a w innych miastach tak). No i ma kilka rzeczy do poprawki (spasowanie, IOD, układ wnętrza), no ale przede wszystkim nie powinien sypać błędami i cały czas piszczeć
Coś mi się nie chce wierzyć, że specjalnie dla Krakowa i Warszawy poprawiano wszystkie niedociągnięcia, a dla Łodzi czy Lublina go rozkręcano żeby trzeszczał... :wall:
W Bydgoszczy jak M12LF był na testach w PKS Bydgoszcz ,to też nie trzeszczał tak mocno. Ogólnie jazda nim była w miare fajna.
>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA
Może do tej pory nikt fabryki nie poinformował, że wóz trzeszczy a np. Łódź to zrobiła i producent poprawił, wiem po przykładzie swojego miasta jak testy wyglądają, przetarg ustawia się pod konkretną markę ale test się robi bo to i dodatkowy wóz i trzeba coś potestować, ale zero jakiegokolwiek wyciągania wniosków z tego. A nie muszę chyba mówić, że jak producent nie dostaje sygnałów, że coś jest nie tak to nie jest w stanie się tego domyśleć.
On trzeszczał akceptowalnie jak na pojazd seryjny, ale nie jak na pojazd testowy (z założenia - wypieszczony, lepszy, wyposażony we wszystko, przetestowany przed wysłaniem do przecież potencjalnych klientów). I to nie trzeszczenie było głównym problemem, raczej niesprawność i negatywny całokształt.
Piękna teoria. W praktyce testowce trzeszczą dużo bardziej niż pojazdy seryjne, niezależnie od marki. Może dlatego, że przewoźnicy/kierowcy wiedzą, że to nie ich własność i je tak tłuką?
No to tym bardziej producent powinien mieć jakiegoś swojego "testowego" mechanika (który może przy okazji szkolić kierowców z obsługi wozu - zazwyczaj jakiś przedstawiciel firmy opiekuje się pojazdem), który by na kanale u przewoźnika naprawiał usterki (i kasował błędy itp.)
A testowa Scania OIDP nie trzeszczała gorzej niż seryjne
Podobnież mały Sancity (10LF) testuje się w Ełku (MZK).
Plesim:
Autosan rozpoczął ekspansję swoich miejskich wyrobów na rynku Słowackim. Na samym początku roku zaprezentował swojego 12LF władzom Koszyc. Opinie były bardzo rozbieżne.
http://wawkom.waw.pl/forum/viewtopic.php?t=6798&start=60
>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA
Po Ełku przyszedł czas na Ciechanów.
Kurczę, podobają mi się te Autosany. Jechałem takim w listopadzie w Lublinie i muszę przyznać że bardzo przyjemnie się nimi jedzie. 🙂 Szkoda, że u mnie są takie wymogi, że Autosan nie może startować w przetargach.
Do PKS Oława trafił na testy Autosan Sancity 12 LE
Na miejskich jeździ?
Tak, jeżdzi na 1 ze Szpitala na Opolską PKS
[ Dodano: 2012-01-28, 01:54 ]
Szkoda tylko że wyświetlacza nie ustawili tylko dali zwykłą tablice. A tak na poważnie mówiąc jestem ciekaw czy zakupią go.Jeśli tak to pewnie Solarisa Urbino 12 LE puszczą na Wrocław.Już kiedyś nasza Solarka była we Wrocławiu :diabeł:
[ Dodano: 2012-01-31, 21:15 ]
Miałem dzisiaj okazje jechać Sancity 12 LE w Oławie i ogólnie to dobry wóz.
Plusy: dynamiczna skrzynia biegów, duża rzeżnia, ma niezłego kopa, pojedyńczy fotel ustawiony tyłem do okna przy środkowych drzwiach, bardzo ładna tapicerka, nic nie skrzypi, dżwięk otwierania drzwi jak na poczekalni PKP,
Minusy: Zbyt głośny silnik, wolno zamykające się drzwi oraz za dużo foteli ustawionych tyłem do kierunku jazdy tzn było ich 10.





