Regulamin Forum
Nowe miejskie Autos...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Nowe miejskie Autosany

Strona 28 / 28

http://km.wroclaw.pl/phpBB3/viewtopic.php?f=47&t=2628&start=30 Tym się sugerowałem


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 1.01.2012 18:40
TLG
 TLG
Mercedes eCitaro

Może po prostu Autosan nie przedłużył lub zapomniał przedłużyć mu przegląd.


Jezus nadchodzi! Udawaj, że jesteś zajęty.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 1.01.2012 19:14
Marcin_558
Mercedes eCitaro

Autosan Sancity 18LF zawitał na testy do MPK Poznań:

vagatrotter :
Dzisiaj przyjechał na testy Autosan Sancity 18LF. Od jutra będzie jeździł na linii 51. Więcej info w piątek, bo aktualnie jestem na wyjeździe i mam ograniczony dostęp do internetu. Pozdrawiam

http://www.skyscrapercity.com/showpost.php?p=87194464&postcount=6714


>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 3.01.2012 22:14
Piotrek_2274
Jelcz M121M

Jechałem dziś Sancity 12 testowanym w ITS, i jestem raczej pozytywnie nastawiony do tego pojazdu. Te górne szybki nie są aż tak rażące, dzięki temu wnętrze jest jasne i przestrzenne. Niestety jest trochę wad, które jak dla mnie są do wyeliminowania. Poręcze uniemożliwiają sensowny montaż kasowników (przy ostatnich drzwiach wyjęto wewnętrzną szybkę aby zamontować kasownik, natomiast kasownik od pierwszych drzwi jest zamontowany dopiero w rzeźni) i wnętrze rzeczywiście mogłoby być lepiej poskręcane 😛 Największą wadą jest duża ilość półtoraków, które powinny być zastąpione podwójnymi zwykłymi siedzeniami.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 3.01.2012 22:51

Naprawili go przed wyjazdem do bardziej prestiżowego miasta? Wow


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 4.01.2012 23:33

Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej pozytywnych opinii pojawia się o tym autobusie. Oznacza to, że albo autobus nie jest taki zły jak o nim pisano ( czarny PR ekstremistów) albo producent zaczyna wprowadzać modyfikacje i poprawiać usterki.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.01.2012 12:24
Michalbc
Jelcz M121M

Bardzo mnie cieszy, że coraz więcej pozytywnych opinii pojawia się o tym autobusie. Oznacza to, że albo autobus nie jest taki zły jak o nim pisano ( czarny PR ekstremistów) albo producent zaczyna wprowadzać modyfikacje i poprawiać usterki.

Prędzej poprawia usterki 🙂


<img>

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.01.2012 16:04
O530
 O530
Jelcz M101I Salus

Autosan Sancity 18LF zawitał na testy do MPK Poznań:

http://www.galeriapgk.com/details.php?image_id=18902


TWB | MKM Świętokrzyskie

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.01.2012 16:08

Oznacza to, że albo autobus nie jest taki zły jak o nim pisano ( czarny PR ekstremistów)

Bo nie jest zły. Ale producent, który wypuszcza na testy niesprawny pojazd zdecydowanie jest zły (chyba że nie chcą widzieć swojego autobusu w Łodzi, a w innych miastach tak). No i ma kilka rzeczy do poprawki (spasowanie, IOD, układ wnętrza), no ale przede wszystkim nie powinien sypać błędami i cały czas piszczeć


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.01.2012 17:58
Wojtek-MKM
Jelcz M121M

Coś mi się nie chce wierzyć, że specjalnie dla Krakowa i Warszawy poprawiano wszystkie niedociągnięcia, a dla Łodzi czy Lublina go rozkręcano żeby trzeszczał... :wall:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.01.2012 20:50
Marcin_558
Mercedes eCitaro

W Bydgoszczy jak M12LF był na testach w PKS Bydgoszcz ,to też nie trzeszczał tak mocno. Ogólnie jazda nim była w miare fajna.


>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.01.2012 21:10
irisbus
MAN Lion's City

Może do tej pory nikt fabryki nie poinformował, że wóz trzeszczy a np. Łódź to zrobiła i producent poprawił, wiem po przykładzie swojego miasta jak testy wyglądają, przetarg ustawia się pod konkretną markę ale test się robi bo to i dodatkowy wóz i trzeba coś potestować, ale zero jakiegokolwiek wyciągania wniosków z tego. A nie muszę chyba mówić, że jak producent nie dostaje sygnałów, że coś jest nie tak to nie jest w stanie się tego domyśleć.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.01.2012 21:14

On trzeszczał akceptowalnie jak na pojazd seryjny, ale nie jak na pojazd testowy (z założenia - wypieszczony, lepszy, wyposażony we wszystko, przetestowany przed wysłaniem do przecież potencjalnych klientów). I to nie trzeszczenie było głównym problemem, raczej niesprawność i negatywny całokształt.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 6.01.2012 22:31

Piękna teoria. W praktyce testowce trzeszczą dużo bardziej niż pojazdy seryjne, niezależnie od marki. Może dlatego, że przewoźnicy/kierowcy wiedzą, że to nie ich własność i je tak tłuką?


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 7.01.2012 17:29

No to tym bardziej producent powinien mieć jakiegoś swojego "testowego" mechanika (który może przy okazji szkolić kierowców z obsługi wozu - zazwyczaj jakiś przedstawiciel firmy opiekuje się pojazdem), który by na kanale u przewoźnika naprawiał usterki (i kasował błędy itp.)

A testowa Scania OIDP nie trzeszczała gorzej niż seryjne


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.01.2012 00:15

Podobnież mały Sancity (10LF) testuje się w Ełku (MZK).


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 14.01.2012 04:38
Marcin_558
Mercedes eCitaro

Plesim:
Autosan rozpoczął ekspansję swoich miejskich wyrobów na rynku Słowackim. Na samym początku roku zaprezentował swojego 12LF władzom Koszyc. Opinie były bardzo rozbieżne.
http://wawkom.waw.pl/forum/viewtopic.php?t=6798&start=60


>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 14.01.2012 22:39

Po Ełku przyszedł czas na Ciechanów.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 22.01.2012 20:31

Do PKS Oława trafił na testy Autosan Sancity 12 LE.
/
/


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 28.01.2012 00:24
OPi
 OPi
MAN Lion's City

Kurczę, podobają mi się te Autosany. Jechałem takim w listopadzie w Lublinie i muszę przyznać że bardzo przyjemnie się nimi jedzie. 🙂 Szkoda, że u mnie są takie wymogi, że Autosan nie może startować w przetargach.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 28.01.2012 01:19
 9507
MAN Lion's City

Do PKS Oława trafił na testy Autosan Sancity 12 LE

Na miejskich jeździ?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 28.01.2012 01:22

Tak, jeżdzi na 1 ze Szpitala na Opolską PKS

[ Dodano: 2012-01-28, 01:54 ]
Szkoda tylko że wyświetlacza nie ustawili tylko dali zwykłą tablice. A tak na poważnie mówiąc jestem ciekaw czy zakupią go.Jeśli tak to pewnie Solarisa Urbino 12 LE puszczą na Wrocław.Już kiedyś nasza Solarka była we Wrocławiu :diabeł:

[ Dodano: 2012-01-31, 21:15 ]
Miałem dzisiaj okazje jechać Sancity 12 LE w Oławie i ogólnie to dobry wóz.
Plusy: dynamiczna skrzynia biegów, duża rzeżnia, ma niezłego kopa, pojedyńczy fotel ustawiony tyłem do okna przy środkowych drzwiach, bardzo ładna tapicerka, nic nie skrzypi, dżwięk otwierania drzwi jak na poczekalni PKP,
Minusy: Zbyt głośny silnik, wolno zamykające się drzwi oraz za dużo foteli ustawionych tyłem do kierunku jazdy tzn było ich 10.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 28.01.2012 01:46
Strona 28 / 28
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon