Regulamin Forum
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

San H01

Wojtek-MKM
Jelcz M121M

Jak się prezentuje jak do tej pory jedyny sprawny egzemplarz Sana H01 każdy MKM wie 😀 Ale za niedługo będzie miał sprawnego międzymiastowego "brata": http://www.autosan.pl/blog/2011/12/23/prawdziwi-weterani-polskiej-motoryzacji-dotarli-do-macierzystej-fabryki-w-sanoku/


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 11.01.2012 14:33

I bardzo dobrze. Cieszę się że kolejne zabytki zostają remontowane. Mam nadzieję że w tym roku, albo w następnym, zagoszczą na Zlocie Ogórków w Warszawie.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 11.01.2012 16:37
Marcin N
MAN Lion's City

Nie no ten Sanok wygląda naprawdę świetnie, no i słusznie że jest remontowany w fabryce w której powstał 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 11.01.2012 16:39
Moderator

Malowanie fajne... ale zgodne z dawnymi realiami?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 11.01.2012 16:53

Była partia Sanów H01 w takim malowaniu, ale na eksport. Różniły się od wersji krajowych.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 11.01.2012 17:58
Michalbc
Jelcz M121M

H09 ma nie te klapy z tylu co powinien chyba, od nowszych serii.


<img>

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 11.01.2012 18:15
J-31
 J-31
Administrator

Swoją drogą, to San w tym malowaniu "eksportowym" prezentuje się o wiele fajniej, niż gdyby mieli go zrobić "niebieskiego" jak dla PKS-u 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 11.01.2012 19:49
TLG
 TLG
Mercedes eCitaro

Myślę, że remont tych autobusów to dużo lepszy chwyt w budowaniu wizerunku firmy niż nachalny, nieraz infantylny marketing w wykonaniu niektórych innych krajowych producentów. Autosan podkreśla tradycję i doświadczenie. Mam nadzieję, że Autosan pójdzie za ciosem i kompleksowo odbuduje następne "krążowniki szos" spod znaku bociana.


Jezus nadchodzi! Udawaj, że jesteś zajęty.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 11.01.2012 20:10
 9507
MAN Lion's City

Autosan może stworzyć własne muzeum! Mało jest takich firm, więc warto wykorzystać tę możliwość.

Nawet stare H6 już teraz nadaje się na eksponat (jeżdżący).


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 11.01.2012 23:54
K4016td
Jelcz M101I Salus

Muzuem Autosana? Jakby tu był przycisk ''Lubię To'' to bym kliknął. Jeszcze jakby tam dali jakieś archiwalne fotografie czy silniki poustawiane w gablotach to mogli by śmiało konkurować z Muzeum Transportu w Londynie 😀


Mój Photostream na Flickru Komunikacja w Powiecie Posuwalskim 34278876

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 12.01.2012 00:13
Esteban Martinez
Ikarus 280

Jeszcze jakby tam dali jakieś archiwalne fotografie czy silniki poustawiane w gablotach to mogli by śmiało konkurować z Muzeum Transportu w Londynie

Wielkiego problemu z tym raczej nie byłoby


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 12.01.2012 00:20
Coffee
Isuzu Citiport

Nawet stare H6 już teraz nadaje się na eksponat (jeżdżący).

Już jest zabytkowa H6 🙂


22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 12.01.2012 00:34
Esteban Martinez
Ikarus 280

Nie pomyliło się wam z H9?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 12.01.2012 03:39
Coffee
Isuzu Citiport

Nie pomyliło się wam z H9?

Nie:
http://fotozajezdnia.pl/details.php?image_id=26641&mode=search


22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 12.01.2012 11:53
Matlik
Jelcz M121M

Akurat jest na sprzedaż drugi (!) wyprodukowany egzemplarz Autosana H6 czyli, Autosan H6-02.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 12.01.2012 19:14
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon