Regulamin Forum
Jak się prezentuje jak do tej pory jedyny sprawny egzemplarz Sana H01 każdy MKM wie 😀 Ale za niedługo będzie miał sprawnego międzymiastowego "brata": http://www.autosan.pl/blog/2011/12/23/prawdziwi-weterani-polskiej-motoryzacji-dotarli-do-macierzystej-fabryki-w-sanoku/
I bardzo dobrze. Cieszę się że kolejne zabytki zostają remontowane. Mam nadzieję że w tym roku, albo w następnym, zagoszczą na Zlocie Ogórków w Warszawie.
Nie no ten Sanok wygląda naprawdę świetnie, no i słusznie że jest remontowany w fabryce w której powstał 😉
Malowanie fajne... ale zgodne z dawnymi realiami?
Była partia Sanów H01 w takim malowaniu, ale na eksport. Różniły się od wersji krajowych.
H09 ma nie te klapy z tylu co powinien chyba, od nowszych serii.
<img>
Swoją drogą, to San w tym malowaniu "eksportowym" prezentuje się o wiele fajniej, niż gdyby mieli go zrobić "niebieskiego" jak dla PKS-u 😉
Myślę, że remont tych autobusów to dużo lepszy chwyt w budowaniu wizerunku firmy niż nachalny, nieraz infantylny marketing w wykonaniu niektórych innych krajowych producentów. Autosan podkreśla tradycję i doświadczenie. Mam nadzieję, że Autosan pójdzie za ciosem i kompleksowo odbuduje następne "krążowniki szos" spod znaku bociana.
Jezus nadchodzi! Udawaj, że jesteś zajęty.
Autosan może stworzyć własne muzeum! Mało jest takich firm, więc warto wykorzystać tę możliwość.
Nawet stare H6 już teraz nadaje się na eksponat (jeżdżący).
Muzuem Autosana? Jakby tu był przycisk ''Lubię To'' to bym kliknął. Jeszcze jakby tam dali jakieś archiwalne fotografie czy silniki poustawiane w gablotach to mogli by śmiało konkurować z Muzeum Transportu w Londynie 😀
Jeszcze jakby tam dali jakieś archiwalne fotografie czy silniki poustawiane w gablotach to mogli by śmiało konkurować z Muzeum Transportu w Londynie
Wielkiego problemu z tym raczej nie byłoby
Nawet stare H6 już teraz nadaje się na eksponat (jeżdżący).
Już jest zabytkowa H6 🙂
22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia
Nie pomyliło się wam z H9?
Nie pomyliło się wam z H9?
Nie:
http://fotozajezdnia.pl/details.php?image_id=26641&mode=search
22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia
Akurat jest na sprzedaż drugi (!) wyprodukowany egzemplarz Autosana H6 czyli, Autosan H6-02.




