Regulamin Forum
Sensacja dnia. Autosan w konsorcjum z MPK Lublin i Eniką stanął do przetargu lubelskiego ZTM'u na 8 trolejbusów. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to we wrześniu wyjadą pierwsze trolejbusy oznaczone bocianem :mruga:
Yyy, mam rozumieć że będą to SanCity z szelkami ? :mruga:
Rozumiem, że będą to Sancity 12LF. W sumie fajna idea. Brawa dla MPK i Autosana - trzymam kciuki 😎
Tak Panowie. Jeżeli formalna ocena ofert nic nie zmieni to na wrzesień 2012 zapraszam do Lublina 😀 Zaś o samych elektro-konszachtach lubelsko-sanockich mówiło się od mniej więcej roku w bardzo wąskim gronie osób. Niewykluczone, że projekt SanCity T12LF AC już jest 😉
W Lublinie zaczyna się robić naprawdę ciekawie - pod względem taboru trolejbusowego. Jeśli rzeczywiście udałoby się doprowadzić do skukcesu i faktycznie T12LF zaczęły by jeździć - to chyba w końcu warto pomyśleć o małej wizycie w Lublinie 🙂
2 prototypy przyklepane w przeciągu roku to niezły wynik 😉
Ogólnie rzecz biorąc, to Lublinianom współczuję, a Autosanowi i mieszkańcom innych miast, którzy będą chcieli je zobaczyć, gratuluję 😀 Ciekawe jakie wiatrołapy dostaną tym razem...
Oby się powiodło Autosanowi, szkoda, gdyby zmarnowali taką szansę 😉
Tutaj teraz los w rękach Solarisa i ewentualnej kontroli UZP. A sprawa jest trochę problematyczna.



