Regulamin Forum
https://www.facebook.com/events/s/winobranie-z-lubuska-gwiazda/1465988281156579/
Zapraszam na następną imprezę, tym razem na zachód do stolicy polskiego winobrania - Zielonej Góry.
Przejedziemy się jednym z Mercedesów O407 - może to być krótka solówka lub ostatni prawdopodobnie w kraju przegubowy Mercedes O405GN. To jakim pojedziemy wozem, zależy od was!
Start: g. 10:30 Dworzec PKS Zielona Góra (w pobliżu PKP)
Koniec: g. 17:30 Dworzec PKS Zielona Góra
Zapisy: formularz Google
Więcej info: Wydarzenie na FB
Zrzutka: 60 zł przelew/75 zł na miejscu
Wyższe ceny są spowodowane kosztem wynajmu.
W przypadku zgłoszenia się małej ilości chętnych, wydarzenie może zostać odwołane.
Impreza przeznaczona dla osób powyżej 16 roku życia.
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.



