Regulamin Forum
[26.10.2025] Wałbrz...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

[26.10.2025] Wałbrzych jest piękny

 pk
Administrator

https://www.facebook.com/events/1459367525377993/

25 października 2025 (sobota) roku zapraszam do Wałbrzycha gdie pojedziemy autobusem słusznej marki. Tym razem będzie to Ikaruse 260.43, i ponieważ autobusy ikarus 260 eksploatowało i WPK, i PKS to trasa przejazdu będzie uwzględniać dawne linie obu przedsiębiorstw.
Będą linie z zajezdni Wysockiego czyli 0, 5, 6, 8, 10, 11bis, 14, 15, 31, 31bis, 32 i 33 oraz oboczności pekaesowe takie jak Kuźnice Świdnickie, Jabłów, Lubomin, Stare Bogaczowice a może nawet Kamienna Góra.

Miejsce startu: Wałbrzych Miasto, ulica Żeromskiego, 25 października 2025 r., godzina 10:00.
Cena: 50pln
Zapisy: Formularz


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.09.2025 21:31
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon