Regulamin Forum
¬ródło:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=368316
Trzeba przyznać, że jest conajmniej kosmiczny 😀
Wałęsa dawaj moje 100 milionów! | :strzałka: naczarnych.ubf.pl
Mi się podoba 🙂
Trzeba przyznać, że jest <b>conajmniej</b> kosmiczny 😀
Jak byś widział wcześniej takie coś jak Crystalis, to byś się nie dziwił :] Bo Civis jest dieslowskim odpowiednikiem tego trolejbusu.
PS no widzę, że teraz będzie moda na przepisywanie Scyscrapera...
Tory na tiry!
Co by nie gadać, autobus jest naprawdę kosmiczny 🙂
Jak byś widział wcześniej takie coś jak Crystalis, to byś się nie dziwił Bo Civis jest dieslowskim odpowiednikiem tego trolejbusu.
Crystalis też zawsze mi się kosmiczny wydawał 😛
Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.
Nawet w paru miastach USA ma wzięcie, chyba w LV.





