Regulamin Forum
Odmłodniała komunikacja miejska w Suwałkach. Wszystko za sprawą 12 nowych autobusów firmy Crossway. We wtorek odbędzie się ich uroczysta prezentacja. Początek o 13.30 na parkingu przy ul. Hamerszita w Suwałkach.
Suwałki, a konkretnie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej otrzymało prawie 10 mln zł z rezerwy po rozliczeniu Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Pieniądze te przeznaczono na zakup 12 autobusów oraz budowę nowych wiat przystankowych i zatoczek autobusowych.
- Tabor naszej komunikacji miejskiej odmłodził się w ten sposób z piętnastu do dziewięciu lat- powiedział Radiu 5 Józef Gajewski, prezydent Suwałk.
Prezentacja nowych autobusów jutro od 13.30 na parkingu przy ul. Hamerszmita.
Filmik o nowych autobusach:
P.S Przepraszam za fałszywą informację na temat Citliesów, były to informacjie nie potwierdzone.
Mam takie pytanie.. Było takie zdanie: "..Chociaż to jest silnik prawie 800 koni, ale one mają spalać nie więcej niż 28l oleju napędowego na 100KM.." Jest w ogóle taka wersja ❓
Czy na Irisbusa mówi się "Iris"?
Mam takie pytanie.. Było takie zdanie: "..Chociaż to jest silnik prawie 800 koni, ale one mają spalać nie więcej niż 28l oleju napędowego na 100KM.." Jest w ogóle taka wersja ❓
Jeżeli do przegubowych autobusów wkłada się jednostki około ( w sumie to już ponad ) trzystu konne, to wyciągnij z tego wniosek.
Z czego wiem Crossway'a LE można dostać z dwoma silnikami - 264 oraz 330KM.
Co do samego prezia - ogólnie sprawia wrażenie jakoś mało rozgarniętego 😉
Tory na tiry!
A dziwisz się? Suwałki to nie jakieś duze miasto, gdzie media są w zasadzie zawsze pod zajezdnią i czekają na sensację 😉 Poza tym nawet w małym przedsiembiorstwie, które ma monopol na przewozy w danym mieście, powinien być jakiś rzecznik prasowy...
Odmłodniała komunikacja miejska w Suwałkach. Wszystko za sprawą 12 nowych autobusów firmy Crossway. We wtorek odbędzie się ich uroczysta prezentacja. Początek o 13.30 na parkingu przy ul. Hamerszita w Suwałkach.
Suwałki, a konkretnie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej otrzymało prawie 10 mln zł z rezerwy po rozliczeniu Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego. Pieniądze te przeznaczono na zakup 12 autobusów oraz budowę nowych wiat przystankowych i zatoczek autobusowych.
- Tabor naszej komunikacji miejskiej odmłodził się w ten sposób z piętnastu do dziewięciu lat- powiedział Radiu 5 Józef Gajewski, prezydent Suwałk.
Prezentacja nowych autobusów jutro od 13.30 na parkingu przy ul. Hamerszmita.
To cytat z jakiegoś artykułu? Jeśli tak, to zalinkuj źródło edytując pierwszy post.
Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.
A dziwisz się? Suwałki to nie jakieś duze miasto, gdzie media są w zasadzie zawsze pod zajezdnią i czekają na sensację 😉 Poza tym nawet w małym przedsiembiorstwie, które ma monopol na przewozy w danym mieście, powinien być jakiś rzecznik prasowy...
Tyle, że wydawać by się mogło, że tak ważna osoba w firmie będzie najbardziej poinformowana 😉 A tu widać, że jest zupełnie na odwrót :confused: Dobrze, że chociaż mniej więcej wie skąd mieli pieniądze na te autobusy, bo ceny za egzemplarz już nie pamiętał :mruga:
Tory na tiry!
Dobrze, że chociaż mniej więcej wie skąd mieli pieniądze na te autobusy, bo ceny za egzemplarz już nie pamiętał :mruga:
Jak to nie.. 667 tys. / sztukę - bynajmniej tak mówił :]
Jak to nie.. 667 tys. / sztukę - bynajmniej tak mówił :]
Bynajmniej to użył on słowa "bodajże" :]
Tory na tiry!



