Regulamin Forum
Renault Agora w War...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Renault Agora w Warszawie

J-31
 J-31
Administrator

Bry :mruga:

Szanowni koledzy i czytelnicy forum - czy Pamiętacie Renault R312 , które na początku tego roku kupiła firma PKA "Tandem" w Markach, do obsługi linii pracowniczej "Platan Park" ?

Jeśli tak, to niedobrze... jeśli nie - to tym lepiej - bo już Możecie o nim zapomnieć. :diabeł:

Teraz linię do "Platan Park", obsługuje taka bryka :mruga:

Da-da :strzałka: http://www.km-forum.com.pl/galeria/categories.php?cat_id=2453

Oryginalne, fancuskie (nie podrabiane w Czechach 😎 ) - Renault Agora 😛

Fajna maszyna. W doskonałym stanie. Silniczek pracuje cicho. Miodzio i malinka. Jest to pierwszy Renault Agora, które pracuje liniowo na stałe w Warszawie.

Autobus musi być swieży, dlatego, że jeszcze parę dni temu widziałem R312, a ten pojazd, przez przypadek zauważyłem po raz pierwszy wczoraj. Czyli warto mieć podwójne oczy 🙂

... Zresztą przez niego zmieniłem swoje plany (nie dojechałem na Ochotę), potem tarzałem się w kurzu, uciekły mi wszystkie autobusy, spory kawałek ulicy Poleczki musiałem przebyć pieszo.... ale opłacało się.

I jak Wam się podoba ta Agora ? 🙂


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.06.2008 10:16

Umiarkowanie się podoba, ale pachnie mi citelisem... 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.06.2008 10:21
J-31
 J-31
Administrator

Umiarkowanie się podoba, ale pachnie mi citelisem... 😉

No bo to jest rodzina. Właściwie Citelis bezpośrednio pochodzi od Agory. Citelis to tak naprawdę kontynuacja Agory 🙂

Aczkolwiek z tego co pamiętam, to Irisbus produkuje autobusy o podobnej konfiguracji ale o nazwie Irisbus Line 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.06.2008 10:36

No bo to jest rodzina. Właściwie Citelis bezpośrednio pochodzi od Agory. Citelis to tak naprawdę kontynuacja Agory

No wiem, wiem - żartowałem 🙂
Ogólnie to fajnie, że możemy się zapoznać i z tym typem autobsu. Widać jednak, że przywykliśmy - jeśli mogę tak powiedzieć - do niemieckiej/środkowoeuropejskiej tradycji budowy pojazdów, a tu mamy coś zupełnie innego 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.06.2008 10:41
J-31
 J-31
Administrator

Widać jednak, że przywykliśmy - jeśli mogę tak powiedzieć - do niemieckiej/środkowoeuropejskiej tradycji budowy pojazdów, a tu mamy coś zupełnie innego 😉

To prawda. Sam się zdziwiłem jak go zobaczyłem. Przez niego zmieniałem wczoraj wszystkie swoje plany, a do domu wróciłem dosyć późno :retard:


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.06.2008 10:43
Isuzu Citiport

Nie, no całkiem fajny wozik 😉 Nawet mi sie spodobał.
A co ten Tandem ma tyle kasy? Zmienia autobusy jak rękawiczki.


Nieoficjalny profil o komunikacji autobusowej w rejonie Wrocławia na Facebooku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.06.2008 10:43
J-31
 J-31
Administrator

A co ten Tandem ma tyle kasy? Zmienia autobusy jak rękawiczki.

Najwyraźniej, chyba tak. To już drugi "używaniec" we flocie "Tandemu" w tym roku. Czyli rozwiajają się na całego. Nie wiem tylko co się stało z tym R312, przecież to też był sympatyczny autobus - myślałem, że sobie pojeździ... a tu taka niespodzianka 😛


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.06.2008 10:45
Isuzu Citiport

To jest Renault Agora 12M ex PNV Burg bei Magdeburg
http://transport.asi.pwr.wroc.pl/15,161344,1059.html

Zaraz, zaraz... on był już w maju! Data zrobienia zdjęcia 14 maj! Widocznie dopiero teraz wyjechał na linie :]


Nieoficjalny profil o komunikacji autobusowej w rejonie Wrocławia na Facebooku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.06.2008 10:51
J-31
 J-31
Administrator

Zaraz, zaraz... on był już w maju! Data zrobienia zdjęcia 14 maj! Widocznie dopiero teraz wyjechał na linie :]

Hmmm. Rzeczywiście. Aczkolwiek ja jeszcze nie tak dawno temu widziałem R312 :o:


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.06.2008 11:10
Shadow238
Mercedes eCitaro

Fajny autobusik, to taki Irisbus Citelis, tylko w starym opakowaniu 😉

Jeden taki pojazd (dokładnie też biały) posiada pewien prywaciarz z Sosnowca i wykonuje nim kursy na zlecenie KZK GOP.

Wie ktoś jaki to jest rocznik ?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.06.2008 13:13
Isuzu Citiport

Wie ktoś jaki to jest rocznik ?

1996r. 😀


Nieoficjalny profil o komunikacji autobusowej w rejonie Wrocławia na Facebooku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.06.2008 13:19
J-31
 J-31
Administrator

Wie ktoś jaki to jest rocznik ?

Jeśli wierzyć ludziom z TWB, to powinien był być to rocznik 1996 - co wg. mnie powinno się zresztą zgadzać 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.06.2008 13:20
Amalio
Ikarus 280

Aczkolwiek z tego co pamiętam, to Irisbus produkuje autobusy o podobnej konfiguracji ale o nazwie Irisbus Line 😉

Irisbus Citelis Line - wersja podmiejska z układem drzwi 2-2-0


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.06.2008 13:39
Esteban Martinez
Ikarus 280

I jak Wam się podoba ta Agora ?

Mnie tam się podoba, nie wiem jak z komfortem i awaryjnością, ale ciekawy wóz. Oby więcej takich w Polsce, byle nie z Niemiec.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.06.2008 15:48
J-31
 J-31
Administrator

Mnie tam się podoba, nie wiem jak z komfortem i awaryjnością, ale ciekawy wóz.

Niestety nie wiem jak jest z jego awaryjnością, ale komfort to jest na pewno na odpowiednim poziomie 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.06.2008 16:11
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon