Regulamin Forum
MAN Lion's City
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

MAN Lion's City

Strona 5 / 6
J-31
 J-31
Administrator

- Dlaczego ma małe lusterka? ¯eby Lion's był prawdziwym lwem to jak dla mnie musi mieć duże lusterka. Takie jak w poznańskich

Tak sobie zamówiło MZA 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 12.10.2010 09:18

To nie są wady, tylko rzeczy, które Tobie się nie podobają, weź to pod uwagę następnym razem... zaraz ktoś jeszcze wyleci z układem siedzeń.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 12.10.2010 19:40

- Dlaczego ma małe lusterka?

A wiesz ile kosztuje takie fajne, duże lustro? Prawe 4,5 tys. a lewe 3,5 tys., więc MZA poszło w dobrą stronę, bo by nie wyrobili z wymianą luster. 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 4.11.2010 13:08

A wiesz ile kosztuje takie fajne, duże lustro? Prawe 4,5 tys. a lewe 3,5 tys., więc MZA poszło w dobrą stronę, bo by nie wyrobili z wymianą luster.

Masakra :o:
W ramach ciekawości 1m2 lustra to wydatek rzędu 15-20zł


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 5.11.2010 11:36
Domiz09
Jelcz M101I Salus

A wiesz ile kosztuje takie fajne, duże lustro?

Zdaję sobie sprawę, że takie "fajne, duże lustro" kosztuje więcej, ba, dużo więcej niż normalne. Jednak według kilku kierowców z poznańskiej zajezdni A-3 Kacza takie lusterka znacznie poprawiają widoczność. A większa widoczność = większe bezpieczeństwo


Komunikacja publiczna w fikcyjnym powiecie janikowskim!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 7.11.2010 21:43

Absolutnie się zgadzam, ale na taką skalę, na jaką kupiło MZA to się po prostu nie opłaca. 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 8.11.2010 19:39
Marcin_558
Mercedes eCitaro

Hybryda MANa rusza w Polskę:

MAN Truck &Bus Polska w kilku polskich miastach zaprezentuje swój hybrydowy autobus MAN Lion`s City. Prezentacje są przewidziane m.in, dla MPK Poznań (26.11), MZA Warszawa (29.11) i MPK Wrocław (1.12).

Infobus
http://www.infobus.pl/text.php?id=36365&from=main


>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.11.2010 21:07
J-31
 J-31
Administrator

Super... ale uno momento, tylko trzy dni w Warszawie, to ciut mało jak na testy. Nie wiem, czy on się pojawi, czy tylko objawi ? 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.11.2010 09:23
Amalio
Ikarus 280

Super... ale uno momento, tylko trzy dni w Warszawie, to ciut mało jak na testy. Nie wiem, czy on się pojawi, czy tylko objawi ? 😉

Zostało napisane prezentacja, a nie testy.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.11.2010 17:25
stachu
Isuzu Citiport

No to daję sobie paznokcie obciąć, że w późniejszym czasie trafi na testy do gliwickiego przewoźnika. Prezes PKM obiecywał, ze taki wóz zagości w zajezdni PKMu 😉


10 BKPanc

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.11.2010 21:36
J-31
 J-31
Administrator

Zostało napisane prezentacja, a nie testy.

Zostało zapisane "zaprezentuje" - a nie "prezentacja". Toteż dlatego tak szybko pomyślałem o krótkich testach. A przynajmniej miałem nadzieję na jakiś krótki wyjazd na miasto 😉

Szkoda, bo pewnie jak zwykle pokażą go dziennikarzom, pani prezydent zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie - a ja będę mógł jedynie pooglądać sobie fotki, a autobusu na żywo nie zobaczę - zapewne :confused:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 24.11.2010 09:31
Jelcz M121M

Kolejny hybrydowy MAN zakupiony przez hiszpańskie miasto. Tym razem nie Barcelona a Valladolid nabyło w sumie 9 nowych pojazdów, z czego 3 szt. Citaro, 5 przegubowych Castrosua City Versus i aż sztukę hybrydowego MAN'a 🙂


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 30.03.2011 14:24
Coffee
Isuzu Citiport

Kolejny hybrydowy MAN

Nie wiem czy już było, ale Wiedeń też chce zakupić jeszcze dwa hybrydowe MAN-y.


22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 30.03.2011 16:00
Amalio
Ikarus 280

Lata płyną, a MAN dalej swoje. Ja się zastanawiam kiedy zobaczymy kolejną generację miejskiego Lwa. Na razie jednak MAN pokazuje możliwości techniczne prezentując Lionsa z silnikiem Euro6:


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.10.2011 14:53
Szymon
Jelcz M101I Salus

No już miałem nadzieję na LCII 😉 Jego największy konkurent - MB już się pokazał z nowej strony. Mam jednak nadzieję, że jak MAN pokaże nową generację, to wszyscy spadniemy z foteli! 🙂


www.tpkm.opole.pl - Strona Towarzystwa Przyjaciół Komunikacji Miejskiej w Opolu

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.10.2011 14:55
 pk
Administrator

Lata płyną, a MAN dalej swoje.

Skoro jest dobre, to po co zmieniać? Takie np. Volvo chciało dobrze i przy okazji unowocześnienia technologii produkcyjnej, nie popisało się pod względem wizualnym pojazdu.


Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.10.2011 15:06
ep40
 ep40
MAN Lion's City

Skoro ma silnik Euro VI, czy wnętrze się zmieniło w stosunku do Lion'sów z silnikami o niższych normach?


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.10.2011 18:36
Jack the Ripper
Jelcz M121M

Jestem absolutnie ciekaw tej jednostki e'MA'e'N'owskiej Euro 6. A szczególnie tego, czy korzysta z AdBlue.
Po zdjęciu, które tutaj mamy nie widzę większych różnić w komorze silnika między Euro 5/EEV a Euro 6.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.10.2011 19:31
stachu
Isuzu Citiport

Lata płyną, a MAN dalej swoje.

Skoro jest dobre, to po co zmieniać?

Dokładnie!

Jestem absolutnie ciekaw tej jednostki e'MA'e'N'owskiej Euro 6. A szczególnie tego, czy korzysta z AdBlue.
Po zdjęciu, które tutaj mamy nie widzę większych różnić w komorze silnika między Euro 5/EEV a Euro 6.

Sądzę, że powinno to współdziałąć z AdBlue.


10 BKPanc

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 22.10.2011 21:47
ep40
 ep40
MAN Lion's City

Posiada ktoś info na temat tego Mana co również był na Busworld? https://profiles.google.com/TouringcarTeam.Marcel/photos/5666119900731619601/5666389692045099762


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.10.2011 14:43
J-31
 J-31
Administrator

Ciekawostka. Tylko jedna fotka - dla tego piętrusa. I właściwie żadnych informacji. 🙄


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.10.2011 14:57

Wie ktoś może jaka firma produkuje siedzenia do nowych Lion'sów?
(gwoli ścisłości, chodzi o ten typ: http://fotozajezdnia.pl/details.php?image_id=29441 )


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 18.11.2011 16:59
Moderator

Kiel (te to chyba Ideo są).


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 18.11.2011 17:06

Dzięki.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 18.11.2011 20:34
Domiz09
Jelcz M101I Salus

No i wreszcie jest hybryda, będzie się u nas testowała przez dwa tygodnie, od 28.11 zaczynając:

http://poznanskie-autobusy.cba.pl/details.php?image_id=1009

Jestem ciekawy, czy zdążą pogubić kołpaki 😛


Komunikacja publiczna w fikcyjnym powiecie janikowskim!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 25.11.2011 18:46
Strona 5 / 6
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon