Regulamin Forum
- Dlaczego ma małe lusterka? ¯eby Lion's był prawdziwym lwem to jak dla mnie musi mieć duże lusterka. Takie jak w poznańskich
Tak sobie zamówiło MZA 😉
To nie są wady, tylko rzeczy, które Tobie się nie podobają, weź to pod uwagę następnym razem... zaraz ktoś jeszcze wyleci z układem siedzeń.
- Dlaczego ma małe lusterka?
A wiesz ile kosztuje takie fajne, duże lustro? Prawe 4,5 tys. a lewe 3,5 tys., więc MZA poszło w dobrą stronę, bo by nie wyrobili z wymianą luster. 😉
A wiesz ile kosztuje takie fajne, duże lustro? Prawe 4,5 tys. a lewe 3,5 tys., więc MZA poszło w dobrą stronę, bo by nie wyrobili z wymianą luster.
Masakra :o:
W ramach ciekawości 1m2 lustra to wydatek rzędu 15-20zł
A wiesz ile kosztuje takie fajne, duże lustro?
Zdaję sobie sprawę, że takie "fajne, duże lustro" kosztuje więcej, ba, dużo więcej niż normalne. Jednak według kilku kierowców z poznańskiej zajezdni A-3 Kacza takie lusterka znacznie poprawiają widoczność. A większa widoczność = większe bezpieczeństwo
Absolutnie się zgadzam, ale na taką skalę, na jaką kupiło MZA to się po prostu nie opłaca. 😉
Hybryda MANa rusza w Polskę:
MAN Truck &Bus Polska w kilku polskich miastach zaprezentuje swój hybrydowy autobus MAN Lion`s City. Prezentacje są przewidziane m.in, dla MPK Poznań (26.11), MZA Warszawa (29.11) i MPK Wrocław (1.12).
>MówięNIE dla ACTA< // PKS Bydgoszcz / MZK Bydgoszcz / KDD Trans Bydgoszcz
56:GLINKI BFM/56P Park Przemysłowy Biurowiec <-> [62]Garbary <-> [62L]Lisia - 56/[62] BELMA
Super... ale uno momento, tylko trzy dni w Warszawie, to ciut mało jak na testy. Nie wiem, czy on się pojawi, czy tylko objawi ? 😉
Super... ale uno momento, tylko trzy dni w Warszawie, to ciut mało jak na testy. Nie wiem, czy on się pojawi, czy tylko objawi ? 😉
Zostało napisane prezentacja, a nie testy.
Tory na tiry!
No to daję sobie paznokcie obciąć, że w późniejszym czasie trafi na testy do gliwickiego przewoźnika. Prezes PKM obiecywał, ze taki wóz zagości w zajezdni PKMu 😉
Zostało napisane prezentacja, a nie testy.
Zostało zapisane "zaprezentuje" - a nie "prezentacja". Toteż dlatego tak szybko pomyślałem o krótkich testach. A przynajmniej miałem nadzieję na jakiś krótki wyjazd na miasto 😉
Szkoda, bo pewnie jak zwykle pokażą go dziennikarzom, pani prezydent zrobi sobie pamiątkowe zdjęcie - a ja będę mógł jedynie pooglądać sobie fotki, a autobusu na żywo nie zobaczę - zapewne :confused:
Kolejny hybrydowy MAN
Nie wiem czy już było, ale Wiedeń też chce zakupić jeszcze dwa hybrydowe MAN-y.
22 Borek Fałęcki - Zakopiańska, Kapelanka, Dietla, Starowiśla, Hala Targowa, Rondo Grzegórzeckie, Dąbie, M1, Pl. Centralny, Kombinat, Mrozowa - Walcownia
No już miałem nadzieję na LCII 😉 Jego największy konkurent - MB już się pokazał z nowej strony. Mam jednak nadzieję, że jak MAN pokaże nową generację, to wszyscy spadniemy z foteli! 🙂
Lata płyną, a MAN dalej swoje.
Skoro jest dobre, to po co zmieniać? Takie np. Volvo chciało dobrze i przy okazji unowocześnienia technologii produkcyjnej, nie popisało się pod względem wizualnym pojazdu.
Posty tego autora zawierają wyłącznie jego prywatną opinię i obserwacje.
Skoro ma silnik Euro VI, czy wnętrze się zmieniło w stosunku do Lion'sów z silnikami o niższych normach?
Jestem absolutnie ciekaw tej jednostki e'MA'e'N'owskiej Euro 6. A szczególnie tego, czy korzysta z AdBlue.
Po zdjęciu, które tutaj mamy nie widzę większych różnić w komorze silnika między Euro 5/EEV a Euro 6.
Lata płyną, a MAN dalej swoje.
Skoro jest dobre, to po co zmieniać?
Dokładnie!
Jestem absolutnie ciekaw tej jednostki e'MA'e'N'owskiej Euro 6. A szczególnie tego, czy korzysta z AdBlue.
Po zdjęciu, które tutaj mamy nie widzę większych różnić w komorze silnika między Euro 5/EEV a Euro 6.
Sądzę, że powinno to współdziałąć z AdBlue.
Posiada ktoś info na temat tego Mana co również był na Busworld? https://profiles.google.com/TouringcarTeam.Marcel/photos/5666119900731619601/5666389692045099762
Ciekawostka. Tylko jedna fotka - dla tego piętrusa. I właściwie żadnych informacji. 🙄
Wie ktoś może jaka firma produkuje siedzenia do nowych Lion'sów?
(gwoli ścisłości, chodzi o ten typ: http://fotozajezdnia.pl/details.php?image_id=29441 )
Kiel (te to chyba Ideo są).
Dzięki.
No i wreszcie jest hybryda, będzie się u nas testowała przez dwa tygodnie, od 28.11 zaczynając:
http://poznanskie-autobusy.cba.pl/details.php?image_id=1009
Jestem ciekawy, czy zdążą pogubić kołpaki 😛





