Regulamin Forum
Używane Many w Suwa...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Używane Many w Suwałkach

Używane mamy MAN-y NG272 z Holandii.

Co o tym sadzicie ???


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 29.06.2008 15:12
Ikarus 280

Już kupione, czy zakup jest dopiero planowany? Który rocznik? Z Twojej wypowiedzi za dużo nie można wywnioskować...


Mój poprzedni nick to KKS. Ponieważ wszystkie nicki, które sugerowałem były według administracji za długie postanowiłem użyć krótkiego nicka na cześć naszego moderatora z Dolnego Śląska.

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.06.2008 15:50

I ile sztuk ❓ Same Many NG272 nie są złe, ale jeśli mamy wypowiedzieć się w sprawie ich w Suwałkach to potrzeba nam znacznie więcej informacji 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 29.06.2008 17:28
Isuzu Citiport

Z tego co jest na TWB to: zakupiono 2 sztuki Manów NG 272 rocznik 1993 ex Bogestra Bochum, ex MöBus Mönchengladbach. Zdjęć na razie nie ma.


Nieoficjalny profil o komunikacji autobusowej w rejonie Wrocławia na Facebooku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.06.2008 18:04
Amalio
Ikarus 280

Z tego co jest na TWB to: zakupiono 2 sztuki Manów NG 272 rocznik 1993 ex Bogestra Bochum, ex MöBus Mönchengladbach. Zdjęć na razie nie ma.

Czyli z Niemiec 😛


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.06.2008 18:13

Z tego co jest na TWB to: zakupiono 2 sztuki Manów NG 272 rocznik 1993 ex Bogestra Bochum, ex MöBus Mönchengladbach. Zdjęć na razie nie ma.

Kolega mnie wyprzedził


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 29.06.2008 18:35

Mönchengladbach jest w Niemczech to się zgadza 😉 . Myślę, że przy obecnym taborze MPK Olsztyn to nie jest to zły zakup. Zdaje się, że posiadają już tego typu wozy tam i raczej to jest pewne :]
:strzałka: http://www.km-forum.com.pl/galeria/details.php?image_id=1560
:strzałka: http://www.km-forum.com.pl/galeria/details.php?image_id=1559
:strzałka: http://www.km-forum.com.pl/galeria/details.php?image_id=1659
To jest na galerii tutaj. Resztę można znaleźć na TWB.
Jeśli poprzednie nabytki się spisują bez zastrzeżeń, to i tak samo powinno być z tymi. 😉


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 29.06.2008 18:44
Amalio
Ikarus 280

Jako, że mam do czynienia w Niemczech z autobusami Bogestry to mogę raczej spokojnie napisać, że są to wozy w bardzo dobrym stanie.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.06.2008 18:53

Jako, że mam do czynienia w Niemczech z autobusami Bogestry to mogę raczej spokojnie napisać, że są to wozy w bardzo dobrym stanie.

Czyli na pytanie z początku można odpowiedzieć, że był to dobry zakup.
Swoją drogą, to zauważyłem, że te same Many sprowadzają ciągle 😉 . Przydałaby się opinia kogoś z samego Olsztyna jak te wozy się sprawują, ale Amalio wie co pisze, więc może i się bez tego obejdziemy.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 29.06.2008 19:06
Esteban Martinez
Ikarus 280

Swoją drogą, to zauważyłem, że te same Many sprowadzają ciągle

Bo jest ich dużo, są tanie, popularne (części i wiedza), nie psują się i to chyba wystarczy za argument

ale Amalio wie co pisze, więc może i się bez tego obejdziemy.

A co mają się źle sprawować? To bardzo dobre wozy, wystarczy trochę o nie dbać i śmigają jak ta lala.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.06.2008 23:04
Amalio
Ikarus 280

ale Amalio wie co pisze, więc może i się bez tego obejdziemy.

A co mają się źle sprawować? To bardzo dobre wozy, wystarczy trochę o nie dbać i śmigają jak ta lala.

Tak się składa, że są i tacy co nie dbają. Więc to nie jest taka oczywista kwestia i można trafić na "eNeLowe" złomy.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.06.2008 23:09
Esteban Martinez
Ikarus 280

Tak się składa, że są i tacy co nie dbają. Więc to nie jest taka oczywista kwestia i można trafić na "eNeLowe" złomy.

Można, ale właśnie przez to, że nie dbają. Sam czasem jeżdżę NG272, które wnętrze wydaje takie odgłosy, jakby jego poszczególne elementy uderzały o siebie i przegub — to chyba 67x tak mają


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 29.06.2008 23:29
J-31
 J-31
Administrator

Ciekawy jestem, czy PGK tak jednorazowo kupiło te MAN-y, czy chcą kupić ich więcej ? 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 30.06.2008 12:17
Amalio
Ikarus 280

Ciekawy jestem, czy PGK tak jednorazowo kupiło te MAN-y, czy chcą kupić ich więcej ? 😉

Z pewnością jednorazowo. Suwałki ogromnym miastem nie są, a warto wspomnieć o tym, że mają na stanie ( jak wynika z TWB ) tylko dwa przegubowe Ikarusy które są w dodatku wiekowe ( 1983r ), więc zapewne te Many je zastąpią 🙂


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 30.06.2008 13:52
J-31
 J-31
Administrator

Tak, ale PGK ma również na stanie wiele wiekowych Jelczy M11 i PR-ek - a te zapewne będą chcieli zastąpić. Możliwe więc, że kupią jakieś NL-y 🙂


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 30.06.2008 13:54
Amalio
Ikarus 280

Tak, ale PGK ma również na stanie wiele wiekowych Jelczy M11 i PR-ek - a te zapewne będą chcieli zastąpić. Możliwe więc, że kupią jakieś NL-y 🙂

Temat dotyczy NG, więc odniosłem się do tych wozów 😛

A czy kupią NLe ❓ Nie wykluczone. Zastanawiam się tylko kiedy - Solarisy kupione w 2002 roku, a później dopiero trzy NLe zakupione w 2006 - można z tego wnioskować, że nie jest u nich zbyt kolorowo :] A że Ikarusy były już stare ( i zapewne w fatalnym stanie ) do miały pierwszeństwo.


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 30.06.2008 14:00

I jak się sprawują obecnie Many ❓ Wyjeżdżają regularnie na trasę ❓


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 9.07.2008 16:37

🙁 ani razu nie były jeszcze na linii wiec nie wiem


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 1.08.2008 15:51
J-31
 J-31
Administrator

ani razu nie były jeszcze na linii wiec nie wiem

Ooops. Jak to, przecież te autobusy przyjechały do Suwałk pod koniec czerwca - i cały miesiąc stały w zajezdni ? :shocked:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 1.08.2008 16:04
Amalio
Ikarus 280

Ooops. Jak to, przecież te autobusy przyjechały do Suwałk pod koniec czerwca - i cały miesiąc stały w zajezdni ? :shocked:

Wakacje są...


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 1.08.2008 16:21

tak stoją , ponieważ PGK się nie kwapi żeby je oporządzić i podstawić na linie


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 19.08.2008 21:40
J-31
 J-31
Administrator

tak stoją , ponieważ PGK się nie kwapi żeby je oporządzić i podstawić na linie

No i co z tymi MAN-ami ? Czy nadal stoją w zajezdni PGK ? 😉


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 25.08.2008 11:58

Już nie jeżdżą codziennie na jakieś linii jak nie na 14 to na 19 jak nie na 19 to na 2 szczerze powiedziawszy na moje oka są długie i śmiesznie to wygląda w porównaniu z jeszcze jednym ostatnio wyremontowanym Ikarusem 280.26.

[ Dodano: 2008-12-11, 09:43 ]
PGK Zakupiło kolejne używane many jest ich ok 5 są różne 1 to Graf Stift nl 202 2 to cyba zwykłe NL 202 a 2 to NL 222.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 14.09.2008 15:51
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon