Regulamin Forum
Nowy Neoplan Skylin...
 
Powiadomienia
Wyczyść wszystko

Nowy Neoplan Skyliner.

http://tinyurl.com/3zpl33

Mi najbardziej spodobam się niż teraz.

Pozdrawiam!!!


Cytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.09.2008 10:03
J-31
 J-31
Administrator

Witamy na forum. Rzeczywiście niezły design. Normalnie autobusy poprzedające chyba nową epokę 🙂


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.09.2008 10:59

Fajne autobusy, mają taki zadziorny wygląd, jak auta sportowe 😀 . Hmm ciekawe, kto go kupi jako pierwszy.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.09.2008 17:23
Jelcz M121M

No no.. przód niczego sobie :)!


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 26.09.2008 21:18

Brak słów.Autobus po prostu prezentuje sie fenomenalnie.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 26.09.2008 23:43

Autobus po prostu prezentuje sie fenomenalnie.

Zgadzam się i ciekaw jestem czy cena będzie równie fenomenalna co sam wygląd dla polskich przewoźników 🙂


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.09.2008 00:04
Jelcz M121M

Zgadzam się i ciekaw jestem czy cena będzie równie fenomenalna co sam wygląd dla polskich przewoźników 🙂

Tego to akurat nie byłbym taki pewny, no ale zobaczymy, może ktoś się "odważy" kupić 😉 :diabeł:


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.09.2008 00:12

Zgadzam się i ciekaw jestem czy cena będzie równie fenomenalna co sam wygląd dla polskich przewoźników

Znając życie zanim pierwszy taki autobus pojawi się w rękach jakiegoś polskiego przewoźnika to sobie trochę poczekamy.


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 27.09.2008 00:27
Isuzu Citiport

Autobusy prezentują się świetnie i chętnie zobaczyłbym takiego w Polsce, ale podejrzewam, że cena nie będzie zbyt niska 😉 No, ale może jakaś bogatsza firma kupi taki wóz.


Nieoficjalny profil o komunikacji autobusowej w rejonie Wrocławia na Facebooku 😉

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 27.09.2008 11:00

A czy ktoś może wie jak wygląda wnętrze tego nowego Skylinera i czy znacznie różni sie od poprzednich wersji?


OdpowiedzCytat
Rozpoczynający temat Opublikowano : 28.09.2008 16:30
O530
 O530
Jelcz M101I Salus

Nie wiedziałem gdzie dać to daję tu.
http://infobus.pl/text.php?id=34484&from=tag


TWB | MKM Świętokrzyskie

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.08.2010 13:50
Domiz09
Jelcz M101I Salus

Eee tam, mi do złudzenia przypomina obecny model. Ale jest jeszcze ładniejszy. Czekam z niecierpliwością na pierwszy egzemplarz u polskiego przewoźnika.


Komunikacja publiczna w fikcyjnym powiecie janikowskim!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 6.08.2010 19:02
Amalio
Ikarus 280

Premiera nowego Skylinera:
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67312096.html
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67307828.html
Jest piękny 🙂


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.09.2010 01:23
J-31
 J-31
Administrator

Jak oni to robią, że takie cuda tworzą ? 🙂


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.09.2010 09:11
irisbus
MAN Lion's City

Zdolnych dezajnerów mają 😀 A wóz naprawdę śliczny jest.


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.09.2010 10:24
Amalio
Ikarus 280

Jak oni to robią, że takie cuda tworzą ? 🙂

Jeżeli się robi autobus po to by był najlepszy, najbardziej luksusowy, najdroższy i "w ogóle", to księgowi nie mają aż tak dużo do powiedzenia. I w sumie chwała im za to, że robi się gdzieś jeszcze autobusy z prawdziwą pasją.

Kilka dodatkowych zdjęć:
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67308913.html
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67308907.html
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67308903.html
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67308906.html
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67308905.html
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67308912.html
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67308911.html
http://touringcarteam-marcel.fotopic.net/p67308908.html


Tory na tiry!

OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.09.2010 13:48
J-31
 J-31
Administrator

Wnętrze jest normalnie odlotowe. Faceci, którzy to projektowali, mieli gust 😛


OdpowiedzCytat
Opublikowano : 23.09.2010 15:29
Udostępnij:

 Archiwalne ForumTransportnews

Witaj!
Losowe zdjęcia
Postaw mi kawę na buycoffee.to

twitter Bluesky Mastodon